איך לגלות רטיבות ללא הרס במבנה - מאת איציק שי דגן - 0404
איך לגלות רטיבות ללא הרס במבנה – מאת איציק שי דגן canva

איך לגלות רטיבות ללא הרס במבנה – מאת איציק שי דגן

אם גיליתם סימני רטיבות בתקרה או בקירות הבית שלכם, אם אתם סובלים מנזילה כלשהי בביתכם בשל פיצוץ בצנרת הבית או הביוב, כדאי מאוד שתדעו שזה הזמן שלכם להזמין איש מקצוע העוסק בתחום איתור נזילות מים בצורה מקצועית ומנוסה וכמובן, ללא הרס. האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים הרלוונטיים כיום לצורך איתור נזילות, מאפשרים כיום לאתר מיקום נזילה ולטפל בה באופן נקודתי, דבר שחוסך הרס רב לבית. בעבר, בכדי לאתר נזילה היה צורך להרים מרצפות או לשבור קירות, אולם כיום בהחלט ניתן לגלות רטיבות ללא הרס למבנה ועל שעליכם לעשות זה לבחור באנשי מקצוע שיודעים כיצד לאתר כל נזילה בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

איתור נכון של נזילות ללא הרס

בשנים האחרונות חלה התקדמות משמעותית בתחום האינסטלציה וניתן למצוא מכשירים חדשים עם טכנולוגיות מתקדמות שמסייעים לכל אינסטלטור לאתר מקור נזילה בצורה חדשנית, מהירה ויעילה. באמצעות האמצעים הללו האינסטלטורים כבר לא צריכים לשבור קירות, להסיר אריחי חיפוי וריצוף, לקדוח ולחפור בכדי לגלות פיצוצי צנרת או נזילות וכל שעליהם לעשות זה בסך הכל להיעזר באמצעים מתקדמים כגון: מצלמה טרמית וסיב אופטי הרלוונטי לצילום פנים צנרת.

צילום יחצ

חשוב מאוד להדגיש כי כאשר מבחינים בסימני נזילה כגון: רטיבות בקיר או בתקרה, הצפה, טפטוף, כתמים של עובש, פטריות או ריח רע וכן אם חשבון המים שלכם גבוה באופן חריג, ככל הנראה יש לכם נזילה כלשהי בבית ועליכם לאתר אותה על ידי איש מקצוע שיודע כיצד לאתר כל נזילה בצורה טובה, מהירה, יעילה ואיכותית. על אף שכיום ישנם לא מעט אינסטלטורים המציעים שירות איתור נזילה, אין ספק שחשוב מאוד לבחור באינסטלטור שידוע בניסיון שלו, במוניטין שלו וביכולת המקצועית שלו לאתר נזילות ללא הרס.

צילום יחצ

כיצד מתבצעת בדיקת איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית?

מצלמה טרמית קולטת בצורה רגישה את האנרגיה האינפרה אדומה אשר נשלחת מעצמים שאותם סורקים כגון: קיר, צנרת מים, קווי ביוב, מרזב וכדומה. האותות שנקלטים במצלמה מתורגמים באמצעות תוכנה לצילום צבעוני. כל צבע מייצג טמפרטורה שונה. בדיקה טרמוגרפית המתבצעת באמצעות מצלמה טרמית משוכללת, כוללת הדמיה של השטח הנסרק כאשר האינסטלטור יכול לאבחן באופן מדויק היכן נמצאת הנזילה ובהתאם לכך לטפל בה באופן נקודתי ולמנוע הרס בבית.

סריקה טרמית המתבצעת על ידי מצלמת אינפרה עשויה לגלות גם ליקויי בנייה במבנה כגון: בעיות איטום במעטפת המבנה, לחות פנימית בקירות המבנה, הצטברות של מים מתחת ליריעות האיטום שמותקנות בגג, בעיות איטום מסביב לפתחים שבמבנה ועוד. אם אתם מעוניינים לדעת עוד על איתור נזילות ללא הרס בשיטה זאת היכנסו לעמוד הפייסבוק של איציק דגן, מומחה לאיתור נזילות בשיטות אל הרס. לכניסה לעמוד הפייסבוק של איציק שי דגן

מדוע חשוב לבחור איש מקצוע מומחה לאיתור נזילות?

כאמור, כיום בשל המציאות הטכנולוגית המתקדמת, כבר אין צורך לאתר נזילות על ידי הסבת נזק כלשהו למבנה. לכן, כאשר מחפשים איש מקצוע הרלוונטי לצורך איתור נזילות, חשוב לוודא שהוא יודע כיצד להשתמש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים על מנת לאתר נזילות בצורה מקצועית וכן, שיהיה מספיק אמין. אין ספק כי החשש הגדול ביותר של כל אדם שיש בביתו נזילה כלשהי היא שהאינסטלטור יחפור ויקדח בכל הבית עד שיאתר את הנזילה ולכן, חשוב מאוד לוודא כי האינסטלטור מגיע עם מצלמה טרמית איכותית.

איציק שי דגן הוא איש המקצוע הטוב ביותר לצורך איתור נזילות בצורה ממוקדת ומקצועית ומבלי להסב נזק למבנה. לצפייה בעמוד היוטיוב של איציק שי דגן

איתור נזילות 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]