טרנדים בעולם עיצוב הבית לשנת 2021 - 0404
טרנדים בעולם עיצוב הבית לשנת 2021 freepik

טרנדים בעולם עיצוב הבית לשנת 2021

לא משנה באיזו רשימה לסקירת טרנדים בעולם עיצוב הבית לשנת 2021 תעיינו, הרי שבכל מקרה אתם צפויים לפגוש את המילה אלומיניום יותר מכל מילה אחרת. אלומיניום הוא ללא ספק הכוכב החדש ישן של עולם עיצוב הבית ובשורות הבאות נמנה בפניכם כמה מהטרנדים הבולטים ביותר בעולם זה, שגם בהם תוכלו למצוא לא מעט את המילה אלומיניום.

פרגולות אלומיניום

אחרי שנים ארוכות בהן כבשה פרגולת העץ את ראש מצעד הטרנדים לקירוי והצללה של מרחבי חוץ וגינות, את מקומה תופסת בשנים האחרונות פרגולת האלומיניום. פרגולה אלומיניום נחשבת לפרגולה חזקה מאוד, עמידה מאוד בפגעי מזג האוויר ובעלת גמישות עיצובית יוצאת דופן, שניתן להתאים לכל סגנון עיצוב ובמיוחד לסגנון העיצוב המודרני.

דלתות אלומיניום לכניסה

את מקומן של דלתות העץ תפסו דלתות הפלדה ואת מקומן של שתיהן תפסה בשנים האחרונות דלת האלומיניום. דלתות אלומיניום לכניסה הפכו בשנים האחרונות לסטנדרט שאין לו תחליף בכל פרויקט בנייה חדשה או פרויקט שיפוצים. דלתות אלה מגיעות במגוון רחב מאוד של עיצובים, צבעים, מרקמים, גדלים ודוגמאות עיצוב, נחשבות לעמידות מאוד בפגעי מזג האוויר, קלות משקל ומונעות דפורמציות והכי חשוב – ניתנות להתאמה לכל סביבה עיצובית ולכל סגנון עיצוב, אפילו לסגנון כפרי עמוק ואותנטי.

דלת קו אפס נסתרת

עוד בקטגוריית הדלתות, אפשר לזהות את המודל של דלת קו אפס נסתרת כטרנד בולט בעולם עיצוב הבית לשנת 2021. המדובר בדלת שבמצב סגור הופכת לחלק אינטגרלי מן הקיר ואינה בולטת או שקועה ביחס לגובה הקיר. דלתות אלה מיושמת בדרך כלל בעיצוב אחיד שבו משלימה הדלת את הקיר המקיף אותה, מה שיוצר אפקט של דלת נסתרת שקשה לזהות אותה במבט מהיר. לכאורה דלת נסתרת שיוצרת אפקט עיצובי מרתק בעיקר במרחבי עיצוב מודרניים.

חוזרים לעיצוב הכפרי

אחרי שנים בהם ביסס הסגנון המודרני את מקומו בראש סגנונות העיצוב לעיצוב הבית, ניתן לזהות בשנה האחרונה חזרה לעיצוב הכפרי תוך שמירה על עקרונות עיצוב מודרניים וזאת, במסגרת עיצוב מודרני כפרי משולב. זה אומר יותר עץ ופחות פלסטיק, יותר ברזל מעוטר ויותר קווים גסים, ששוברים את המראה המיושר והנקי שכל כך מאפיין את העיצוב המודרני הקלאסי.

פתרונות סינטטיים של מרקם וצבע

עוד בשנה האחרונה ניתן לזהות טרנד בולט של אימוץ פתרונות סינטטיים, המציעים אפשרויות חדשות של צבע ומרקם שאינם קיימים בפתרונות טבעיים. כך למשל, שיש סינטטי מסוג קוריאן או קיסר, שניתן להזמנה בשלל גוונים, מרקמים ודוגמאות עיצוב, שאינם קיימים בשיש טבעי. בקטגוריה זו אפשר להכליל גם את פרופילי האלומיניום, המחליפים את מוטות הברזל בעיצוב בלגי לחלונות ודלתות ומחליף את העץ עם עיצובים דמויי עץ, אותם ניתן להזמין בכל גוון ומרקם עצי המועדף עליכם מבלי לאבד את תחושת העץ האותנטית.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]