כבוד | גרינפלד ישפוט משחקים ביורו הקרוב: ״מודה על הזכות הגדולה לייצג את מדינת ישראל״ - 0404
כבוד | גרינפלד ישפוט משחקים ביורו הקרוב: ״מודה על הזכות הגדולה לייצג את מדינת ישראל״ דוברות ההתאחדות לכדורגל

כבוד | גרינפלד ישפוט משחקים ביורו הקרוב: ״מודה על הזכות הגדולה לייצג את מדינת ישראל״

היסטוריית שיפוט ישראלית. אופ"א עדכנה הערב (רביעי) את איגוד השופטים, כי אוראל גרינפלד ועוזרי השופט רועי חסן ועידן ירקוני יהיו בין הצוותים המצומצמים והאיכותיים שינהלו את משחקי יורו 2020, שיחל ביוני הקרוב. זאת הפעם הראשונה בה צוות שיפוט ישראלי ינהל משחקים במסגרת אליפות אירופה.

גרינפלד: ״הצוות שלי ואני שמחים, גאים ובעיקר מודים על הזכות הגדולה שיש לנו לייצג את מדינת ישראל, ההתאחדות לכדורגל ואיגוד השופטים. זהו יום שני רצוף של בשורות טובות, שהן תולדה לעבודה קשה וארוכת שנים.

זאת היתה מטרה שהצבתי לעצמי יחד עם ראשי האיגוד לפני לא מעט שנים וההגעה אליה מראה שוב שחלומות מתגשמים במיוחד אם עובדים מאוד קשה עבורם״.

אורן חסון, יו"ר ההתאחדות לכדורגל: "הכדורגל הישראלי כולו יכול להתהדר בהגעה של אוראל, רועי ועידן לצמרת השיפוט האירופית ולהחזיק לחבורה הזאת אצבעות במשחקי היורו אותם ינהלו.

זה יום מלא גאווה, יום חג לאיגוד השופטים, שהוכיח כי תוכניות לטווח ארוך, הצבת רף איכות גבוה ככל האפשר, ליווי, תמיכה ואמונה בשופטים יולידו גם ניפוץ של תקרת זכוכית. ההערכה הגדולה לה זוכים השופטים והאיגוד באירופה הם דבר שיש להתגאות בו ולהבטיח כי רק יילך ויתעצם".

יריב טפר, מנכ"ל איגוד השופטים: "החל מדצמבר 2019 נכלל אוראל בדרג העילית של אופ"א הכולל את 25 השופטים המובילים באירופה. המשחקים שניהל מאז במסגרת הליגה האירופית, ליגת האלופות, ליגת האומות ומוקדמות מונדיאל 2022 זכו לציונים גבוהים במיוחד והיה ברור לנו כי שיבוץ היסטורי ליורו 2020 הוא אפשרות ריאלית.

התקווה הפכה היום למציאות ואני גאה באוראל ובצוות שלו על הדרך שעשו ומשוכנע מעל לכל ספק כי יוכיחו פעם אחר פעם עד כמה הבחירה היוקרתית בהם היתה נכונה. זאת מטרה שהצבנו לעצמנו כאיגוד שופטים, להיות חלק מהמפעלים הבכירים ביותר ברמה האירופית והעולמית, והזימון לאולימפיאדה וליורו הוא חותמת על עשייה ארוכת שנים עם חזון ברור והשקעה אדירה. נשאר לנו יעד נוסף, חזרה לגביע העולם מאז הציב אברהם קליין יבדל לחיים ארוכים רף גבוה ומחייב".

‎רונית תירוש, יו"ר איגוד השופטים: "אוראל גרינפלד וצוותו(ירקוני וחסן) שוברים את תקרת הזכוכית ושמים את איגוד השופטים הישראלי על המפה המקצועית המכובדת ביותר. אין ספק שהשקעה והכשרה נכונה של הצוותים המקצועיים והמעטפת הניתנת להם נותנות את התפוקות עליהן חלמנו. כבוד וגאווה לאומית. אני מאחלת להם המשך הצלחה וצבירת הישגים״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]