יו"ר נמל אשדוד בועידת התחזיות: "אם ניתן שירות טוב - הלקוחות יישארו" - 0404
יו צילום רונן אקרמן

יו"ר נמל אשדוד בועידת התחזיות: "אם ניתן שירות טוב – הלקוחות יישארו"

אורנה הוזמן-בכור התייחסה בוועידת התחזיות של כלכליסט לתחרות מצד הנמלים החדשים: "אם נעשה את ההשקעות הנכונות ונדע לתת פייט, כמובן ברגולציה שוויונית בין כל הנמלים – נצליח"

​​כלכליסט מדווח על ​הופעתה של יו"ר דירקטוריון נמל אשדוד, אורנה הוזמן בכור, בועידת התחזיות: "תחרות היא תמיד הזדמנות. קיבלנו הזדמנות שקורית אחת לחמישים שנה ואני חושבת שאם נעשה את ההשקעות הנכונות ונדע לתת פייט, כמובן ברגולציה שוויונית בין כל הנמלים – נצליח",​ אמרה יו"ר הנמל בראיון לענת רואה מכלכליסט.

הוזמן-בכור התייחסה גם להיערכות נמל אשדוד לתחילת הפעילות של הנמל הפרטי החדש שמוקם לצידו וצפוי להתחרות בו בחודשים הקרובים : "אנחנו נערכים בכמה כיוונים שונים לתחרות. השקענו 2.5 מיליארד שקל בתשתיות ברציפים ואני מקווה שלקראת סוף שנה הבאה רציף 21, שהוא הרציף המרכזי שלנו, יהיה ערוך ומוכן. אנחנו מאריכים את הרציף ומעמיקים אותו בכדי שהמגה אוניות יוכלו להיכנס לרציף. זה נקרא רציף מים עמוקים, בדיוק כמו שיש למתחרים שלנו מעבר לשובר גלים וכמו שיהיה בנמל החדש בחיפה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]