אנרכיסטים תועדו פועלים נגד צה״ל בסיוע רכב חברת IBM. הפורום המשפטי פנה למנכ״ל החברה - 0404
אנרכיסטים תועדו פועלים נגד צה״ל בסיוע רכב חברת IBM. הפורום המשפטי פנה למנכ״ל החברה

אנרכיסטים תועדו פועלים נגד צה״ל בסיוע רכב חברת IBM. הפורום המשפטי פנה למנכ״ל החברה

פעילי ארגון "תעאיוש"  – הארגון השמאלני-קיצוני, בשיתוף יהודים וערבים, תועדו כשהם פועלים נגד פעילות חיילינו וזאת באמצעות רכב של חברת IBM.

הפורום המשפטי למען ישראל ציונית ודמוקרטית שלח מכתב תלונה בנושא למנכ״ל חברת איי.בי.אם בישראל ודרש ממנו לטפל בנושא. מיד לאחר שהמכתב התקבל במשרדי המנכ״ל, הוא ביקש לקבל את פרטי הרכב.

תחת הכותרת שימוש בנכסי החברה על ידי אנרכיסטים למטרות יצירת פרובוקציה הטומנת בחובה התדרדרות לאלימות ולפגיעה בחיילי צה"ל, כתב נחי אייל, מנכ״ל הפורום, לדניאל מלכה מנכ״ל IBM ישראל: ״ברצוננו להביא לידיעתך כי בתאריך 28/8/17 התבצע שימוש ברכב הנושא את לוגו חברתך בפעילות של ארגון "תעאיוש" – ארגון קיצוני הפוגע בחיילי צה"ל ומנסה ליצור פרובוקציות העלולות להידרדר לאלימות.

כחלק מפעילות הארגון הגיעו בתאריך 28/8/17 פעילי הארגון ליישוב מבואות יריחו אשר בבקעת הירדן, ניערו את גדרות היישוב והפריעו לחיילי צה"ל בעבודתם. תושבי היישוב אשר הגיעו למקום האירוע צילמו את אחד הפעילים ברכב מספר 3445233 הנושא את לוגו חברתך ושימש את פעילי הארגון.

הואיל וברצוננו להניח כי חברת IBM היא חברה מכובדת אשר אינה תומכת בפעילויות אלו ואינה קושרת עצמה עמהן, אנו מביאים לידיעתך את עובדות המקרה בתקווה כי תפעל למנוע שימוש לרעה בנכסי החברה על ידי העובדים״.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com