הכירו את שי שור - יזם נדל"ן - 0404
הכירו את שי שור – יזם נדל image

הכירו את שי שור – יזם נדל"ן

לכל מי מבינכם, אשר טרם יצא לו להכיר את שי שור, אנו שמחים להרחיב את ההשכלה שלכם, ולספר לכם כי למעשה מדובר על יזם הנדל"ן אשר שמו הולך לפניו, בלי כל ספק, והוא אף הבעלים של חברת שור יזמות. במהלך מאמר זה נכיר לכם קצת את האיש הדגול הזה, שהתברך בהמון כישרונות, לרבות – כמרצה והן כמוציא הספרים הנמכרים ביותר כיום "נדל"ן לא רק לעשירים.

 הכירו את שי שור – יזם נדל"ן –

קודם כל, כאשר חושבים על שי שור, האסוציאציה הראשונה שעולה לרוב האנשים, כי מדובר על איש משפחה ואבא למופת, שמגדל שתי בנות לתפארת מדינת ישראל. בראשית דרכו, כאשר עוד היה שי חייל בצה"ל, וסיים כמובן קורס קצינים, הוא שם לנגד עיניו את המטרה לשרת את המדינה, ואף הצליח לעשות זאת. אך משחלף לו הזמן, הוא הבין כי בדרך שבחר הוא בוודאי שאינו יזכה לנוח על זרי הדפנה, כלומר – מעבודה כשכיר, עד כמה שהיא בטוחה לטווח הארוך, הוא בהחלט לא יעשה מיליונים, והחליט כי רק אם יהיה עצמאי, הוא יוכל להשתכר בכבוד, והשמיים הם הגבול. לאחר שחרורו מהצבא, שי שור החל בקנייה מסיבית של נכסים פרטיים, לשם השקעה, ומפה היה זה רק עניין של זמן, ושי כבר הגיע ליעד הבא שלו, כיזם של בנייה על גבי מגרשים.

אף בשנת 2021, שי אינו מרפה לרגע בעשייה בכל ההיבטים של נדל"ן, כמו למשל – הוא הוציא את סדרת הספרים המצליחה שנקראת "נדל"ן לא רק לעשירים, הוא משקיע את מרצו גם בתור מרצה, תוך כדי כך שמר שי היקר מעניק לכל המאזינים שלו כלים מעשיים בתחום שהוא מומחה בו, הלא הוא תחום הנדל"ן. בנוסף לכך, שי מנסה להקנות כלים שימושיים, תוך כדי העברה באופן קבוע של כל מה שהוא השכיל להבין עד היום בתחום הנדל"ן, והוא מקפיד על העברת מסרים אלו בעיקר דרך רשת האינטרנט, על ידי הפייסבוק, היוטיוב, או האינסטגרם, וכיוצא בזאת.

במה באות לידי ביטוי כל פעילותיו של שי שור?

קצרה היריעה מלהכיל את כל פעילויות של שי, כאשר בחלק חשוב מהפעילויות שלו כבר דנו  בפסקה הקודמת, ובכל זאת, נדמה כי הפעילות של שי לעולם אינה תמה, ודומה היא לבצל, כלומר – ככל שמקלפים עוד שכבה, רק נחשפים לשכבה נוספת… זה ששי אינטליגנט מחונן, ורב אשכולות, בוודאי כבר הבנתם בעצמכם, מהקריאה שלכם במאמר עד כה, אבל אולי תתפלאו לדעת שכאשר הוא היה בראשית דרכו המקצועית, הוא הצליח ללמוד לבדו, לעשות את ההקשרים הנכונים, והצליח במה שרבים וטובים לפניו ניסו אך כשלו, הוא הצליח  להבין, תוך כדי ניסוי וטעייה, כיצד יש לבדוק עסקה של נדל"ן בצורה מושכלת ולאלתר, כיצד אפשר להגיע לרווח המרבי בכל עסקה של נדל"ן, ואף כיצד אפשר להבין את העסקה שתהיה הכי חמה ואפקטיבית בתחום של הנדל"ן.

אז מה בכלל כל הרעש וכל המהומה סביב הפר הראשון מתוך סדרה של הספרים "נדלן לא רק לעשירים", שאותה כתב מכובדנו, שי שור?

שי שור, כפי שבטח כבר הבנתם מרוח הדברים, אינו הבן אדם שינוח על שמריו, הווה אומר, הוא עסוק בכל זמן נתון בעוד עשייה, וכראיה לזאת ניתן לצפות בספר הכה משובח שהוא כתב, הראשון בסדרת ספרים, אשר נקרא –  סדרת הספרים נדל"ן לא רק לעשירים. לכל מי שסקרנותו התעוררה כעת, נקדים ונאמר כי הספר עונה לכל מי שצצות בו השאלות בשפה פשוטה, מובנת ורהוטה, כגון – איך אפשר להתחיל בכלל את הדרך העצמאית החדשה שבה בחרתם, או לכל אלו שמעוניינים לרכוש את הנכס הפרטי הראשוני שלהם, אבל לא בטוחים ומרגישים שהם חייבים הכוונה, או כיצד להתמודד בהצלחה עם ההתחלה של חירות כלכלית? וכיוצא בכך.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]