נוטריון אמריקאי בישראל - 0404
נוטריון אמריקאי בישראל אפוסטיל ותרגום לכל התעודות במהירות ובנוחות 050-6914314 צילום באדיבות רחל שחר

נוטריון אמריקאי בישראל

נוטריון אמריקאי בישראל ואישור אפוסטיל – אחד השירותים החשובים והנדרשים לצורך ביצוע עסקאות בארצות הברית

צריכים לחתום על עסקה למכירת נכס בארצות הברית? מגישים בקשה למחזור משכנתא בארצות הברית? צריכים למנות ייפוי כח לצורך ביצוע הליכים משפטיים אמריקאיים? צריכים לשנות פרטי מיופה כח בחשבון בנק האמריקה?

לכל אלה ועוד תזדקקו לחתימת נוטריון אמריקאי בישראל

למשרדנו עורכות דין ונוטריונית רחל שחר אשר מעניק שירות בתל אביב קריית אונו ירושלים והרצליה ניסיון רב במתן שירותים נוטריונים. מדי יום אנו מסייעים בשמחה ללקוחות רבים אשר מחפשים נוטריון אמריקאי ואישור אפוסטיל אמריקאי לקבל את מלוא השירות הנדרש וזאת תוך שעות בודדות. בשל חשיבות העבודה מול ארצות הברית משרדנו פתוח גם בשעות הערב על מנת שניתן יהיה לקיים תקשורת עם משרדים בארצות הברית ולהעניק לכם לקוחות יקרים את השירות המלא הנדרש.

נוטריון אמריקאי בישראל-ערכנו סרטון הסבר עם מידע מקיף

מכייון שעולות פעמים רבות שאלות רבות  בשאלה מהו נוטריון אמריקאי בישראל והאם קיים נוטריון אמריקאי בישראל ערכנו עבורכם סרון מסודר עם ראיון מקיף בנושא נוטריון אמריקאי בישראל על מנת שלקוחותינו וגולשי האתר יכולו להבין מהם שירותי נוטריון אמריקאי בישראל וכיצד ניתן לקבל חותמת נוטריון אמריקאי בשיראל.

אנו ממליצים בחום לצפות בסרטון זה המעניק מענה נרחב לשאלה זו.

יצויין כי הביטוי "נוטריון אמריקאי בישראל", אשר שגור אצל רבים מאיתנו, לכשעצמו שגוי שכן נוטריון אמריקאי הוא באמריקה ולעומת זאת ניתן לתת שירותי נוטריון עם אפוסטיל אמריקאי בישראל.

כידוע לכולנו ארצות הברית מורכבת ממדינות שונות. בכל מדינה קיים חוק אחר והתייחסות שונה של המדינה לנושאים משפטיים המצויים בתחום סמכותה, בניגוד לסמכות הפראלית.  עורך דין או נוטריון אמריקאי יכול להעניק שירותים ספציפיים למדינה בה רשיונו מוכר. כך למשל נוטריון בניו יורק אינו יכול להעניק שירותי נוטריון בפילדלפיה.

אם כך כיצד ניתן בכל זאת לקבל חתימת "נוטריון אמריקאי בישראל"  אשר תהיה תקפה בארצות הברית?

האפשרות הראשונה עליה לעיתים ממליצות חברות טייטל רבות הפועלות בארצות הברית היא לקבל שירותי נוטריון אמריקאי בשגרירות ארצות הברית המצויה בתל אביב. אלא שפעמים רבות נדרשת המתנה ממושכת לשירותי השגרירות ולעיתים ההמתנה לנוטריון אמריקאי בשגרירות ארצות הברית בישראל כה ארוכה עדד כי מועד החוזה כבר עובר והתור לא הגיע. נוסף על כך בשל מחלת הקורונה לא מתאשפשרת קבלת קהל בשגרירות האמריקאית בישראל אלא למקרים מוגדרים וספציפיים אשר הוגדרו על ידי השגרירות. שגרירות ארצות הברית הודיעה בימים אלה כי אינה מעניקה שירות זה עד להודעה חדשה לכן אפשרות זו אינה אפשרית.

אפשרות נוספת אשר קיימת הינה נסיעה לארצות הברית על מנת להיפגש במדינה בספציפית עם הנוטריון האמריקאי של אותה מדינה.  גם אפשרות זו אינה נעדרת קשיים אך מי שמעוניין לטוס לארצות הברית יכול כיום לאחר פתיחת השמיים לעשות זאת אם כי ייתכן שתחול עליו חובת בידוד.

האפשרות הפשוטה ביותר, והזמינה והנוחה היא קבלת שירותי נוטריון אמריקאי בישראל

אנו עורכים פגישות על פי הצורך והתאם למחירון משרד המשפטים בערים הרצליה, תל אביב, ירושלים וקריית אונו. נוטריונית המשרד יושבת באופן קבוע בקריית אונו ואליה מועברים מסמכים רלבנטיים לתרגום או לביצוע אפוסטיל משרד החוץ על תעודות שונות. באם נדרש אימות חתימה ניתן להיפגש גם מחוץ למשרד והכל על פי התקנות של משרד המשפטים בעניין זה הקובעות את שכר הנוטריונים לפעילות בתוך המשרד אל מול פעילות מחוץ למשרד.

מהם שירותי נוטריון אמריקאי בישראל שאנו מעניקים?

תצהיר בשבועה עם אפוסטיל

חתימה על מסמכים למכירת נכס בארצות הברית עם אפוסטיל

חתימה על מסמכים לקניית נכס בארצות הברית עם אפוסטיל

ייפוי כוח לאזרח אמריקאי

תצהיר נדל"ן או תצהיר פיננסי

העתק נאמן למקור של דרכון אמריקאי

חתימה בשם חברה

אישור אפוסטיל אמריקאי – למסמכים שנחתמו בישראל

מדינת ישראל חתומה יחד עם ארצות הברית על אמנת האג ועל כן כאשר נדרש אישור אפוסטיל לחתימת הנוטריון משרדנו מעניק את חתימת האפוסטיל כחלק מהשירות.

על מנת לסייע בידי לקוחותינו אנו יוצרים קשר ישיר עם הגורמים האמריקאיים אשר מבקשים את אישור נוטריון אמריקאי ומכינים את האישורים לחתימה על פי דרישה מדוייקת.

לאחר מכן יש לשלוח את המסמכים באמצעות חברת שילוח DHL פדקס או UPS והכל על פי נוחותכם.

משרדנו מעניק ללא תשלום שירות של העברת החבילה לנציג חברת השילוח הבינלאומי איתה תבחרו לעבוד.

צריכים שירותי אפוסטיל או ליווי לחתימה על מסמכים שונים עם "נוטריון אמריקאי בישראל"?

רבים מאיתנו יזדקקו לשירותים נוטריונים אולי פעם אחת בחיים. יחד עם זאת חשוב שבעת שאנו נזקקים לשירותים נוטריונים נוכל לקבל אותם באופן מהיר ומקצועי.

גולשי גוגל מצביעים שנה אחר שנה במשרדנו כמשרד מצטיין בעל איכות בלתי מתפשרת והכל על פי מחירון נוטריון משרד המשפטים.

אנו גאים בביקורות הגולשים ונשמח שתקדישו לקריאתם זמן כדי ללמוד מהם השירותים הנוטריוניים שנוכל להעניק לכם.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]