המסכות שלא רק מפלטרות אלא מנטרלות את החיידקים - 0404
המסכות שלא רק מפלטרות אלא מנטרלות את החיידקים צילום סונוביה

המסכות שלא רק מפלטרות אלא מנטרלות את החיידקים

בתחילת המגפה סיפרו לנו כי המסכות עם הפילטרים הן המסכות הכי טובות שיש בשוק. ניתן היה לראות זאת כאשר המחיר של מסכה אחת קפץ במאות אחוזים, והביא את העלויות לשיא של כל הזמנים. אך כיום בראייה לאחור אנו יכולים להגיד בפה מלא כי המסכות המפלטרות הן לא מספיקות.

המסכות היחידות שיכולות לעשות את העבודה הן המסכות שמנטרלות את הוירוסים. המסכה שעושה את זה בצורה הכי טובה שיש היא המסכה של חברת Sonovia שהוכיחה את עצמה פעם אחר פעם. חברת סונוביה עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת שפיתחה, והיא מוחדרת לסיבי בד המסכות כדי להפוך את המסכות שלה למסכות הכי יעילות שיש בשוק.

מסיכת הסונומאסק מבית סונוביה מדוברת בכל רחבי העולם, והפכה את החברה לאחת החברות המובילות בתחום המסיכות הרב פעמיות היעילות ביותר. כל זאת הביא לעלייה משמעותית של ריווחיות סונוביה, ולא סתם.

מסכה שמנטרלת מעל 99 אחוזים מהוירוסים

הגיע הזמן כי תוכלו לדעת שהמסכה שאותה אתם חובשים היא כזאת שעושה את העבודה. בעוד מסכות אחרות מבטיחות לכם יעילות גבוהה, המסכה הזאת מביאה הוכחות של ממש. המסכה של סונוביה מספקת ביצועי סינון של למעלה מ-98% של חלקיקים בגודל 5 מיקרון. אבל היא לא רק מסננת אלא גם מספקת עוד סוג הגנה בכך שהיא מנטרלת וירוסים, חיידקים ופטריות. המסכה עושה את העבודה הכי טובה שיש, ואתם יכולים לנשום לרווחה פעם אחר פעם.

יעילות שנשמרת לאורך זמן

בעוד מסכות אחרות האמורות לסנן את הוירוסים מראות כי היעילות יורדת לאחר תקופת זמן קצרה. המסכה הזאת מוכיחה כי אפשר לשנות את חוקי המשחק, ולהקנות לכל מי שחובש אותה הגנה מקסימלית. גם אחרי למעלה מ-50 כביסות היה ניתן לראות כי המסכה שומרת על היעילות שלה. היא מנטרלת את הוירוסים בדיוק באותה היעילות כמו בהתחלה. כך שאתם יכולים לחבוש את המסכה הזאת מבלי להיכנס  ללחץ או לפאניקה כי היא עושה את העבודה. בשונה ממסכות אחרות שאמינותם יורדת ככל שאתם תשתמשו בהן יותר.

מסכה שתאפשר לכם להתהלך חופשי גם בתקופת הקורונה

הקורונה שינתה את חיינו מקצה לקצה, וכל אחד מאיתנו נדרש לבצע חישוב מסלול מחדש. כיום אתם יכולים לדעת כי יש לכם אפשרות לנצח את הקורונה, ולהפוך אותה לנחלת העבר. בזכות המסכה המתקדמת תוכלו להמשיך בשגרת חיים כמעט נורמטיבית לחלוטין. תוכלו לבצע את כל הפעולות שכבר מזמן לא ביצעתם, מתוך ידיעה כי אתם מוגנים בצורה הכי אידיאלית שיש. המסכה תעשה את העבודה שהיא אמורה לעשות, ואתם תמשיכו בשגרת החיים. כי הגיע הזמן שכולנו ננסה לחזור לשגרת החיים שאפיינה אותנו בעבר.

לסיכום

הקורונה הביאה עמה הרגלים חדשים לחיים, ושינויים בתפיסת העולם. הפיתוח החדשני תורם באופן משמעותי לשיפור באיכות החיים שלנו בצל המגפה ועם כל המגבלות שהביאה עמה. סונוביה מעניקה לכם את האפשרות להנות ממוצר איכותי, יעיל ומעוצב ללא פשרות.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]