מנכ''לית ועדת הבחירות: "האחראי על הזנת התוצאות קרס - עדכון בעוד כשעתיים" - 0404
מנכ פלאש 90

מנכ"לית ועדת הבחירות: "האחראי על הזנת התוצאות קרס – עדכון בעוד כשעתיים"

מנכ"לית ועדת הבחירות אורלי עדס הודיעה לפני זמן קצר (רביעי) כי "ספירת הקולות בקלפיות הרגילות הסתיימה במהלך הלילה. נותרו כ-250 קלפיות שעדיין נמצאות בהליכי בדיקה ובקרה. אך מי שאחראי על הזנת התוצאות קרס והלך לישון. לכן, עדכון נוסף יהיה בעוד כשעתיים".

מגיבים ברשת ביקרו את דבריה, ובין התגובות הנפוצות היא ההשוואה בין הצעיר המדובר לבין ראש הממשלה. באחת התגובות נכתב: "ביבי מעל גיל 70 לא ישן שבוע, תפר את כל הארץ לאורכה ולרוחבה, אלף לייבים, חמשת אלפים פוסטים, אלף כנסים. והילד שיושב על המחשב ומקליד גמור מעייפות".

נכון לעתה, לאחר ספירת כ-88% מהקולות שהוגדרו ככשרים בועדת הבחירות המרכזית עד כה עולה כי, מפלגת הליכוד מובילה בשלב זה עם כ-30 מנדטים, יש עתיד עם 17 וש"ס עם 9, כחול לבן עם 8 ויהדות התורה עם 7.

מפלגת ימינה עומדת על 7 מנדטים, העבודה גם היא על 7 וכך גם ישראל ביתנו. למשותפת, לתקווה חדשה, וכן לציונות הדתית יש 6 מנדטים לכל אחת. למרצ יש 5, וכך גם לרע"ם. בסה"כ, נכון לזמן זה גוש הימין עם נתניהו ובנט עומד על 59 מנדטים בלבד. לגוש הנגדי ללא רע"ם יש רק 56.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]