טור דעה: נוסעת באדום/אלירן שלו - 0404
+
טור דעה: נוסעת באדום/אלירן שלו יוסי שקל

טור דעה: נוסעת באדום/אלירן שלו

קריאות "תתפטר" נשמעו באצטדיון סמי עופר, כשמכבי חיפה ניצחה הערב (ראשון) את מ.ס אשדוד 0:1 לעיני 15,932 צופים שראו יכולת חלשה והיתרון המספרי של הירוקים כמעט ולא הורגש לאורך המחצית השנייה ולולא הנאיביות של האורחים זה עלול היה להסתיים אף בתיקו.

קבוצתו של גיא לוזון המשיכה להיראות רע, לא מאומנת, משחקת בקצב איטי והיא מתקדמת בטבלה בעיקר בזכות הכרטיסים האדומים שנשלפו לטובת הירוקים מפתיחת העונה.

שוב הכנה לקויה וניהול משחק גרוע, לא ברור למה מזרחי שכבש שער נהדר הוחלף ובאופן כללי המשחק לא היה מסודר, הכל היה מקרי והתבסס בעיקר על יכולת אישית ובעיטות מחוץ לרחבה, שמיעטו לסכן באמת את האורחים ונתון המצבים מאוד משקר.

לא ברור מה הירוקים עושים באימונים מפתיחת העונה, אין שום השפעה של מאמן ולמרות שיש העונה סגל נהדר זה פשוט לא נראה על הדשא.

במחזורים הבאים כבר לא יצפו לנו רעננה ואשדוד החלשות בליגה ויהיה קשה לרמות, היכולת הזאת לא תביא את גיא רחוק העונה ואם הוא לא יפנים זאת, הוא מהר מאוד ימצא את עצמו בלשכת האבטלה.

ציונים: גלזר 6, מאבוקה 6, דוס סנטוס 6.5, גרשון 6.5, מאיר 6.5, אלברמן 5.5, קהת 6.5, מזרחי 7, סלליך 6.5, רוקביצה 6 וקלאוס 6.5.

לוזון – 0, כמו במשחק מול מכבי ת"א. היכולת אותה יכולת למזלנו הפעם היינו מול אשדוד.