גריל מעשנת פלט - קמפ שף WOODWIND WIFI- אמנות הצלייה בתהליך איטי - 0404
גריל מעשנת פלט – קמפ שף  WOODWIND WIFI- אמנות הצלייה בתהליך איטי צילום פרייפיק

גריל מעשנת פלט – קמפ שף WOODWIND WIFI- אמנות הצלייה בתהליך איטי

לא שיש פגם בעולם הצריבה החם והמהיר, אבל לפעמים משתלם להוריד את החום בכמה דרגות ולהיכנס לעולם העישון בתהליך צלייה איטי ובחום נמוך. אחרי הכול, אין שום דבר שדומה לאופן שבו הבשרים נמסים בפה ומתפרקים מהמזלג.

עד שיהיה לכם מכשיר גריל מעשנת פלט – קמפ שף  WOODWIND WIFI, לא תוכלו באמת לחוות חוויית בישול כל כך עוצמתית. הנה מה שחשוב לדעת על צלייה בטמפרטורת גריל נמוכה וציפיות גבוהות לתוצאות מעולות.

קחו את הזמן, לגריל מעשנת פלט יש את הקצב שלו

תהליך צלייה על גריל camp chef נקרא צלייה בתהליך איטי וחום נמוך מסיבה טובה. מתכונים רבים דורשים לפחות ארבע שעות צלייה, בעוד שיש סוגי בשרים שיש לעשן אותם עד 14 שעות. תוכלו לחסוך לעצמכם הרבה מאוד כאבי ראש אם תניחו לעצמכם את הזמן הדרוש לבישול, כי יש ארוחות שלא נועדו להכנה ברגע האחרון.

מומלץ לחמם את הגריל מראש, וזהו כלל חשוב לכל סוג של צלייה. יש לוודא שהגריל הגיע לטמפרטורה הרצויה לפני שתניחו את הבשרים. בטמפרטורה נמוכה, שלב החימום המוקדם אמור להימשך כעשר דקות.

אם קר בחוץ, שלב החימום המוקדם במכשיר קמפ שף עלול להימשך מעט יותר זמן. אפשר להניח שמיכת גריל על המכשיר על מנת לשמור על טמפרטורה יציבה במזג אוויר קר במיוחד.

אם תציצו על הבשרים הנצלים, לא תוכלו לאכול בקרוב

כשמציצים לראות מה נעשה מתחת למכסה, החום בורח מהגריל והטמפרטורות לא יחזיקו את החום הדרוש. טכנולוגיית העשן החכמה של גריל מעשנה פלט קמפ שף מאפשרת לטמפרטורה להשתנות מעט לקבלת תפוקת עשן מרבית, אבל היא עדיין חשוב לשמור על מכסה סגור בתדירות האפשרית.

השעה הראשונה היא המפתח להצלחת צליית בשרים בתהליך עישון איטי. בפרק זמן זה, הבשרים סופגים את רוב הטעם המעושן ומקבלים את המרקם שלהם. על מנת להגדיל את כמות העשן שהבשרים שלכם סופגים, התחילו עם נתחי בשר שנמצאים בטמפרטורת החדר. מומלץ גם להשרות את הבשר במרינדה כדי לשמור על לחות, שמושכת חלקיקי עשן.

מתחילים בחום נמוך ומסיימים בחום גבוה (לפעמים)

צליית נתחי בשר גדולים מתחילה בחום נמוך ובסיום הצלייה ניתן להגביר את הטמפרטורות. מומלץ לשמור על טמפרטורת בישול נמוכה לאורך כל התהליך, בטוח שבין 70-260 מעלות. יחד עם זאת, חלק מהנתכים עשויים להזדקק לשיטת צלייה של הגברת החום בסיום הצלייה.

סטייקים חתוכים, צלעות, עופות ואפילו תפוחי אדמה, מקבלים מרקמים נהדרים בשיטה זו. צלייה בטמפרטורה נמוכה בהתחלה מספקת צבע אחיד לכל הנתחים; וגימור בחום גבוה וישיר מספק מרקם וטעם נהדרים של צריבה מושלמת.

זה לא שרוף, זאת קליפה

אם לא השתמשתם בעבר במכשיר גריל מעשנה פלט camp chef, הצבע הכהה בגוון המהגוני שאתם רואים על נתחי הבשר הצלויים עשוי להרתיע אתכם. אחרי כל שעות הבישול, שרפתם נתח בשר מעולה?

אז זהו, שלא. הצבע הכהה הזה הוא בדיוק מה שאתם רוצים לראות כשאתם צולים בתהליך איטי ובחום נמוך. ה"קליפה" בחלק החיצוני של הבשרים שלכם מגיעה בחלקה מהחום, ובחלקה מחלקיקי העשן שנדבקים למשטי הבשרים. אתם יכולים להתגאות וליהנות מהטעם המדהים של המכשיר המתקדם שתמצאו בחברת גריל מאסטר.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]