התביעה המשטרתית תיבחן הגשת כתב אישום בגין איומים ברשתות החברתיות כנגד שרה זועבי - 0404
+
התביעה המשטרתית תיבחן הגשת כתב אישום בגין איומים ברשתות החברתיות כנגד שרה זועבי יוטיוב

התביעה המשטרתית תיבחן הגשת כתב אישום בגין איומים ברשתות החברתיות כנגד שרה זועבי

שרה זועבי, המוכרת היטב בשל היותה מוסלמית-ציונית הפועלת מזה שנים להעלאת קרנה של ישראל בעולם תוך עמידה נחרצת ואיתנה על היותה של מדינת ישראל מדינת העם היהודי, נאלצת בשנים האחרונות להתמודד עם אין ספור איומים על חייה ובעבר אף הותקפה פיזית בגין השמעת עמדותיה הפרו-ישראליות.

בחודש מאי האחרון, פורסם ברשת החברתית "פייסבוק" סרטון, בו נראה ונשמע אדם משתלח בשפה קשה ומאיימת בשרה זועבי ובבנה, מוחמד זועבי (המוכר לאור פרסומיו הציונים התומכים בישראל ואף גינויים שפרסם כלפי קרובת משפחתו, ח"כ חנין זועבי). אותו אדם אף פנה לשרה זועבי בשיחות פרטיות ברשתות החברתיות וגם בהן לא חסך שבטו ממנה ומבני משפחתה, תוך שנוקט באיומים של ממש כלפיה.

בעקבות הסרטון ושיחות האיומים הוגשה על ידי שרה זועבי תלונה במשטרה, ובמקביל להתערבותו של עו"ד איתמר ברקאי המייצג את שרה זועבי, נערכה חקירה מקיפה ואינטנסיבית על ידי יחידת הסייבר במחוז צפון של משטרת ישראל אשר הביאה לאיתורו של מפרסם הסרטון ושניים נוספים ואלו נחקרו בחשד לביצוע עבירות איומים כלפי זועבי.

בימים אלו הועברו חומרי החקירה בתיק לידי יחידת התביעות המשטרתית במחוז צפון לשם בחינתם וקבלת החלטה האם להגיש כנגד החשודים כתבי אישום בגין העבירות המיוחסות להם.

עו"ד איתמר ברקאי נמסר: "מזה שנים ששרה ובנה נתונים תחת מתקפות בלתי פוסקות של גידופים, איומים על חייהם ואף אלימות של ממש כנגדם, כל זאת בשל עמדותיהם הציוניות ואהבתם הבלתי מתפשרת לישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית. אנו מברכים על פעילותה הנחושה של משטרת ישראל לאיתורם של החשודים, חקירתם, נקיטת האמצעים הנדרשים להרחקתם משרה ובני משפחתה והעברת כלל חומרי החקירה ליחידת התביעות לשם בחינת הגשת כתבי אישום כנגד אותם חשודים. אנו תקווה, כי יחידת התביעות תפעל אף היא במהרה להגשת כתבי אישום כנגד החשודים ובכך תעביר מסר ברור לכל אותם אלה שמנסים בדרכים אלימות להשתיק ולהלך אימים על שרה ושכמותה״.