גופי חימום ופתרונות חימום לתעשייה שיחסכו לכם בכיס - 0404
גופי חימום ופתרונות חימום לתעשייה שיחסכו לכם בכיס צילום רמי רז הנדסה

גופי חימום ופתרונות חימום לתעשייה שיחסכו לכם בכיס

כיום אין תחליף בתעשייה לגופי חימום מתקדמים, יישומיים וחדשניים שמותאמים לצרכיו האישיים של כל לקוח ושעומדים בדרישה של החוק ובתקני איכות בינלאומיים ברמה הגבוהה ביותר. סרטי חימום, גופי חימום, מחליפי חום, בקרים ורגשי טמפרטורה הם חלק קריטי מתפקוד תקין של מערכות חימום חשמלי מתקדמות, וכיום אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להתפשר על חסכון אנרגטי ויעילות אנרגטית בפתרונות החימום שלכם. תכנון מקדים ורכישת גופי חימום וציוד נלווה המותאם לצרכים שלכם ועם מחשבה על יעילות אנרגטית והיבטים הקשורים לאיכות הסביבה עתידים לספק לכם חסכון משמעותי מאוד בכיס.

גופי חימום תעשייתיים

פתרונות חימום מגיעים במגוון צורות וסוגים, והמפתח להשגת פתרון החימום האיכותי ביותר היא עבודה צמודה של חברת האספקה עם המזמין, על מנת לאמוד את הצרכים והמגבלות האישיים שלו, לאתר את הציוד והאמצעים הרלוונטיים ביותר למצבו, וליצור תוכנית מקצועית בכל הנוגע למערכות התומכות, כמו אספקת חשמל, מערכת בקרה, ואף תהליך ההתקנה והיישום של המערכת.

חלק בלתי נפרד ממידת היעילות הכלכלית של גוף חימום היא מידת היעילות האנרגטית שלו: אנו נשאף להתאים לכם את פתרון החימום שישיג את התוצאה הטובה ביותר עבור השקעת האנרגיה הנמוכה ביותר, מה שהופך את עבודתכם לידידותית יותר לסביבה וכמובן גם חסכונית יותר מבחינת עלויות.

שימו לב כי בישראל כבר מתוכננים צעדים רגולטוריים בתחומי החימום התעשייתי, צעדים שיובילו למיסוי כבד יותר עבור אלה שאינם עושים צעדי ייעול ואינם חוסכים באנרגיה. לכן, ההמלצה שלנו ושל הרשויות היא להתכונן לצעד הזה מבעוד מועד.

למידע נוסף על גופי חימום לתעשייה וכבלי חימום היכנסו לאתר https://ramiraz.com/.

מהו כבל חימום בוויסות עצמי?

כאשר מדברים על גופי חימום תעשייתיים, חסכון אנרגטי וכלכלי אי אפשר שלא לדבר על כבלי חימום בוויסות עצמי.
זהו האמצעי השכיח והפופולרי ביותר בעולם החימום החשמלי.
חידוש טכנולוגי שהומצא כבר בשנת 1971 בתור ה-self regulating heat cable. ניתן להשתמש בהם כמעט לכל צורך בתחום התעשייתי, כולל חימום של מכלים, פתרונות חימום למערכת צינורות, וכלל צרכי השמירה על טמפרטורה.

פתרון טכנולוגי יעיל ופשוט

מנגנון הפעולה של כבלים אלה הוא פשוט ויעיל למדי. הם בנויים משני חלקים – החלק הפנימי עשוי מליבה של מתכת מוליכה ברמה גבוהה, והחלק החיצוני שעוטף אותה עשוי מסגסוגת כימית ייחודית. לסגסוגת המעטפת ישנה תכונה מיוחדת שגורמת לה להתרחב בטמפרטורה נמוכה, ואילו בסביבת חום גבוהה היא מתכווצת ונצמדת לליבה המוליכה של הכבל. כאשר מעטפת הכבל מתרחבת או מתהדקת, המשמעות היא למעשה שינוי הקשרים החשמליים והספק הכוח שמסוגל לעבור בכבל.

כאשר הכבל איננו פעיל הוא קריר יחסית, המעטפת מתרחבת ומאפשרת מעבר של הספק כוח גבוה. ככל שהעומס גובר, הכבל מתחמם, והמעטפת מתכווצת כדי להוריד את ההספק שעובר בכבל. כך למעשה נוצר כבל שמסוגל בצורה אוטונומית ואוטומטית לווסת את הספק החימום של עצמו.

כבלי חימום בוויסות עצמי הם בעלי יתרונות בולטים

  • השימוש בכבלים מאפשר גמישות רבה לעבודה בשטח, לתיקון תקלות במערכת, ולהתאמת המערכת לתוכניות משתנות. מאחר וניתן להביא גליל מלא של כבל בוויסות עצמי לאתר ההתקנה ולחתוך את האורך המתאים "על המקום", המדידה המדויקת של הצנרת או הציוד מראש הופכים לפחות קריטיים.
  • לעתים אנו נאלצים לערוך שינויים בתוכניות של פס החימום או של הצנרת עצמה באופן מידי ובלתי צפוי. הכבלים האלה גמישים ונוחים מספיק לתפעול כדי לאפשר לנו להתאים אותם לכל שינוי של הרגע האחרון.
  • תכונת הוויסות העצמי של הכבל מביאה לכך שרמת ההספק החשמלי שלו מתאימה את עצמה תמיד לרמה האופטימלית ביותר. כך הוא הופך ליעיל ביותר מבחינה אנרגטית וחוסך לנו בעלויות החשמל.

 

  • הוויסות העצמי הוא מקומי, כלומר הכבל מסוגל להתייעל ולהתאים את רמת ההספק החשמלי באופן שונה לאורך הצנרת, בהתאם לרמת הבידוד בכל נקודה.

פתרונות חימום תעשייתי חכמים זה רמי רז הנדסה

חברת רמי רז הנדסה עוסקת כבר מ-2005 בניהול פרויקטים ופיקוח על הקמתם בשלל תחומים ותעשיות: תחנות כוח, תחנות השנאה ומיתוג, התעשייה הכימית והפטרוכימית, תעשיית הנייר, המזון, איכות הסביבה, טיהור ומיזוג, מתקני התפלה ועוד.

עם הניסיון שצברה החברה בשנים אלה היא למדה שהמפתח להשגת התוצאות הטובות ביותר בפרויקט היא מענק מענה מותאם אישית לכל לקוח בכל אחד משלבי העבודה: התכנון, האספקה, ההתקנה, הרצת הטכנולוגיה וכמובן במעטפת השירותים הנרחבת לאחריהן.

החברה מעניקה שירותי ייעוץ מקצועי עוד לפני שמתחילים שלבי העבודה ואפילו התכנון. לכל מערך ניתן להתאים פתרון חימום אופטימלי, יעיל וחסכוני ביותר עבורו על מנת למנוע תקלות טכניות עתידיות, להבטיח תפקוד שוטף וכמובן להוריד את מחירי התפעול השוטף והתחזוקה. רק לאחר מכן ניגש לשלב התכנון, שבו נבחן את כלל הציוד והתשתיות בשטח, כולל צנרת, מכלים, ציוד, ותנאי השטח הרלוונטיים לתהליך.

אנחנו עושים כל שביכולתנו על מנת להבטיח סביבת עבודה יעילה, חסכנית וחכמה שתאפשר למפעיל להנות הן מחסכון אנרגטי, הן מחסכון בזמן עבודה, תפוקה מירבית ויעילות כלכלית.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com