איך לטפל בנזילות מהביוב? - 0404
איך לטפל בנזילות מהביוב? צילום:freepik

איך לטפל בנזילות מהביוב?

כמה חשוב לטפל בנזילות מהביוב ?

נזילת ביוב מתחת לבית היא מצב חירום שיש לתקן ולנקות אותו ברגע שהוא מתגלה. בנוסף לריח הלא נעים, חיידקים ועובש יכולים לצמוח במהירות ולגרום לבעיות בריאותיות חמורות לכל תושבי הבית. ניקוי שפכים הוא פרויקט שמטופל בצורה הטובה ביותר על ידי אנשי מקצוע מקצועיים אך יעילים בעצמכם, יכולים לנהל חלק ניכר מהתיקונים בכוחות עצמם אם שטח הזחילה מאפשר מספיק מקום לעבוד.

דן ביוב הוא האיש בשבילך לתיקון כל הבעיות בביוב

גופי האינסטלציה ומערכות החיבור שלהם שתוכננו והתקנו כהלכה הם בדרך כלל ללא ריח. עם זאת, אפילו הצנרת הטובה ביותר עשויה לפעמים להכניס גז ביוב לביתכם בגלל בעיה פשוטה הניתנת לבדיקה ופשוטה לפתור. אם הבעיה נמשכת, הגיע הזמן להזמין איש מקצוע – אינסטלטור.

דן ביוב, איש מקצוע מנוסה, מקצועי ומלא בידע, תוכלו למצוא פרטים נוספים בקישור הבא – https://egodan.org.il/

בעיות בביוב נפוצות בבתים בעלי צנרת ישנה יותר

כבעלים של בית ישן יותר, עליכם לחקור את בעיית האינסטלציה הזו  של נזילות מים מטונפים מן הביוב שלכם ולהבין מתי להזמין בעל מקצוע מומחה.

אם אתה מריח ריח דמוי ביוב מסריח בתוך הבית שלך, רוב הסיכויים שזה גז ביוב שנמלט ממערכת הניקוז.

ישנן גם נזילות של גז, יש לטפל בהן ללא דיחוי

נזילת גז ביוב. לא רק שזה מריח רע, אלא שהמתאן והחיידקים שהוא מכיל עלולים להיות מסוכנים לבריאותך ולגרום לכאבי ראש או אפילו למחלות קשות יותר. ריכוזים גבוהים יותר של גז מתאן הם דליקים, העלולים לגרום לפיצוץ. אם אתה מבחין בריח מובהק זה, אל תתעלם ממנו. חשוב לתקן בצורה מהירה את הבעיה באמצעות איש מקצוע מומחה בתחום. דן ביוב לשירותך.

בעיות הביוב אינן מתקנות את עצמן

בעיות אינסטלציה כמו קווי ביוב מגובים לא מתקנות את עצמן. אם יש לך בעיה בקו שפכים של ביתך, עליך לתקן אותו במהירות כדי למנוע מהזרימה האיטית לחסום לחלוטין את כל הניקוז מביתך. קו ביוב שהופסק לחלוטין עלול לגרום לשפכים לשטוף לביתכם, וליצור סכנה בריאותית וכאב ראש בניקוי. למד כיצד למנוע בעיה זו, לזהות מתי הבעיה מתרחשת ומה לעשות אם היא מתרחשת.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]