לבחור נכון חברת הדברה - 0404
לבחור נכון חברת הדברה canva

לבחור נכון חברת הדברה

כל אדם יודע שנוכחות של חרקים, מזיקים או מכרסמים שונים בביתו היא לא דבר חיובי כלל בלשון המעטה. כמו כן, כל אדם יודע שבכדי להיפטר מחרקים, מזיקים או מכרסמים, עליו לבחור בשירותי הדברה מקצועיים. כיוון שכיום ניתן למצוא לא מעט חברות המציעות שירותי הדברה, חשוב מאוד לבחור בחברה המציעה את השירות המקצועי והמנוסה ביותר בתחום. ישנם אנשים שמעדיפים להימנע מראש מנוכחות של חרקים או מזיקים בביתם ולכן עוד טרם מגיעה עונת הקיץ שידועה כעונה שבא מגיעים לבית חרקים ומזיקים לבית הם בוחרים לבצע הדברה יסודית ואיכותית בביתם. אם לא ביצעתם הדברה בעונת הקיץ, כדאי שתעשו זאת מיד כאשר מזהים נוכחות של חרקים, מזיקים או מכרסמים בביתכם.

סוגים שונים של הדברות

שירותי הדברה הם שירותים נחוצים מאוד עבור סילוק של מגוון רחב של חרקים, מזיקים ומכרסמים מהבית או מכל מבנה אחר כגון: משרד, בית עסק ועוד. כיום ניתן למצוא הדברות לסילוק: נמלים, תיקנים, פרפרים, עש, דבורים, פשפשים, קרציות, צרעות, עכברים, חולדות ועוד. ניתן לבחור כיום בהדברה כימית שמבוססת על ריסוס הבית בחומר רעיל על מנת למגר לחלוטין את כל המזיקים או החרקים מביתכם. כמובן שיש להתאים את סוג חומר ההדברה ואת שיטת ההדברה הרלוונטית בהתאם לסוג החרקים או המזיקים המצויים במבנה. שיטה נוספת של הדברה היא ההדברה האורגנית. מדובר על הדברה המבוססת על חומרים טבעיים יותר והרבה פחות רעילים מהחומרים הכימיים

באיזו הדברה כדאי לבחור?

אם אתם תוהים האם כדאי לכם לבחור בהדברה הכימית או שמא כדאי לכם לבחור דווקא בהדברה האורגנית, חשוב מאוד שתבחרו אותה בהתאם למצב ובהתאם להמלצה של המדביר. אם יש לכם ילדים קטנים בבית וחיות מחמד, אין ספק כי הדברה אורגנית היא הדברה ידידותית יותר עבורם. במקרה של הדברה אורגנית תדרשו לצאת מהבית למשך פחות שעות מפרק הזמן שבו תדרשו לצאת ממנו במקרה של הדברה כימית. כמו כן, במקרה של הדברה אורגנית החלל יהיה פחות מסוכן לשהייה בו לאחר שתחזרו לדירה עבור ילדים קטנים, אנשים עם בעיות נשימה וכמובן חיות מחמד. כדאי מאוד שתתייעצו עם המדביר שאתם בוחרים לגבי סוג ההדברה שכדאי לכם לבצע וכן, בהתאם להנחיות השונות שעליכם לנקוט בהם לפני ביצוע ההדברה ולאחר ביצוע ההדברה בביתכם.

מה צריך לעשות לפני ואחרי הדברה בבית?

לפני ההדברה לרוב תדרשו לפנות את הבית מריהוט שיכול להפריע במהלך הריסוס וכן, לשטוף את הבית היטב. עליכם לצאת מהבית לפרק הזמן הנדרש בהתאם להוראות המדביר. לאחר שחוזרים לבית, יש צורך לאוורר אותו היטב ולפתוח את כל החלונות. יש לשטוף את הבית רק לאחר כמה ימים בהתאם להוראת המדביר וזאת בכדי לאפשר לחומר לבצע את פעולתו. אם בחרתם בהדברה כימית חשוב מאוד שתבדקו עם המדביר מה כדאי לעשות במקרה של ילדים קטנים וחיות מחמד. הכי חשוב זה לבצע את ההדברה על ידי חברה מקצועית, אמינה ומומחית בתחום, בעלת ותק וניסיון, אשר ניתן לסמוך עליה כי היא תבצע את ההדברה בצורה הבטוחה ביותר שיכולה להיות.

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם הדברה מקצועית, אין ספק שכדאי שתבחרו בחברת פסט קונטרול. מדובר על חברה מקצועית ואמינה, אשר מציעה שירותי הדברה על ידי מיטב המדבירים. לכל המדבירים יש רישיון מדביר מהמשרד לאיכות הסביבה אשר בגינה הם יודעים באיזה חומרים מותר כיום להשתמש על פי חוק עבור הדברות, באיזה חומרים אסור להשתמש ומהו המינון הרלוונטי לכל חומר ועוד.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]