הסמכת הוועדה המקומית קרית טבעון כוועדה עצמאית הוארכה לתקופה של חמש שנים - 0404
הסמכת הוועדה המקומית קרית טבעון כוועדה עצמאית הוארכה לתקופה של חמש שנים

הסמכת הוועדה המקומית קרית טבעון כוועדה עצמאית הוארכה לתקופה של חמש שנים

שר האוצר משה כחלון חתם בשבוע שעבר על כתב הארכת ההסמכה של הוועדה המקומית קרית טבעון כוועדה עצמאית לתקופה של חמש שנים נוספות. ההחלטה התקבלה לאחר שבמשרדו של השר התקבלו חוות הדעת של היועץ המשפטי לממשלה ויחידת הבקרה, המלצת מנהלת מינהל התכנון והמלצת יו"ר הוועדה המחוזית לתכנון ולבניה בחיפה.

במסגרת ההחלטה צוין כי, "הוועדה מקיימת באופן מקצועי ויעיל את מערכת תכנון ורישוי ומערכת אכיפה של ההוראות לפי חוק זה" . בנוסף צוין כי על הוועדה לתכנון ולבניה  במועצה המקומית קרית טבעון לפעול לגיוס מפקח בניה נוסף.

מהנדס המועצה מריוס ראפ: "הארכת ההסמכה היא תעודת כבוד לפועלם של עובדי הוועדה המקומית כגוף מקצועי השואף לשיפור מתמיד ושל חברי המועצה בוועדה המקומית המשמשת כגוף המחליט והמאשר בתחומי התכנון והבניה ביישוב".

לדברי מ"מ יו"ר הוועדה לתכנון ובניה וסגן ראש המועצה אייל פרדיס הארכת ההסמכה של הוועדה המקומית כוועדה עצמאית לעוד חמש שנים התקבלה לאחר תהליך ארוך  שערך חודשים ובו נבחנה עבודת המינהל ההנדסי במועצה  ועבודת  הוועדה. בין השאר אף נערכה פגישה עמו . "זו תעודת כבוד למינהל ההנדסי המקצועי שלנו הפועל ללא דופי" אמר פרדיס . "אני רוצה להודות לשר כחלון, למומחים והיועצים מטעם משרדי הממשלה השונים המלווים אותנו בישיבות ועדת המשנה  ואשר מסייעים לנו בקבלת ההחלטות הנכונות ביותר עבור הציבור.  אני רוצה גם להודות לכל חבריי בוועדת המשנה המקדישים זמן ועושים עבודתם ביושר ובאומץ למען תושבי קרית טבעון".