לוקיישנים מתפתחים ומומלצים לרכישת דירה במרכז - 0404
לוקיישנים מתפתחים ומומלצים לרכישת דירה במרכז FREEPIK

לוקיישנים מתפתחים ומומלצים לרכישת דירה במרכז

מאת עודד בן צבי, בשיתוף חברת ענב (ENAV) – סיוע וליווי בתהליכי פנוי בינוי.

אין ספק, חלומו הנכסף של כל אדם הוא רכישת בית. כשמדברים על רכישת דירה בימינו, מישהו חייב להזכיר באותה הנשימה גם תהליכי פינוי בינוי. וכשמדובר בתהליכים אלו, חשוב גם לציין, שרוב האנשים מקבלים סיוע במהלכם. בואו נדבר על לוקיישנים מסקרנים לרכישת דירה, סיוע במהלך פינוי בינוי ומה שבין לבין.

אנחנו עמלים ועובדים במשך כל חיינו בכדי שנוכל להנות מהפריבילגיה הנפלאה של קורת גג מעל ראשנו. יחד עם זאת, ישנם אנשים אשר משקיעים בנדל"ן ומניבים מכך הכנסות נאות (בלשון המעטה לפעמים). כשמדובר במשהו כמו הזדמנויות והשקעות נדל"ן, חובה לדבר גם על פינוי בינוי. אם אתם עוברים את התהליך של פינוי בינוי בתור לקוחות פרטיים (שאינם משקיעים בנדל"ן), ההמלצה הגורפת היא קבלת סיוע מקצועי.

מה יצריך ממני תהליך של פינוי בינוי?

מאחר שהתהליכים של פינוי בינוי נחשבים מורכבים למדי, אפשר להסתייע בחברות המלוות לקוחות פרטיים במהלך פינוי בינוי. לאחר סקירה ברשת של מספר חברות כאלו, בחרנו להמליץ על חברת ענב (ENAV) – סיוע וליווי בתהליכי פינוי בינוי.

אם שואלים את צוות המומחים של חברת ענב, הם יגידו לכם שסוד ההצלחה של ענב נובע מיכולתה לטפל בכל רבדי פרויקט הבינוי. החברה מספקת סיוע מקצועי החל בעבודה השוטפת והמקיפה אל מול הרשויות המקומיות, ועד סיוע בהתנהלות אל מול אנשי המקצוע כולם. בנוסף, חברת ENAV מספקת סיוע בהתנהלות אל מול ועדות התכנון ומשרד השיכון. צוות חברת ענב עובד תוך שקיפות מלאה וליווי צמוד מול הדיירים בפרויקטים של פינוי בינוי.

מה צוות המומחים של ענב (ENAV) אומרים על הזדמנויות נדל"ן

לאחר שהתייעצנו עם צוות המומחים של חברת ענב (ENAV), נוכחנו לדעת שישנם פרויקטים מוצלחים למשל ביורדי הסירה, תל אביב. כמו כן, חברת ענב המליצה לנו לסקור פרויקט ביהוד, מונוסון. באגרון, ירושלים, סקרנו פרויקט מוצלח של חברת ענב גם כן.

נכון לכתיבת שורות אלו (2021), ישנם עוד לא מעט פרויקטים שהולכים ומתהווים כל הזמן. יחד עם זאת, ישנם גם אזורים גאוגרפיים שלמים אשר נחשבים מתפתחים. אם אתם בחיפושים אחר הזדמנויות נדל"ן, אנחנו נמליץ לכם על קבלת סיוע מקצועי בעת נקיטת צעדים אלו. למשל, אם תחליטו שאתם מעוניינים להשקיע בפרויקט של פינוי בינוי, יהיה כדאי לקבל סיוע בכל מה שקשור לבירוקרטיה והתנהלות אל מול הרשויות השונות.

טיפים להזדמנויות נדל"ן ב-2021

טיפ שלנו? כדאי לבדוק לעומקו את כל האזור של דרום-מזרח תל אביב. האזור של לוינסקי הוא אזור מתפתח, כמו גם שכונות מסוימות באזור של נווה שאנן. בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר בנייה באזורים האלו של דרום מזרח תל אביב. אם אתם מחפשים אחר הזדמנויות נדל"ן ששוות הצצה, האזורים האלו קורצים לכם. 

אם אתם מחפשים אחר בית לרכישה למטרת מגורים, אנחנו פחות נמליץ כרגע על האזור הנ"ל. יחד עם זאת, כשמחפשים אחר הזדמנויות נדל"ן, הפואנטה היא אינה מטרת מגורים. אם תמיד רציתם להשקיע בפרויקט של פינוי בינוי וחששתם, בימינו כבר אפשר להסיר את החששות האלו במידה מסוימת. כשמקבלים סיוע מקצועי וליווי במהלך תהליכים אלו, הסיכונים פוחתים ומצטמצמים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]