נופש חברה בחו"ל: עכשיו יותר מתמיד - 0404
נופש חברה בחו פרוצ'י הפקות, נופש חברה בחו"ל

נופש חברה בחו"ל: עכשיו יותר מתמיד

השנה האחרונה לעולם תיזכר כשנת הקורונה. שנה שבה הכרנו את המושג ריחוק חברתי, שנה שהפקות אירועים והתכנסויות לא היו על סדר היום בכלל, שנה שבה אין אדם שלא מכיר את המילה ZOOM שלמעשה נהפכה לפלטפורמה כמעט לכל דבר.

עכשיו, כשיש חיסונים, והפתרון המיוחל למצב כבר נראה באופק, עכשיו זה הזמן להתחיל לחשוב איך מגדירים מחדש את המושג קרבה חברתית, לחבר מחדש את העובדים, פיזי ולא מבין המסכים.

יצאנו ללמוד את הנושא מקרוב, לשם כך נפגשנו עם חני משולם, בעלים של חברת ההפקות הגדולה, פרוצ'י הפקות שכבר סימנה לנו את הטרנד החדש שמסתמן בקרב חברות וארגונים, נופש חברה בחו"ל.
לדבריה של חני, "אין ספק שהפקת אירוע חברה בחו"ל לשם רוב הארגונים מכוונים. כבר החודש הזה קיבלנו בקשות להפקת שני אירועים בחו"ל, האחד כאן קרוב, מעבר לפינה, בקפריסין והשני באירופה, ככל הנראה בצרפת או באיטליה. תכנון והפקה של אירוע חברה בחו"ל, לוקח זמן ולכן הביקוש כבר מתחיל מעכשיו, מספר חודשים לפני התאריך המיוחל, כשכולם כבר רואים את השמיים נפתחים מחדש"

מהי הסיבה שדווקא עכשיו הרבה חברות שוקלות לצאת לנופש חברה בחו"ל?

הרצון להפתיע כמה שיותר את העובדים, להעניק להם אירוע חברה ברמה אחרת, נופש בלתי נשכח הוא זה שמניע היום מנכ"לים לבחור ולצאת עם העובדים שלהם לחו"ל.

כמעט שנה שחלקם הגדול של העובדים לא מגיעים לעבודה אלא עובדים מהבית, הרצון של כולנו הוא לסמן וי של ניצחון על התקופה הזו והדרך לייצר מחדש מחוברות בין העובדים היא באירוע חברה בלתי נשכח בחו"ל.

כמה זמן מראש נדרש לארגן נופש לעובדים בחו"ל?

מכיוון שמדובר בהפקה מורכבת, כמובן כדאי לבחור חברות הפקה גדולות שכבר יש להם ניסיון בהפקה שכזו ויחד עם זאת, מומלץ להתחיל לתכנן כבר עכשיו שהרי טיסות, לינות, אטרקציות, סיורים וכל מה שמסביב דורש תכנון קפדני, ודאי כשמדובר בחו"ל ולכן מומלץ לשתף את חברת ההפקה כמה שיותר מוקדם (כן, אפילו מספר חודשים לפני).

לברוח מהמקומות הרגילים

יש כמובן מגוון אינסופי של מקומות לנופש חברה בחו"ל. יש חברות שמעדיפות סגנון של "בטן-גב" לעובדים במרכזי הערים כך שגם שתמיד אפשר לצאת לטיול חופשי בעיר בין לבין. אם נדבר על כמה מיוחדים באמת, אלא שמחפשים למצוא את המקומות הפחות מוכרים, המקומות שישאירו אתכם בהפתעה שלמה בדקה שתגיעו למקום עצמו, אז חני מציינת בקפריסין את אזור הרי הטרודוס ואומרת "רק תחשבו, איזה כיף להתעורר בכפר, בהרים, רק השהייה במקום כבר עושה את כל ההבדל, ומדובר על ממש קרוב לבית, רק 40 דק' טיסה ואנחנו מגיעים למקום חלומי על כל המשתמע.

מקום נוסף שחני מציינת בחיוך הוא איטליה, ומציינת במיוחד את אזור ההרים הדולומיטים ואזור האגמים, מקום מושלם למסלולי טבע, אטרקציות, נופים וחוויה מדהימה.

ככל הנראה השנה יתווספו גם המקומות "החדשים" כמו דובאי, מרוקו.

לכל נופש חברה קונספט משלו

אז איך הכל מתחיל אנחנו שואלים את חני? "טוב, חברות שכבר הפקנו להם אירועים בדרך כלל כבר נותנות לנו אור ירוק בבחירת מדינת היעד והמיקום עצמו, כמובן שהכל במסגרת התקציב שהוגדר והקו המוביל שהחלטנו עליו ביחד.

הקונספט של באם הנופש יהיה כפרי, הררי, נוף, שטח ואחר לגמרי או שיהיה בקונספט אורבני, במרכזי ערים מוכרות, או בקונספט של "בטן-גב" מוביל למעשה את בחירת המיקום, האטרקציות, תאריך האירוע גם נקבע לפי הקונספט.

חני ממשיכה ואומרת "מרגע ההחלטה על המיקום, מתחילה החשיבה על המיתוג, המסלולים, האטרקציות, התוכן האטרקטיבי, למעשה בניית לוח הזמנים לכל יום במדויק כשקו המחשבה שמוביל את המפיקים שלנו הוא: כל הזמן להפתיע, לייצר חוויה שלא יפסיקו לדבר עליה וכאשר זה הקו בכל הפקה, הכל נראה אחרת ומרגיש אחרת".

לסיכום, עכשיו כשהקורונה ומצב הבריאות יהיה בקרוב מאחורינו, השמיים ייפתחו לכולם וכשתרצו לייצר אירוע בלתי נשכח לעובדים בחו"ל חשוב שתבחנו כל חברת הפקה שהחלטתם לפנות אליה, מהו הניסיון שלהם בהפקת נופש חברה בחו"ל? מכיוון שמדובר באירוע שחייב להיות בלתי נשכח, שיזכרו לשנים קדימה, הכול חייב להיות מדויק ומושלם בכל שלב של הנופש, וודאי בחוויה הכוללת וכאן לניסיון של חברות הפקה גדולות שכבר ביצעו כמה וכמה אירועים שכאלה יש משמעות רבה.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]