שירותי ענן לעסקים - 0404
שירותי ענן לעסקים CANAVA

שירותי ענן לעסקים

מאז שחדר לחיינו המחשב, כל משאבי המחשוב בעסקים מתפקדים כמרכז העצבים של בית העסק. מערכות מחשוב יעילות וחדשניות הן משאב בסיסי וחיוני לכל תפקוד של בית עסק. מאחר שהרכישה שלהם, הניהול שלהם, אבטחתם וגם התפעול של משאבי המחשוב ידרשו ידע מקצועי והשקעה כספית גדולה, הארגונים והעסקים יפנו לגורם מקצועי חיצוני כגון ספק שירותי ענן לעסקים שיספק להם את כל השירותים הללו תחת קורת גג אחת. אילו שירותי ענן הוא מעניק אותו ספק חיצוני? למה עסקים זקוקים כיום לשירותי ענן ואיך בוחרים ספק מתאים? כל התשובות לפניכם.

ספק שירותי מחשוב ענן

כל עסק בימינו יזדקק למערכת מחשבים ומשאבים חיוניים לתפקוד ולהישרדות של בית העסק. רכישת משאבי מחשוב תהייה כרוכה לא פעם בהוצאה כבדה שיהיה קשה להחזיר אותה כגון: ניהול, תפעול, תמיכה וריענון של מערכות מחשב שדורשים הרבה ידע מקצועי, זמינות תמידית ומגוון של ציוד ואבזור. כל אותם צרכים שיכולים לעלות הון עתק עבור עסק ממוצע, הולידו את אותו שירות חיוני של חברה שמתמחה במערכת מידע ומתפקדת כספק של שירותי מחשוב ענן ומעניקה שירותי ענן לעסקים.

מהם בדיוק שירותי ענן לעסקים?

שירותי ענן בצורה הפשוטה ביותר הינם כל מה שצריך כדי שמערכת החשב של העסק תתפקד, תנוהל, תתוחזק ותאובטח באמצעות ספק שירותי המחשוב. אותו ספק ינהל חוות שרתים שתכיל ציוד טכנולוגי מתקדם, מערכות ותשתיות מיחידות קצה מרוחקות. שירותי ענן לעסקים, מאפשר לבית עסק לא לרכוש ולנהל משאבי מחשוב ומערכות מחשוב. שירותי ענן לעסקים יכללו את מגוון השירותים הללו: מערכות מחשוב בעסק,  מערכות גיבוי בענן ודואר אלקטרוני, מערכות – ERP, שירותי מיגרציה וכניסה לענן, שירותי IT, תמיכה, ניהול קבצים, מעטפת אבטחת מידע, השכרה של שרת ועוד.

כל היתרונות בשירותים אלה רבים ומגוונים

חסכון במשאבים – סיוע זה מספק שרותי ענן שיחסכו מבית העסק עלויות רבות ברכישה של ציוד חומרה ואבזור רלוונטי. כמו כן, החיסכון ייבוא לידי ביטוי גם בניהול של ציוד ושל תוכנות תשתית כמו כוח אדם, שטח לאחסון ציוד החומרה, מערכות חשמל, מערכת אבטחה וכדומה. עוד חסכון בעלויות ינבע משירותי הענן שיספקו שימוש אפקטיבי במשאבים ובכוח המחשוב. כך למשל, אפשר להיות אחראים על עוצמת המחשוב ולווסת אותה בהתאם, לשכור כוח מחשוב שהוא יותר גדול בתקופות של עומס ולהחזירו כשהעסק חוזר לשגרה. שירותי אחסון בענן יאפשרו לחסוך בעלויות שיש להם קשר לתכנון מנגנונים  ל – BCP ומנגנוני התאוששות מכל קריסה או תקיפה, שאלה כלולים בשירותי ענן לעסקים.

זמינות תמידית – למשתמשים תהיה גישה נוחה, נגישה ובשגרה לכל מידע מגובה, שנשמר ומאובטח. כל אדם שמשתמש יכול יהיה להגיע למידע מכל אזור שהוא נמצא בו, בכל עת.

מגוון תשתיות תוכנה – לרשות כל משתמש יעמדו מגוון של תוכנות שכל אחד מוזמן לבחור את מה שנוח עבורו.

אופציית גידול – כשיש צורך בגידול במשאבים, בכוח מחשוב או במשתמשים, ההסתגלות תתבצע ישר ובקלות.

תרומה לאיכות הסביבה – עוד יתרון משמעותי יהיה בחיסכון בכל צריכת החשמל ובתרומה גדולה לאיכות הסביבה. 

בחברת  IT-START תקבלו מעטפת מושלמת לניהול שירותי מחשוב לעסק שלכם, שתדאג לתמיכה איכותיות, מענה מהיר, גיבוי און ליין, אבטחת מידע, ביקור של טכנאי במידת צורך, שירותי ענן לעסקים ועוד.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]