המומחים לאנרגיה סולארית - 0404
המומחים לאנרגיה סולארית סולארי בקליק

המומחים לאנרגיה סולארית

אנרגיה סולארית היא אנרגיה שנקלטת מקרני השמש ומתורגמת לאנרגיה חשמלית שניתן להשתמש בה.

בשנים האחרונות חברת החשמל מאפשרת לצרכנים פרטיים ועסקיים להתקין מערכות סולאריות לייצור חשמל לצריכה עצמית. בישראל נחקקו גם תקנות שמסדירות את היקף הצריכה העצמית מול חברת החשמל, ובעצן מאפשרות לייצר בבית אנרגיה שהיא ירוקה וזולה יותר.

הדבר מהווה יתרון גם מבחינת השמירה על איכות הסביבה, וגם יכולה להקל על היקף הייצור של חברת החשמל. השיטה כוללת יתרונות כלכליים וסביבתיים נוספים – עבור המדינה וגם עבור הצרכנים הפרטיים.

חברת "סולארי בקליק" קמה כדי לתת מענה לאפשרות של התקנת פנלים סולאריים ביתיים וכן מערכות סולאריות לייצור עצמי של חשמל. החברה מאמינה בקידום האנרגיה הסולארית כמקור חשמל אלטרנטיבי, השומר על הסביבה, ומציעה מגוון מערכות שניתן להתקין בבתים פרטיים, על גבי מבנים ציבוריים ואפילו במקומות כמו גגות של קרוואנים.

כמו כן, בגלל ההתעניינות הגדולה במערכות סולאריות, הקמנו עבורכם דף מחירון מערכות סולאריות בשביל לקבל פרופורציה כללית על מחירי ההתקנה של המערכות סולאריות גם הבייתיות וגם המסחריות לגגות גדולים כמו מפעלים, לולים, בתי ספר ועוד…

החברה מספקת גם ייעוץ מקצועי לצרכנים פרטיים שמעוניינים להתחיל בתהליך ולהצטרף למהפכת האנרגיה הסולארית – שנחשבת לאחת מהשיטות שבעתיד תהיינה מרכזיות בייצור חשמל ואנרגיה בעולם כולו.

התקנת פנלים סולאריים

פנלים סולאריים הם בעצם קולטנים של אנרגיית שמש שיודעים לתרגם את קרני השמש לאנרגיה חשמלית שניתן להשתמש בה לכל מטרה. על מנת להשתמש בפנלים סולאריים יש לעבור תהליך בן כמה שלבים. בשלב הראשון יש צורך בקבלת אישור ראשוני מחברת החשמל ועריכת חוזה רשמי איתה. בנוסף לכך, יש למדוד את צריכת החשמל שתתקבל על ידי מונהמיוחד.

לאחר מכן, יש לתכנן את האופן שבו יוצבו הפאנלים על גג המבנה. אופן ההצבה יושפע מצורת הגג, מכמות הפאנלים שניתן למקם עליו, מזווית הקליטה של קרני השמש ומפרמטרים נוספים. לאחר התכנון ניתן להזמין את חברת "סולארי בקליק" לבצע את ההתקנה באופן מעשי. תהליך ההתקנה יכול לארוך כמה ימים, אך לא מעבר לכך.

התקנת מערכות סולאריות ביתיות

מערכות סולאריות ביתיות מאפשרות לצרכנים פרטיים לייצר חשמל בעזרת אנרגיה סולארית. כל מערכת צריכה לכלול פנלים סולאריים שיקלטו את אור השמש וכן מערכת המרת חשמל שהופכת את הזרם החשמלי שנקרא זרם ישיר (DC) לסוג הזרם שנעשה בו שימוש במכשירי חשמל – שנקרא זרם חילופין (AC). ללא ביצוע ההמרה הזו, לא ניתן להשתמש בחשמל שמופק מהשמש כדי להפעיל מוצרי חשמל בבתים. כל מערכת צריכה לכלול גם מונה ייצור וצריכה שיעקוב אחר היקפי הייצור והשימוש של החשמל, וכן מערכת ניטור שתעקוב אחר ביצועי המערכת הסולארית.

בסופו של דבר, לאחר שכל רכיבי המערכת מותקנים ומופעלים, ולאחר קבלת האישורים המתאימים, בתים פרטיים יכולים להפוך ליצרני חשמל רשמיים ולספק לעצמם חשמל נקי וירוק לצריכה ביתית.

התקנת מערכות סולאריות מסחריות

מערכות סולאריות מסחריות, שאותן בונה ומספקת חברת "סולארי בקליק", מאפשרות לקבל תשלום מחברת החשמל על כל קילו-וואט שמיוצר על ידי המערכת. לשם כך יש לקבל אישור ולחתום על חוזה עם חברת החשמל. מערכות סולאריות מסחריות ניתן להציב גם על גבי מבני ציבור מכל הסוגים, בשטחים חקלאיים פתוחים, על גגות של בנייני משרדים ועוד.

המערכות של "סולארי בקליק"

המטרה המרכזית של חברת "סולארי בקליק" היא להביא את בשורת האנרגיה הסולארית לישראל וכן להגדיל את המודעות לאופן הזה של ייצור וצריכת חשמל. החברה מתמחה בהתקנת מערכות סולאריות ביתיות ומסחריות, וצוות החברה מעניק תמיכה מלאה וייעוץ בכל השלבים של קבלת האישורים, תכנון המערכת וההקמה שלה בפועל. כל זה נעשה תוך מתן שירות מקצועי ואדיב, מתוך מחויבות מלאה להצלחה של הפרויקט ולהעלאת המודעות ליתרונות של השימוש באנרגיה חשמלית שמקורה בקרני השמש.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]