צעירי הליכוד על החלטת השופטת נאור: "על ממשלת הימין לעצור את ההשתוללות חסרת הרסן של בית המשפט העליון" - 0404
+
צעירי הליכוד על החלטת השופטת נאור: "על ממשלת הימין לעצור את ההשתוללות חסרת הרסן של בית המשפט העליון" שלמה מור

צעירי הליכוד על החלטת השופטת נאור: "על ממשלת הימין לעצור את ההשתוללות חסרת הרסן של בית המשפט העליון"

צעירי הליכוד פרסמו אחר הצהריים (שלישי) גינוי חריף להחלטת נשיאת בית המשפט העליון, השופטת מרים נאור, למנוע מהשופטים להשתתף בטקס לציון 50 שנה לשחרור יהודה ושומרון.

בהודעת צעירי הליכוד נכתב כי "נראה שלקראת סיום תפקידה, מרים נאור חייבת להוסיף חטא על פשע ולהשאיר טעם מר בפיו של עם ישראל. את התפקיד שלה כנשיאת בית המשפט העליון היא מזמן לקחה למקום הפוליטי והפכה את בית המשפט כלי ניגוח נגד רצון הבוחר, הרשות המבצעת והרשות המחוקקת והפכה את האקטיביזם השיפוטי לאומנות של ממש כאשר התערבה פעם אחר פעם באופן בוטה בעבודת הרשויות".

"נראה שאין שבוע בו לא מתקבלת עוד החלטה הזויה תחת ידיה והאחרונה שבהן – החלטתה לבטל את השתתפותו של בית המשפט העליון בטקס הממלכתי לציון 50 שנה לשחרור יהודה ושומרון. אירוע בו לוקחים חלק ראשי המדינה וכלל אזרחי המדינה. ההתיישבות בגוש עציון נמצאת בקונצנזוס לאומי – אך ככל הנראה שלא כך הדברים ב״סניף מרצ״ בעליון".

עוד נכתב בהודעה כי "היא אשמה. אנחנו אשמים. על חברי ממשלת הימין, ושרת המשפטים איילת שקד בראשם, לבצע פעולות שיחזירו את הדמוקרטיה לסדרה ולעצור את ההשתוללות חסרת הרסן של בית המשפט העליון".

לסיום נכתב כי "יום אחד ההיסטוריה תשפוט את כהונתה ותפקודה השערורייתי, ואת הרוח הרעה שהביאה על מערכת המשפט והדמוקרטיה בישראל".