הכל על מכירת רכב ישן לפירוק - 0404
הכל על מכירת רכב ישן לפירוק freepik

הכל על מכירת רכב ישן לפירוק

הרכב שלכם מעלה אבק? מעמידים אותו כך סתם לצד הדרך כמו גרוטאה? זה הזמן אולי למכור אותו לפירוק.

במאמר הבא נסביר למה כדאי לכם למכור את הרכב הישן לפירוק, כמה כסף תקבלו על הרכב שלכם וגם, איך מאתרים קונה אמין? מתחילים.

מכירת רכב ישן – למה שתעשו את זה?

רבים מהאנשים שיש להם רכב ישן שכבר לא נוסע, מעמידים אותו בחניה, שמים עליו כיסוי במקרה הטוב ומשאירים אותו כגרוטאה כך לצד הדרך. ברוב המקרים זה נובע מהצורך שלא להיפרד מהרכב הישן, רכב שאתם כל כך קשורים אליו ואוהבים אותו.

לעיתים זה אפילו הופך לאובססיה של ממש ואם אתם מציעים לאנשים הללו למכור את הרכב שלהם לפירוק, הם עונים בשלילה ומביעים את הכעס שלהם.

אנחנו כאן בדיוק על מנת להסביר לכם שזה בדיוק הזמן עבורכם למכורת את הרכב הישן לפירוק. אנחנו בטוחים שזה קשה לכם, אך אם תחשבו כמה זה יכול לחסוך לכם, אנחנו מניחים שתשנו את דעתכם על ההצעה.

נמנעים מהוצאות כספיות מיותרות על הרכב הישן

העובדה שהרכב ישן ולא נוסע, עדיין לא מייתרת את הצורך בתשלום האגרות הקבועות בחוק. אז כן, אנחנו מקווים שאתם יודעים את זה, אבל על רכב ישן שאתם מעמידים כגרוטאה לצד הדרך תצטרכו להמשיך ולשלם אגרות רישיון רכב וביטוח.

תחשבו בכמה כסף מדובר לפי הוצאה חודשים, כמה מאות שקלים שאתם יכולים לחסוך לעצמכם אם תחליטו להיפרד מהרכב הישן.

בנוסף, מעבר לאגרות שאתם חייבים לשלם, במידה ואתם מעמידים את הרכב הישן לצד הדרך הציבורית ולא בחניה הפרטית שלכם, סביר להניח שפקחי העירייה יסמנו אותו ויתנו לכם קנסות כבדים. כל זה ועוד לא דיברנו על כך שאתם הולכים לקבל כסף מזומן על הרכב שלכם.

כמה כסף תקבלו על הרכב?

זו ממש שאלת מיליון הדולר, תרתי משמע. אז נתחיל בזה שהצעת המחיר שתקבלו על הרכב תלויה במצב שלו ובדרישה שיש לו בשוק. אחרי הכל, המטרה של סוחר קונה רכבים לפירוק היא כלכלית נטו ואם לרכב שלכם אין דרישה בשוק, זה פשוט לא ישתלם לו.

בנוסף, במידה ומדובר ברכה ישן ממש או שמדובר ברכב שעבר תאונה קשה ונכנס למצב של טוטאל לוס, אתם תקבלו הצעת מחיר נמוכה יותר עבורו.

בסופו של דבר אתם צריכים לבחון את התמונה הכוללת של הסיטואציה בה אתם נמצאים. אם תיקחו בחשבון את העובדה שאתם חוסכים את ההוצאות השוטפות על הרכב הישן שלכם ומקבלים כסף מזומן עליו, סביר להניח שברוב המקרים זה ישתלם לכם.

כל תבחרו קונה אמין

בסופו של דבר המטרה שלכם היא לא ליפול על חאפר שרוצה לעשות עליכם סיבוב. אתם רוצים למצוא קונה אמין שגם ישלם לכם מספיק כסף על הרכב שלכם וגם יגרום לכם להרגיש רגועים ושאתם בידיים טובות ואמינות.

השקיעו בחיפוש ואל תמהרו ליצור קשר עם החברה הראשונה שקופצת לכם בפרסומות של גוגל. ודאו שמדובר בחברה רצינית שמכבדת את עצמה ואל תתביישו אפילו ליצור קשר עם לקוחות קודמים שלה, שיוכלו לשפוך אור על ההתנהלות המקצועית שלה.

זה הכל, אם מצאתם חברה אמינה ומקצועית, כל שנותר לכם הוא למכור את הרכב לפירוק ולהתקדם לרכב הבא שלכם.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]