לוי אמבט - ככה קונים היום ארון אמבטיה - 0404
לוי אמבט – ככה קונים היום ארון אמבטיה canva

לוי אמבט – ככה קונים היום ארון אמבטיה

ארון אמבטיה מהווה פריט עיצובי ופריט פונקציונאלי בכל חדר אמבטיה. קיימים כיום סוגים שונים של ארונות מטבח ולא מעט אנשים לא יודעים באיזה ארון כדאי להם לבחור עבור חדר האמבטיה שלכם. חשוב מאוד לדעת שבחירה לא נכונה של ארון אמבטיה עלולה להוביל אתכם לבעיות התקנה ובעיות שימושיות בהמשך ועל כן, חשוב מאוד לבחור הן בארון האמבטיה המתאים לכם והן באנשי המקצוע המתאימים לצורך התקנת הארון. אצל לוי אמבט תמצאו כיום את ארונות האמבטיה הטובים ביותר עבור כל חדר אמבטיה.

סוגי ארונות אמבטיה

ניתן לחלק את ארונות האמבטיה לשני סוגים עיקריים: ארונות אמבטיה תלויים, כלומר ארונות אמבטיה אשר הגוף שלהם מחובר לקיר והם לא עומדים בצורה ישירה על הרצפה או ארונות אמבטיה תחתונים שעליהם יושב גם הכיור. כמו כן, ניתן למצוא ארונות אמבטיה עליונים הממוקמים מעל הכיור.

ארונות אמבטיה תלויים וארונות אמבטיה תחתונים מספקים עיצוב נקי, מודרני ואיכותי לכל חדר אמבטיה ואף מספקים גישה קלה אל מתחת לארון לצורך ניקוי הרצפה או לצורך הצבת סל כביסה על הרמפה. מצד שני, חשוב לדעת שמדובר על ארונות שמציעים פחות חלל אחסון מאשר ארונות שעומדים על הרצפה בהם ניתן לאחסן דברים גם בחלק התחתון. ארונות אמבטיה עליוניים הם ארונות אמבטיה אשר מאפשרים הוספה של מקומות אחסון באופן ישיק על כל קיר באמבטיה, אך מדובר על ארונות שהם בדרך כלל פחות עמוקים והם מתאימים יותר לאחסון של חפצים קטנים.

אין ספק שלכל אחד מסוגי הארונות יש את היתרונות ואת החסרונות שלו ועל כן, חשוב מאוד לבחון את הפרמטרים השונים הנוגעים באופן ספציפי לחדר האמבטיה שלכם וזאת בכדי לבחור את הארונות המתאימים ביותר עבורו.

על מה חשוב לשים דגש טרם בוחרים ארונות אמבטיה?

בטרם בוחרים ארונות אמבטיה לחדר האמבטיה שלכם, עליכם לשים דגש על מספר פרמטרים:

ראשית כל, חשוב מאוד שתמדדו את גודל חדר האמבטיה, אורכי הקירות וכן, תבדקו אם יש בה נישות. מטרתם של ארונות האמבטיה היא לספק את חלל האחסון הרלוונטי לכם אך יחד עם זאת, על הארונות להיות פרופורציונאליים בחדר וליצור מספיק מרחב בחלל לצורך התנהלות של כל אדם שמשתמש בחדר האמבטיה. בחירת ארון גדול מדי לדוגמא יכול להקטין את החדר ואף הארון עלול להוות מחסום פיזי עבור מי שנכנס לחדר.

חשוב מאוד גם להתאים את ארונות האמבטיה לתוכנית האינסטלציה שלכם על מנת לוודא שהארונות ישתלבו עם מערכת האינסטלציה בצורה הטובה ביותר.

כמו כן, חשוב כמובן להתאים את הארון לעיצוב חלל האמבטיה כולו, אך מעבר לעיצוב, חשוב מאוד להקפיד על הצרכים שלכם מהארון. יש לחשוב על כל הדברים שאתם מעוניינים לאחסן בארונות וזאת בכדי שהארון ישמש עבור מטרותיו בצורה הטובה ביותר.

גם לחומרים מהם מיוצרים ארונות האמבטיה יש חשיבות רבה שכן, חלל האמבטיה הוא מקום שהלחות בו גבוהה וכן יש בו שימוש אינטנסיבי במים ועל כן, חשוב מאוד לבחור ארונות אמבטיה העשויים מחומר עמיד בפני מים על מנת שיחזיקו מעמד בצורה הטובה ביותר לאורך זמן מבלי להיפגם או להינזק.

איפה כדאי לקנות ארון אמבטיה?

חשוב מאוד להבין שרכישת ארון אמבטיה איננו עניין של מה בכך. יש להשקיע בבחירת ארון אמבטיה איכותי וזאת בכדי שהוא יהווה את הדבר הטוב ביותר עבור חדר האמבטיה שלכם. לכן, אין לרכוש ארון אמבטיה בכל מקום או בכל חנות באשר היא, אלא חשוב מאוד לבחור בחברה אמינה ומקצועית בכל הנוגע לארונות האמבטיה אשר היא מציעה למכירה. לוי אמבט הוא המקום הטוב ביותר לרכוש בו ארונות אמבטיה.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]