חיים טולדנו, TOYGA, וכניסה לשנת 2021 - 0404
חיים טולדנו, TOYGA, וכניסה לשנת 2021 FREEPIK

חיים טולדנו, TOYGA, וכניסה לשנת 2021

שוק ההון הוא שוק שלא מעט אנשים מעוניינים להשקיע בו כיום. יחד עם זאת על מנת להשקיע בשוק ההון אין ספק שלא כדאי לבצע פעולות שונות באופן עצמאי, אלא ללמוד היטב על התחום ואף להיעזר ביועצים פיננסיים אשר מתמחים בתחום שוק ההון בישראל ובעולם כולו. אחד מהיועצים המקצועיים ביותר המתמחה בשוק ההון ברחבי העולם הוא חיים טולדנו. איש כלכלה שחי באיטליה, ניהול בעברו חברות סייבר שונות וכיום תחומי ההתמחות העיקריים שלו הם: אגרות חוב וגיוסי הון באירופה. בתחום הפיננסי ניתן למצוא כיום גם חברות שונות המציעות הזדמנויות רציניות מאוד עבור העובדים שלהן, כך לדוגמא: חברת טויגה מהווה את אחת החברות הפופולאריות מאוד כיום בתחום אספקת מוצרים פיננסיים שונים.

על חיים טולנדו והצלחה

חיים טולדנו, אזרח איטלקי כאמור ניהל בעברו חברות סייבר, מתמחה בשוק ההון ברחבי העולם, כאשר התחומים העיקריים שהוא מתמחה בהם הם: שוק אגרות חוב וגיוסי הון. במהלך 40 השנים האחרונות הוא צבר ניסיון וידע משמעותיים מאוד בעולם הכללה. הוא העביר הרצאות במוסדות רבים ומכובדים, סייע לארגונים רבים בהקמתם וליווה אותם לאחר מכן וכן, כתב לא מעט ביקורות ומאמרי דעה נוקבים אשר הותירו חותם בקרב ישראלים שקראו אותם. טולדנו כונה לא פעם: "נביא זעם" וזאת בשל העובדה שהוא לא חסך בביקורת נוקבת וחריפה בתחילת שנת ה2000 על משרד האוצר והתנהלותו הקלוקלת. הוא סבר כי משרד האוצר הוא זה שהיה אחראי להובלת מדינת ישראל לצמיחה שלילית לאחר 50 שנים שלא הייתה צמיחה שכזאת.

חברת TOYGA פונה לשנת 2021

ואם כבר עוסקים בתחום ההשקעות והפיננסיים, כדאי מאוד שתכירו את חברת TOYGA בע"מ. מדובר על חברה המתמחה באספקת מוצרים ושירותים פיננסיים בתחומי הטבעות, הסחורות, שיווק מקוון ועוד. החברה מציעה תמיכה באינטרנט ללקוחותיה וכן, תמיכה בכל פרויקט המשלב בו גם טכנולוגיות חדשות בשוק הפיננסי. הלקוחות העיקריים של החברה הם ארגונים בינוניים או גדולים העוסקים בתחום הפיננסי

החברה נוסדה בשנת 2008 ומאז צמחה הן בנפח העובדים שלה והן בנפח הפעילות שלה. כיום ניתן למצוא כמה מאות עובדים שמועסקים בחברה, כאשר בין היתר ישנם עובדים שמועסקים גם בישראל בערים חיפה ותל אביב. התנאים שמקבלים עובדי החברה הם תנאים גבוהים מאוד וההזדמנויות העומדות על הפרק עבור העובדים בתחום הקריירה הינן רבות מאוד הן עבור עובדים חדשים והן עבור עובדים בכלל וזאת מתוך הבנה כי עתיד החברה מצוי בסופו של דבר בידי עובדי החברה.

בשנים האחרונות החברה TOYGA  צמחה בצורה משמעותית מאוד וזאת בשל העובדה שהיא הגדילה את חטיבת הקסגון שמהווה את הזרוע הטכנולוגית של החברה. בחטיבה זו עובדים מעל 25 מפתחים, מנהלי מוצר ומתכנתים. החטיבה המדוברת תרמה באופן משמעותי לרווחיות של החברה ולצמיחה שלה, אך הסוד של החברה מעבר לכך הוא פשוט הגיוסים המוצלחים של העובדים וההשקעה של החברה בעובדיה. החברה מציעה לעובדים החדשים מסלולי הכשרה, הדרכה ומגוון רחב של קורסים שמטרתם להעשיר את הידע של העובדים.

מה הופך את מר' טולדנו ליועץ מוצלח?

מה שהופך אותו ללא ספק ליועץ מוצלח הוא הקריירה המוצלחת שלו. לאורך השנים הוא צבר ידע רחב היקף בתחום שוק ההון ברחבי העולם ובשל כך, הקריירה שלו הייתה מפוארת והפכה אותו למה שהוא. חיים טולדנו חווה שנות פעילות רבות ועמוסות אשר היו משולבות כאמור בייעוץ לחברות וארגונים שונים, כתיבת ביקורת ומאמרי דעה ואף העברת הרצאות במוסדות גדולים ומכובדים. כל התחזיות אשר הוא גורמים מטמעו היו מעורבים בהם במהלך שנות הפעילות שלו התגלו כמדויקות. אזרחים אחרים חזו את המפולת בשוק המניות האמריקאי בשנת 2000 ובשנת 2007, טולדנו אמר כי יש כאלו שצפו את קריסת הבורסה הסינית בשנת 2016 ואת המשבר הכלכלי העולמי שהתרחש בשנת 2008-2009.

כיום חיים טולנדו מרכז את פעילותו בעיקר במתן ייעוץ מקצועי לארגונים ובכתיבת מאמרים אקדמאיים מקצועיים אשר בהם הוא מביא לידי ביטוי חקירה וניתוח של תהליכים חברתיים ופוליטיים.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]