בדיקת ביטוחים - למען השקט הנפשי והכיס שלכם - 0404
בדיקת ביטוחים – למען השקט הנפשי והכיס שלכם Financial analyst planning at checklist on clipboard, calculator and calendar. Budget planning, balanced budget, company budget management concept. Pink coral blue vector isolated illustration

בדיקת ביטוחים – למען השקט הנפשי והכיס שלכם

זה לא משנה כמה ביטוחים יש לכם, ובאיזה חברות ביטוח עשיתם אותם. במידה ורכשתם את הביטוחים לבד, ללא סיוע של גורם מקצועי – אתם מוכרחים לעשות בדיקת ביטוחים.

ביטוחים הפכו ל "מוצרי צריכה בסיסיים", כאלו שכל משפחה חייבת שיהיו לה. בין אם זה למען כיסויים רפואיים מתקדמים במסגרת ביטוח בריאות ובין אם זה עבור הבטחת העתיד הכלכלי של המשפחה (ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה וכד').

לכן, חשוב מאוד שאיכות הביטוחים הללו תהיה ללא דופי. ושגורם מקצועי יעבור יחד אתכם על הביטוחים הקיימים שלכם, יתן את חוות דעתו וימליץ לכם אם ואיזה שינויים כדאי לכם לעשות בתיק הביטוחים.

זה לא הקנקן, אלא מה שיש בו

הפתגם המדויק הזה מפרקי אבות תקף כמעט לכל דבר בחיים, גם לביטוח.

המעטפת אותה מוכרות חברות הביטוח יכולה להישמע מפתה מאוד ("בריאות שלי", "אולי יש לכם ביטוח בריאות, אבל אין לכם…" וכד') אבל מה עם הפרטים הקטנים שנמצאים בתוך הפוליסות וקובעים באיזה מקרים אתם זכאים לפיצוי, באיזה מקרים לא וכמה כסף תקבלו?

הדבר החשוב ביותר בביטוח זה הפרטים הקטנים. ככל שיש שמספר הכיסויים גבוה יותר, סכומי הפיצוי גדולים יותר וכמות החריגים (המקרים בהם חברת הביטוח לא תשלם) קטנה יותר – ככה הביטוח יותר טוב.

זה ממש לא משנה מה השם של הביטוח וכמה פעמים ראיתם את הפרסומות של החברה שמכרה לכם אותו בטלוויזיה, רק האיכות קובעת. וכמובן – גם המחיר.

בדיקת ביטוחים תוודא שהמחיר שאתם משלמים – משתלם

כמו בכל שוק עסקי, גם שוק הביטוח רווי בתחרות אשר הולכת וגדלה וכתוצאה מחירי הביטוחים יורדים גם כן.

אם עברה תקופה יחסית ארוכה (שנתיים או יותר) מהמועד שבו עשיתם את הביטוח, ככל הנראה שהמחיר שלו היום נמוך יותר. במסגרת בדיקת הביטוחים, יוודאו וידאגו שהמחיר שאתם משלמים עבור הביטוחים שלכם יהיה זול יותר ומעודכן לתאריך הבדיקה.

לעשות בדיקה לתיק הביטוח עוד היום, ובכל כמה שנים

אתם יכולים לעשות בדיקת ביטוחים בחינם באמצעות אתר "בטוח, ככה עושים ביטוח".

במסגרת הבדיקה, יבדקו כל הביטוחים שיש לכם בכל חברות הביטוח על-ידי גורם מקצועי (תהליך הבדיקה אורך מספר ימים).

בסוף התהליך תקבלו דוח מסודר עם המלצות לשינויים בתיק הביטוח (ביטול כפל ביטוחים, תוספות נחוצות לביטוחים קיימים) ואת המחירים הנמוכים ביותר שאפשר להשיג על הפוליסות שלכם באותו רגע נתון.

אם תחליטו לקבל את ההמלצות, תוכלו לבקש מהגורם המקצועי לבצע את השינויים בשבילכם ותוכלו גם לחסוך עד עשרות אחוזים במחירי הביטוח.

חשוב לזכור לעשות את בדיקת הביטוחים אחת לכמה שנים ולא להסתפק בבדיקה בודדת בעקבות הרפורמות התכופות והתחרות ההולכת וגדלה בענף הביטוח.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]