איכות המים במיניבר - 0404
איכות המים במיניבר טופ מיניבר

איכות המים במיניבר

המים בישראל הם ראויים לשתייה, באופן עקרוני, ומבחינה זו מצבנו טוב יותר מאשר מצבם של תושבים במדינות רבות אחרות בעולם. המים בישראל עוברים גם הפלרה, דבר שמשפר את האיכות שלהם. אך יחד עם זאת, קשה להשוות את האיכות של מי ברז לאיכות של מים מטוהרים ומסוננים במערכות מיניבר לבית.

מערכות מיניבר, כמו של חברת תמי 4 או של חברות דומות, דואגות לסינון ולטיהור מתקדם של מי השתייה שלנו. בעזרת אמצעים של סינון כמו אור אולטרה סגול ומסנני פחם, מי השתייה שעוברים דרכם הם לא רק בריאים יותר, אלא גם טעימים יותר.

בבתים של משפחות שאינן רוצות להתפשר על הבריאות שלהן, נהוג להשתמש במתקן בר מים (מיניבר) של חברות מובילות בשוק. חברת "טופ מיניבר" מתמחה במכירה של מתקני מים ומיניברים וגם מציעה שירותי תיקון למערכות ברי מים שונות ונפוצות בשוק.

מכירת מיניברים

הכנסה של בר מים (מיניבר) לבית היא הדרך הטובה ביותר לדאוג לכך שמי השתייה של כל בני הבית יהיו תמיד מטוהרים, מסוננים וטעימים יותר. שתיית מים לאורך היום חשובה מבחינה בריאותית לכל פעילות מערכות הגוף השונות. שתייה של מי ברז בלתי מסוננים לאורך זמן נחשבת לפחות בריאה מאשר צריכה קבועה של מים מטוהרים.

חברת "טופ מיניבר" מספקת מגוון רחב של מיניברים וברי מים של החברות המובילות בשוק. כיום, המחיר של מערכות מים ביתיות נמצא בירידה מתמדת, וניתן למצוא מבצעים מצוינים והזדמנויות לרכישה של מיניברים בתנאים נוחים ביותר.

המיניברים וברי המים שמציעה החברה עומדים בתקנים מחמירים כמו תו התקן האמריקאי ותו התקן של מכון התקנים הישראלי. החברה מציעה מגוון דגמים, כמו דגם טייגר בר ודגם אטלנטיס בר,שכוללים אמצעי סינון וטיהור מתקדמים. העיצוב של הדגמים מתאים לכל סוג של מטבח, ומאופיין בקווים נקיים ובצורה אלגנטית.

שרותי תיקון לברי מים

גם אם יש לכם כבר בר מים בבית, אם לא דאגתם לתחזוקה השוטפת שלו במשך הזמן, הוא עלול לעבוד בצורה בלתי תקינה. בר מים שלא תוחזק כבר לא יכול לטהר את המים באותה היעילות, והשימוש בו מספק את אותה רמת האיכות כמו במי השתייה שיש בברז. גם אם תחזקתם את הבר כראוי, יכולות להופיע בו תקלות שונות שקשורות לאמצעי הסינון או לרכיבים השונים שלו. במקרה כזה, חברת "טופ מיניבר" מציעה שירות של תיקון ברי מים כמו תמי 4 ומיניברים מכל הסוגים הקיימים בשוק.

ישנן כמה תקלות נפוצות שמופיעות במתקני בר מים ישנים, כמו למשל אי-זרימה של המים המסוננים, נזילות מהמתקן, אי-חימום של המים הרותחים שצריכים לצאת מהמכשיר ועוד. גם רכיבים בתוך המתקן יכולים להיפגע, ובהם הפילטר, נורת הלד וחלקים פנימיים נוספים. אם התקלקל רכיב כלשהו במתקן, המומחים של "טופ מיניבר" יכולים להחליף אותו בקלות ברכיב אחר. כמו כן, אנשי המקצוע של החברה יוכלו לבצע אבחון של המתקן, כדי לאתר את התקלה המדויקת ולהביא לתיקונה בזמן המהיר ביותר.

למה לבחור ב-"טופ מיניבר"?

החברה מציעה שירותים מקצועיים ואמינים שמבוססים על ניסיון עשיר בתחום המכירה והתיקון של ברי מים ומיניברים. החברה מציעה שירות אדיב, יעיל ומהיר שניתן על ידי אנשי צוות מקצוענים שבקיאים בתחום.

החברה יכולה להתאים פתרונות סינון מים ולהציע דגמים מתקדמים של ברי מים לבתים פרטיים, וכן לאבחן ולתקן כל תקלה בברי מים קיימים. חשוב לדעת כי בעזרת תחזוקה נכונה של ברי המים, ניתן להאריך את חייהם באופן משמעותי ולהימנע מתיקון או החלפה שלהם לעתים קרובות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]