אינסטלטור מומלץ מתחילים לחפש לפני התקלה הבאה - 0404
אינסטלטור מומלץ מתחילים לחפש לפני התקלה הבאה shutterstock

אינסטלטור מומלץ מתחילים לחפש לפני התקלה הבאה

תקלות צנרת הן עדיין בלתי צפוי. לכן ההמלצה הטובה ביותר היא לדאוג להשגת מספר טלפון של אינסטלטור מומלץ עוד היום, לכל צרה שלא תבוא

אף אחד מאתנו לא נהנה לדמיין נזקים שעשויים להתרחש בעתיד. אף אחד מאתנו לא נהנה לדמיין את עצמו נופל מסולם, עובר תאונת דרכים או מחליק במקלחת ושובר את היד. עם זאת, כולנו גם מודעים היטב לכך שלא ניתן לצפות את העתיד ושלא משנה כמה נהיה זהירים, תמיד יכולות להתרחש תאונות ותקלות שאינן קשורות להתנהגות שלנו. כפועל יוצא מכל זה, למרות שאף אחד מאתנו לא נהנה לדמיין אסונות, כולנו מבוטחים בשלל סוגי ביטוחים, לכל צרה שלא תבוא.

בדיוק כפי שהגוף שלנו יכול להינזק ללא הכנה מוקדמת, כך גם הרכוש שלנו עשוי לסבול מתקלות ונזקים שיצריכו ביקור של איש מקצוע ללא הכנה מוקדמת. הכוונה היא למשל לצנרת הביתית, שעשויה בפירוש לסבול משורה ארוכה של תקלות, שברוב המקרים מופיעות במפתיע.

מדוע עדיף שלא להמתין לרגע האחרון?

אחת הטעויות שרבים מאתנו נוהגים לעשות בהקשר הזה, היא להתחיל לחפש מספר טלפון של אינסטלטור מומלץ, רק אחרי שהתקלה מופיעה. מדובר בטעות כיוון שכאשר אנחנו מתמודדים עם תקלות צנרת, הדבר האחרון שיש לנו סבלנות אליו, זה לערוך סקר שוק מקיף ויסודי. על אחת כמה וכמה כשמדובר בתקלת צנרת הדורשת תיקון דחוף של אינסטלטור ירושלים.

נסו לדמיין למשל שהאסלה בדירה שלכם סתומה לחלוטין ושהודות לכך שביצעתם סקר שוק זמן רב לפני שהתקלה הופיעה, עומדת לכם האפשרות פשוט להתקשר לאינסטלטור שאתם יודעים ניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות.

כעת נסו לדמיין מצב שבו האסלה סתומה ובמקום להתקשר, עליכם להתחיל לערוך סקר שוק מקיף, לבקש המלצות מחברים ובני משפחה, לקרוא חוות דעת וביקורות באתרים המדרגים אנשי מקצוע, לקבל הצעות מחיר ולבצע עוד לא מעט פעולות שיבטיחו לכם שאיש המקצוע הנכון ביותר יעניק לכם שירות. אנחנו מרשים לעצמנו להניח שאתם כבר מתחילים להבין מדוע מומלץ ביותר שלא להמתין לרגע האחרון…

למה חשוב לשים לב כשעורכים סקר שוק?

לא זו בלבד שתקלות אינסטלציה נוטות להופיע במפתיע אלא שלא אחת הן מתעוררות ברגעים הכי פחות נוחים. לכן כאשר אתם מחפשים אינסטלטור ומתחילים להכין לעצמכם רשימה של אנשי מקצוע מומלצים, תנו עדיפות לאנשי מקצוע המספקים זמינות מלאה. אינסטלטור 24/7 יוכל להגיע אליכם לדירה כדי לטפל בבעיות צנרת 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע ולספק מענה במקרי חירום גם אם התרחשו בערב חג או בארבע לפנות בוקר.

כמו כן חשוב כמובן לוודא שאתם גרים באזור שבו האינסטלטור שאתם שוקלים להוסיף את מספר הטלפון שלו לרשימה, אכן מספק שירותים. מעבר לכל זה, כשעורכים סקר שוק יש לשים דגש לא רק על רמת המחירים, רמת המקצועיות ושנות הוותק. בנוסף לכל זה חשוב לתת משקל גם ליחס האישי ולרמת השירותיות. בסופו של דבר מדובר בבעל מקצוע שעומד להיכנס אליכם לדירה ולשהות זמן מה במרחב הביתי שלכם. לכן תמיד מומלץ לתת עדיפות לאדם נעים וסבלני, שלא יגרום לכם ליותר עוגמת נפש ממה שגרמה לכם כבר התקלה. בהצלחה!   

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]