חבילות אינטרנט לעסקים- כדי שהעסק שלכם יתפקד ברמה הגבוה ביותר - 0404
חבילות אינטרנט לעסקים- כדי שהעסק שלכם יתפקד ברמה הגבוה ביותר פיקסלביי

חבילות אינטרנט לעסקים- כדי שהעסק שלכם יתפקד ברמה הגבוה ביותר

רוב העסקים היום זקוקים לאינטרנט על מנת להתקיים. האינטרנט משמש למגוון רחב של פונקציות, החל מתקשורת פנימית, בקרת תהליכי עבודה, שירות לקוחות, טיפול בבעיות שונות שצצות במהלך העבודה ועוד. ככל שהעסק שלכם מסתמך יותר על האינטרנט, כך העומס שיש על המערכות גודל. חשוב מאוד שחבילת האינטרנט שאתם רוכשים יעמוד בעומס. מערכת איטית ולא אמינה היא לא רק דבר מעצבן לעובדים, אלא גם גורמת לבזבוז כסף לארגון. תשתית טובה לאינטרנט זה דבר שלא כדאי לחסוך בו כסף כי השקעה טובה בהתחלה תייצר רווחים משמעותיים בהמשך.

מהם סוגי התשתית הקיימים בשוק

  • DSL Digital Subscriber Line שזה בעברית: קו מנוי דיגיטלי. סוג תשתית זה מסתמך על העברת מיד באמצעות חוטי הטלפון של חברת בזק. בסוג תשתית זה, יש הבדל בין מהירות הורדת הנתונים מהשרת המרכזי לעומת מהירות העלאת הנתונים אל השרת. לעתים זה יוצר בעיות כאשר יש צורך לקבל מידע מהרבה מקומות בוא זמנית, למשל מידע על נתוני מכונות במפעל. לסוג תשתית זה יש שדרוגים שמאפשרים להתגבר על בעיות חוסר הסימטריה במהירות ההורדה והעלאה.
  • רשת המבוססת על סיבים אופטיים– סיבים אופטיים הם מערכת שמורכבת מעשרות צינורות קטנים המאפשרים מעבר נתונים במהירות גבוהה מאוד. כיום, המהירות יכולה להגיע עד ל-1000 מגה בייט, שזה בעצם 1ג'גה. אחת הספקיות הגדולות בארץ בתחום הסיבים האופטיים היא פרטנר, שלה יש את שירות פרטנר פייבר.
  • מודם סלולר, שזה בעצם סוג של ראוטר– מכשיר זה עובד כמו הראוטר הביתי. המכשיר מתאים לעסקים קטנים שיש בהם מעט תעבורה של אינטרנט.
  • כאשר אתם בוחרים חבילת אינטרנט לעסקים, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע על החבילה הטובה ביותר בשבילכם.

חשוב לחשוב על העתיד כאשר רוכשים  חבילת אינטרנט לעסקים

אל תרכשו חבילת אינטרנט לעסקים שמתאימות אך ורק לצרכים המידיים שלכם. כל עסק שרוצה לחיות, חייב לשאוף להתרחב. ככל שהעסק שלכם יתרחב, כך הפעילות שלו באינטרנט תגדל. אם תשתמשו בתשתית שיכולה לתת מענה רק לצרכים המידיים שלכם, ולא לצרכים העתידיים, בהמשך הדרך תתקלו בבעיות שעלולות לעכב לכם את העבודה השוטפת של העסק. הרבה פעמים, החלפת התשתית בהמשך תעלה יותר כסף מהשקעה קצת יותר גדולה בהנחת תשתית עם ראייה לעתיד מלכתחילה.

לא לשכוח בטיחות

אחד התפקידים הכי חשובים של רשת אינטרנט הוא לשמור מידע ולהעביר מידע ממקום אחד למקום אחר בעסק. כיום, כל מידע שנמצא באינטרנט חשוף לפריצה וגניבה, דבר שיכול לגרום נזק משמעותי לעסק. תוודאו שחבילת האינטרנט לעסקים שלכם יגיע עם הגנה טובה כנגד פריצות. לעתים, יש נטייה לחסוך בנושא האבטחה, מתוך מחשבה שאבטחה בסיסית וחוסר עניין של העולם בעסק שלכם יבטיח שלא יפרצו אליכם. אל תעשו את הטעות הזאת, זה עלול לעלות לכם ביוקר.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]