מנהלת הליגה על עסקת השותפות בין בית״ר ירושלים לשייח׳ בן חליפה: ״ההסכם יחזק את המועדון והכדורגל הישראלי כולו״ - 0404
מנהלת הליגה על עסקת השותפות בין בית״ר ירושלים לשייח׳ בן חליפה: ״ההסכם יחזק את המועדון והכדורגל הישראלי כולו״ דוברות בית״ר ירושלים

מנהלת הליגה על עסקת השותפות בין בית״ר ירושלים לשייח׳ בן חליפה: ״ההסכם יחזק את המועדון והכדורגל הישראלי כולו״

יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון, בירך הערב (שני) על הסכם השותפות שנחתם בין בית״ר ירושלים עם השייח׳ בן-חליפה: ״אני מברך את השייח׳ בן חליפה, משה חוגג ומועדון בית"ר י-ם שחתמו היום על הסכם השותפות בהמשך להסכמי אברהם.

הכדורגל הוא גשר לחיבור לבבות ועמים וההסכם ייחזק את בית"ר י-ם והכדורגל הישראלי כולו. אני מאחל הצלחה לבית״ר י-ם בדרכה החדשה״.

אורן חסון, יו״ר ההתאחדות לכדורגל: ״ברכות לבית״ר ירושלים, לבעלים משה חוגג, ליו״ר אלי אוחנה ולכל מי שעשה לטובת השותפות החדשה והבשורה האדירה שהיא מביאה איתה לכל מי שמאמין כי הכדורגל היה ועודנו גשר נפלא לחיבור בין בני אדם ובכוחו לקדם דו קיום.

שוחחתי לפני כשעה עם משה חוגג, בירכתי אותו על החזון ועל השלמת העסקה, שמביאה כבוד גדול לכדורגל שלנו ומלמדת כי הוא אטרקטיבי עבור אנשי עסקים זרים שמאמינים גם הם בפוטנציאל העצום שטמון בו.

מעל לכל אלו בשורות נפלאות למועדון הכדורגל בית״ר ירושלים על מאות אלפי אוהדיו ויש בה לשדרג את אחד המועדונים המפוארים שלנו ולהבטיח לו עתיד פורה. כמו כל פריצת דרך, יהיו מי שיחושו מאוימים, אולי אף ינסו לחבל במהלך, אבל הרוב הגדול של אוהבי המשחק והאדם יהיו חייבים להיות בצד המנצח.

אני משוכנע כי אין זאת החדשה הטובה האחרונה בשותפות המתרחבת בינינו לבין עמיתינו ממדינות המפרץ והיא רק תלך ותתרחב בכל הרמות ובאספקטים מגוונים״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]