הקלאסיקו הישראלי: האם לוזון יפתיע את ג'ורדי? - 0404
+
הקלאסיקו הישראלי: האם לוזון יפתיע את ג'ורדי? יוסי שקל

הקלאסיקו הישראלי: האם לוזון יפתיע את ג'ורדי?

מכבי חיפה תתארח הערב בנתניה (21:00) במשחק המסקרן מול מכבי ת"א, בו כל קבוצה תרצה לחזור עם ניצחון יוקרתי שחשוב בין היתר גם להמשך הדרך בליגה, אך גם לא פחות חשוב עבור האוהדים עקב היריבות ההיסטורית בין המועדונים.

מאמן הירוקים, גיא לוזון, לא צפוי לשנות את ההרכב שעלה בניצחון מול רעננה, אך לא מן הנמנע שינסה להפתיע את היריבה ויבצע שינוי בחלק הקדמי, כפי שעשה מול ב"ש כשהכניס את סלליך היישר להרכב, כשהפעם אולי קאיו יקבל את הקרדיט במקומו של קלאוס.

מלבד זאת לוזון מודע למכת הפציעות ולהגנה האיטית שג'ורדי סובל ממנה מתחילת העונה ואין ספק שאם הירוקים יעלו הערב בגישה התקפית על מנת להכריע את המשחק כבר מההתחלה ויידעו לנצל את נקודות התורפה של הצהובים זה יהיה יתרון גדול לאורחים מהכרמל, שמצפים מהם דווקא לפתוח בצורה זהירה יותר במשחק החוץ. אז באיזו גישה יעלו שחקני מכבי חיפה הערב? מעניין.

במקרה של ניצחון הירוקים יטפסו זמנית עד למקום השלישי ויעברו על הדרך את האלופה הפועל ב"ש וגם את מכבי ת"א בעקבות הפרש שערים שיהיה לטובת מכבי חיפה במידה ותנצח כמובן, כשהפער מהפועל חיפה שבמקום הראשון יהיה 2 נקודות בלבד, לפני שבית"ר תשלים את משחקה מחר מול ק"ש.

המאמן והשחקנים מבינים את חשיבות המשחק הן מבחינת המשך הדרך בליגה והן מבחינת האוהדים ואתמול באימון המסכם שחלקו היה פתוח לקהל נראו כולם דרוכים, עם ביטחון וגם מחויכים ונקווה שזה יישאר גם לאחר המשחק הערב בנתניה.

בנושא אחר, מאור בוזגלו שכבר סיכם את תנאיו במועדון לפני מספר שבועות צפוי לחתום רשמית ולהיות מוצג מחר (שני), כך לפי גורם המקורב לשחקן.

הקשר הנהדר צפוי לחזור למגרשים במהלך חודש נובמבר וללא ספק יהיה חיזוק משמעותי לקבוצה של גיא לוזון בחלק התקפי, דבר גם שיגביר את התחרות על החולצה ועל כניסה לסגל ומעניין יהיה לראות כיצד מאמן הקבוצה יסתדר עם זה וינהל את המצב.