מיזם מבורך: שיעורים פרטיים ינתנו לתלמידי קריית אתא ללא עלות - 0404
מיזם מבורך: שיעורים פרטיים ינתנו לתלמידי קריית אתא ללא עלות עיריית קריית אתא

מיזם מבורך: שיעורים פרטיים ינתנו לתלמידי קריית אתא ללא עלות

עיריית קרית אתא תפעיל את מיזם YSCHOOL במסגרתו יקבלו תלמידי בתי הספר התיכוניים בקרית אתא מכיתה ז' עד י"ב שיעורים פרטיים מקוונים ללא עלות. פלטפורמת הלימודים כוללת אלפי סרטונים ללמידה בכל הרמות לבגרות ובכלל במקצועות: לשון, מתמטיקה, אנגלית, תנ"ך, היסטוריה, גאוגרפיה, כימיה, כלכלה ואזרחות, הכנה לפסיכומטרי ומבואות למקצועות הניהול באקדמיה.

מיזם YSCHOOL מציע ספריית ענק הכוללת אלפי סרטוני וידאו מגוונים של תחומי הידע ומקצועות הלימוד לבגרויות, אקדמיה ופסיכומטרי. סרטונים אלו נועדו לשימושם של תלמידים הזקוקים לעזרה או להתקדמות בחומר הלימוד וידם אינה משגת מסיבות כלכליות, גיאוגרפיות, חברתיות או אחרות. כל סרטון מוגש בטכנולוגיה מתקדמת, אינטראקטיבית עם צוות הכולל את מיטב המורים בישראל.

נושאי הלימוד מועברים בצורה מקצועית ועניינית, המותאמת לתוכנית הלימוד של משרד החינוך. כל תלמיד, בכל מקום ובכל זמן, יכול לצפות בשיעורים און ליין באמצעות המחשב, הטאבלט או הנייד במהירות, בנוחות ובקצב האישי שלו.

האתר מאפשר, לצפות בשפע חסר תקדים של סרטוני לימוד שיקלו באופן יסודי על תהליך הלמידה ע"י שיעורי וידיאו קצרים וממוקדים בני 10 דקות שהצפייה בהם יעילה מאוד מבחינה לימודית, ומאפשרת קליטה אפקטיבית יותר של החומר לעומת לימוד אותו נושא בכיתה, בסביבה שעלולה להיות לעיתים רועשת וגדושת הפרעות.

בצד ספריית השיעורים המצולמים יאפשר האתר לקבל גם שיעורים פרטיים, ממורה חי, אונליין. השיעור יתנהל על-גבי המחשב הפרטי של התלמיד, באמצעות מצלמת רשת ופלטפורמה דיגיטלית משוכללת המאפשרת קשר מלא מורה-תלמיד באון-ליין. האתר מציג מערכת שיעורים שממנה התלמיד יכול לבחור את המורה המתאים לו, את השעה המתאימה וכמובן את נושא השיעור.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]