המורה ניהלה רומן עם התלמיד. אם התלמיד: "אחת המורות שלחה לי הודעה וביקשה שאהיה ערנית" - 0404
המורה ניהלה רומן עם התלמיד. אם התלמיד: neatoday

המורה ניהלה רומן עם התלמיד. אם התלמיד: "אחת המורות שלחה לי הודעה וביקשה שאהיה ערנית"

רגע לפני שהמשטרה מתערבת, הסכימה מורה בבית ספר תיכון להתגרש, אחרי שבעלה הטיח בפניה את הרומן שהיא מנהלת עם אחד התלמידים. בהסכם משולש עם הורי התלמיד, הבעל והמורה, הסכימה האחרונה לוותר, התגרשה ופיצתה את הורי התלמיד שהיה לה למאהב בעשרות אלפי שקלים.

הדרמה כולה התרחשה בבית ספר בצפון. האישה, מורה למתמטיקה בתחילת שנות השלושים לחייה ניהלה, מאז תחילת השנה שעברה, קשר אפלטוני לחלוטין עם אחד מתלמידי השמינית בבית ספרה.

בעלה, בעלים של חברת הייטק טען באמצעות עורכי הדין שרין וגדלי סולן כי הקשר החל בשיחות בביתם, וגלש לשיעורים פרטיים בלא מעט נושאים אחרים ביחידת הדיור הצמודה לדירתה. הורי התלמיד כמובן לא ידעו דבר וחצי דבר. "הוא כל הזמן טען כי הוא רוצה לשפר את הישגיו מארבע יחידות לחמש יחדות לקראת הבגרות", חשפה אמו בהסכם שהושג לבסוף. "חשבנו שזה יותר מבסדר, עד שאחת המורות שלחה לי הודעת ווטסאפ וביקשה ממני להיות ערנית בנושא לימודי המתמטיקה".

האם המודאגת עירבה את בעלה. הוא שכר בלש פרטי שאחרי שבוע בלבד, הביא לו את הממצאים על הרומן בין בנו למורתו ביחידת הדיור. הבן התעמת עם הוריו וטען כי הוא חגג 18 לפני חודשיים ולכן הצילומים לא מעידים על שום דבר ואין כאן שום עבירה.

האב לא ויתר הלך לבעלה של המורה והציג בפניו את הממצאים. בפגישה משולשת, בה נטלו חלק המורה בעלה ועורכי הדין סולן, הודתה המורה בפניו כי התאהבה בתלמיד וביקשה ממנו לא להרוס לה את הקריירה שלה כמורה והכחישה קיום יחסי מין, כשמדבריה עלה כי היא מתואמת עם המאהב הצעיר שלה לגבי מועד תחילת הרומן.

במכתב דרישה ששיגר הבעל לאשתו המורה, הוא הבהיר כי אם לא יושג הסכם גירושין כולל הבנות לגבי המשמרות על הילדים, זאת תוך 30 ימים, בדעתו לפנות למשטרה. בשלב הזה הגיעו הצדדים להבנות כי עדיף לסגור את הסיפור בתוך המשפחות ואכן זה נסגר בבית הדין הרבני ובבית המשפט למשפחה, כשהדיינים והשופטת כלל אינם מודעים לדרמה.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]