אנגל משאבים מרחיבה את פעילות ההתחדשות העירונית בשכונה - 0404
+
אנגל משאבים מרחיבה את פעילות ההתחדשות העירונית בשכונה רועי בר

אנגל משאבים מרחיבה את פעילות ההתחדשות העירונית בשכונה

לאחר שהחלה בהריסה ובניית פרויקט הפינוי בינוי הראשון בשכונת הדר יוסף בתל אביב, ממשיכה חברת אנגל משאבים, בשיתוף עם חברת פריבלון, להרחיב את תחום ההתחדשות העירונית בשכונה. החברה השלימה החתמת 4 בניינים ברח׳ קהילת ורשה בשכונה, והיא נמצאת במו״מ מתקדם להחתמת עוד 9 בניינים ברחוב, ליישום פרויקט התחדשות עירונית נוסף באזור.

בפרויקט הנוכחי של החברה ברח׳ קהילת לודג׳ חברת אנגל משאבים בשיתוף עם פריבלון החלה בהריסת 6 המבנים במתחם פרויקט ״הדר ויוסף״, במסגרתו היא תבנה 6 בניינים חדשים, ותבצע את הפיתוח הסביבתי באזור לשדרוג משמעותי של תושבי השכונה.

שכונת הדר יוסף ממוקמת בצפון מזרח תל אביב בצמוד לשכונות מעוז אביב ונאות אפקה. השכונה נוסדה בשנת 1946 והיא מאופיינת בבנייה נמוכה. השכונה סמוכה למקורות תעסוקה כמו קריית עתידים ואזור התעסוקה של בני ברק, אזורי בילוי כמו פארק הירקון ומרכזי קניות כמו קניון איילון, מתחם הלח"י בבני ברק ועוד.. השכונה הוכרזה כמתחם המיועד לפינוי בינוי ובשנים הקרובות צפויים לצאת לבנייה פרויקטים נוספים.

לדברי אלי גבאי, מבעלי השליטה באנגל משאבים, "אנו גאים לבסס את מעמדנו כחברת ההתחדשות העירונית המובילה בשכונת הדר יוסף, עם פרויקט שכבר יצא לדרך, ופרויקטים נוספים בתכנון. מדובר באחת מפנינות הנדל״ן של צפון תל אביב, עם קרבה לפארק ונגישות גבוהה, ובפרויקטים באזור אנחנו מיישמים את ניסיוננו רב השנים בתכנון והקמה של פרויקטים גדולים".

אנגל משאבים היא אחת מקבוצות הנדל"ן הבולטות בישראל, כאשר מאז הקמתה בנתה למעלה מ-10 אלף יחידות דיור. הקבוצה בונה ומנהלת נכסים רבים ברחבי הארץ, ובהם נכסים מניבים, משרדים ובנייני מגורים. הקבוצה מבצעת בין היתר פרויקטי התחדשות עירונית.

בנוסף לפרויקטי ההתחדשות העירונית בהדר יוסף, אנגל משאבים נמצאת בהליכי קידום התחדשות עירונית גם בבניין נוסף בבת ים (תמ״א 38 תיקון 1), לקראת קבלת היתר בניה.