נדל"ן מסחרי - 0404
נדל FREEPIK

נדל"ן מסחרי

פרט לענף התיירות, נדל ן מסחרי הוא התחום שספג את הפגיעה הקשה ביותר בעקבות משבר הקורונה. בעקבות התכנסות העולם, כל אחד בביתו, הסגר, הבידוד והמעבר לעבודה מהבית בתקופת הנגיף, ספגו נכסי הנדלן המסחרי פגיעה אנושה, חלקם נסגרו וחלק הפחית את הפעילות באחוזים רבים. בהתאם לכך גם מחירי הנדלן המסחרי חווה צניחה חופשית והגיעו למחירי שפל. כמובן שעבור משקיע נדלן מנוסה זה הרגע לו הוא חיכה והזדמנות פז בלתי חוזרת להיכנס לתחום ולהשקיע בנדל"ן מסחרי שכן לכולם ברור שהמשבר העולמי יגמר מתי שהוא. 

א.ב מוראנו – נכסים מסחריים למכירה, משרדים להשקעה, נדל"ן מסחרי למכירה

נדל ן מסחרי הוא כל נכס נדלן המיועד למסחר כגון קניון, מרכז מכירות, בנייני משרדים להשקעה וכדומה. נכסי נדלן אלה הם נכסים יציבים ומשתלמים המניבים תשואה גבוהה לבעליהם מדי שנה. כאמור העולם חווה זעזוע בשל מגפת הקורונה, דבר שלא קורה אפילו אחת ל-100 שנה. שוק הנדלן המסחרי קיבל את המכה החזקה ביותר והוא נערך לשנים הבאות בצורה שונה ממה שהיה רגיל עד כה. אין ספק שמי שכבר היה מושקע בנדלן מסחרי ספג מכה קשה אך מי שטרם נכנס לתחום לא יכול היה לבקש הזדמנות טובה יותר מזו. משקיע עם חזון וסבלנות יכול כיום להשקיע בנכסי נדלן מסחרי במחירים מצחיקים שלא יחזרו עוד. חברת א.ב מוראנו בעלת ניסיון רב בתחום ההשקעות בנדל"ן מסחרי למכירה ומבינה היטב, יחד עם המשקיעים שלה, את גודל הפוטנציאל הטמון בענף כיום ואת אפשרות הצמיחה בעתיד בתחום.

נתיבי השקעה יציבים – השקעה בנדל"ן

מחפשים נתיבי השקעה יציבים? השקעה בנדל"ן הייתה מאז ומתמיד נתיב ההשקעה היציב והאמין ביותר. בישראל הדבר נכון שבעתיים בשל אחוז הקרקעות הנמוך הנמצא בידיים פרטיות וגם ככה שטח האדמה כאן קטן, הביקוש גדול וההיצע לא רב. המדינה לא משחררת אדמות, האדמות חקלאיות לא מופשרות לבניה בקצב מספיק גבוה, התחלות הבנייה בירידה וכל פרויקט מגורים או פרויקט מסחרי לוקח כמה שנים טובות עד שיצא לפועל. במקביל הביקוש לדירות עולה ושטחי המסחר הולכים ומתרחקים ממרכזי האוכלוסייה. אין ספק ששוק הנדל"ן יצטרך להיערך מחדש לעידן שלאחר מגפת הקורונה אך דבר אחד יישאר יציב ובטוח : שטחי אדמה ונדלן, בין אם למגורים או נדל"ן מסחרי תמיד ישגשגו ויביאו למשקיעים בהם ולבעלים שלהם תשואה גבוהה מכל אופציה אחרת הקיימת בשוק, במיוחד כאשר הריבית על הכסף בבנק נמוכה וכמעט אפסית, דבר שלא עומד להשתנות בקרו, לא בארצות הברית ולא בישראל.

 נכסים מסחריים למכירה, משרדים להשקעה, נדל"ן מסחרי למכירה – א.ב מוראנו

עבור המשקיע הפרטי שלא מכיר את התחום, חברת א.ב מוראנו מציעה חבילת השקעה בטוחה בעלת פוטנציאל רווח גדול על נכסים במיקומי שיא. אנו לוקחים את ההזדמנויות שנוצרו בשתי ידיים ותודות לניסיון העבר שלנו והשליטה שלנו בתחום אנו מספקים ללקוחות שלנו פתרונות יצירתיים והזדמנויות עסקיות בלתי רגילות להשקעה בנדל"ן מסחרי דווקא היום, רגע לפני שכל השוק מתעורר והמחירים חוזרים להרקיע שחקים.

מתעניינים באפיקי השקעה מניבים בנדל"ן ? מוזמנים ליצור עמנו קשר ולקבוע פגישת יעוץ לא מחייבת במהלכה נמצאת את הנכסים המתאימים לכם ביותר, בהתאם לתקציב ולאופי שלכם. מוזמנים לגלוש באתר וללמוד עוד על נושא השקעות הנדל"ן, קרקעות מופשרות, היכן כדאי להשקיע כיום את הכסף, ועוד. עברו על פרויקטים קיימים באתר וצרו קשר לקבלת מידע על פרויקטים חדשים שאנו מקדמים בימים אלה לאור המצב החדש בו אנו נמצאים.

חברת א.ב מוראנו – השקעות חכמות בתחום הנדל"ן  

כאשר הביקוש למגרשים גובר כל הזמן, הקרקע נגמרת ויחד איתה הזדמנויות לרכישת קרקע באזור מנצח, חברת א.ב מוראנו מעמידה לרשותכם את כל הכלים להיכנס לתחום ולהשקיע בצורה חכמה ברכישת קרקע או נכס נדלן מניב אחר. אנו מספקים ללקוחות שלנו ביטחון והגנה מלאים עבור ההשקעה שלהם, ליווי על ידי משרד עורכי דין מוביל, הקפדה על סטטוס תכנוני של הנכס, לוח תשלומים גמיש וברור ועוד. חברת א.ב מוראנו לא מתפשרת על מקצועיות ומלווה את הלקוחות שלה בשקיפות מלאה בכל שלב התהליך רכישת הקרקע עד להשלמת העסקה. אנו מאתרים קרקעות בעלות פוטנציאל רווח גבוה בלבד למשקיעים שלנו ומקפידים על השגת כל האישורים הנדרשים ומעקב מלא על סטטוס הקרקע בכל הגופים הרלוונטיים. מוזמנים לגלוש באתר ולקרוא מאמרים נוספים בנושא וכן ללמוד עוד על תחום השקעות הנדלן בארץ ובעולם, משרדים קטנים להשקעה, איפה כדאי להשקיע את הכסף השנה, ועוד.  

נדל ן מסחרי להשקעה דווקא היום – חברת א.ב מוראנו

משקיעי נדלן מנוסים יודעים שתחום הנדלן אף פעם לא נופל וגם אם יש נסיגה קטנה הריי שמיד יש התאוששות ואין צורך להסביר לכל אחד ואחת בישראל לגביי מחירי הקרקעות והדירות בארץ. כצרכנים אנחנו עולים משלמים יותר ומתקשים לרכוש דירה או בית דלא לדבר על חלקת אדמה וכדומה, אך כמשקיעי נדל"ן אנחנו יכולים ליהנות מתשואה גבוהה במיוחד ומהחזר השקעה בטוח וודאי. אנו חוששים להיכנס להשקעה בנדל"ן מהסיבות הלא נכונות : חשש שהפרויקט יתעכב ולא נחזיר את ההשקעה, חשש שהקרקע לא באמת קיימת או לא מאושרת לבנייה ועוד. קושי נוסף הוא גיוס הון התחלתי לצורך השקעה וכאשר אנו נתקלים במכשולים אלה אנו מיד מרים ידיים ומוותרים על ההזדמנות.

חברת א.ב מוראנו ליוותה מאות לקוחות מרוצים שחששו כך בדיוק כמוכם בהתחלה ותשמח ללוות גם אתכם בסבלנות ובידיעה הברורה שהשקעה בנדל"ן היא אפשרות ההשקעה הטובה ביותר עבור הכסף לצמוח ולגדול בעתיד, בביטחון מלא שכך יהיה.

מתעניינים בהשקעה בנדל"ן פרטי או מסחרי ? חברת א.ב מוראנו תשמח לתת לכם יעוץ מקיף בתחום ללא כל התחייבות מצדכם ותראה לכם כיצד גם אתם יכולים להפוך למשקיעי נדל"ן חכמים שרואים את הנולד, אוזרים אומץ וקופצים למים הקרים ללא פחד, בידיעה הברורה שההשקעה שעשיתם היא ההשקעה הטוב ביותר, השקעה שתניב עבורכם רווחים ותשואה גבוהה בעתיד יותר מבכל מקום אחר.

השקעות בנדל"ן פרטי או מסחרי – חברת א.ב מוראנו

אל תפספסו את ההזדמנות החד פעמית הזאת לנצל את משבר הקורונה עולמי וליצור דריסת רגל בתחום השקעות הנדל"ן. כיום נוצרו בשטח הזדמנויות חדשות ומשקיעי הנדל"ן המנוסים כבר פועלים על מנת להיות הראשונים שמזהים אותם ומוציאים אותם לפועל כבר היום, במחשבה ברורה על העתיד הוורוד יותר. חברת א.ב מוראנו תשמח ללוות אתכם ולהראות לכם כיצד גם אתם יכולים ליהנות מפירות ההשקעה שלכם בפרויקט נדל"ן פרטי או מסחרי ללא חשש ובביטחון מלא שההשקעה שעשיתם תניב עבורכם פירות בעתיד, בהצלחה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]