9 דרכים לבחירת קבלן שיפוץ - 0404
9 דרכים לבחירת קבלן שיפוץ FREEPIK

9 דרכים לבחירת קבלן שיפוץ

אחת ההחלטות החשובות ביותר בתהליך שיפוץ היא איזה קבלן שיפוץ לעבוד אתו. תשע הנקודות הללו יעזרו לכם לקבל את ההחלטה הזו.

מעמד מקצועי: מקום טוב להתחיל בו כשאתם שוקלים לשכור שיפוצניק בתל אביב זה המעמד המקצועי שלהם. גלה לאילו ארגונים מקצועיים הם שייכים. אתה יכול גם לבדוק את מצבם מול הלשכה לעסקים טובים יותר. שלב ראשון פשוט זה הוא דרך לצמצם את הבחירות שלך. מכיוון שעלות הכניסה כל כך נמוכה עבור קבלני שיפוץ חדשים, יהיו שם הרבה זבובים בלילה ,עם הצעות מחיר נמוכות. אל תתפתו.

מוניטין: מה אומרים לקוחות קודמים על הקבלן? האם הוא לעתים קרובות מומלצים? האם הוא מוכר בקהילה כאדם ישר?

ניקיון: התלונה מספר אחת על שיפוצים היא אבק ובלגן. שאל את הקבלן הפוטנציאלי שלך כיצד הוא מתמודד עם אבק כאשר הוא מתקין קיר גבס בבית. איך יתמודד עם פסולת בנייה? האם הוא ישאר בערימה על הדשא הקדמי שלך או שיש להם אמצעי להוצאתו במהירות מהאתר? לקבלן איכותי יהיה תשובות ברורות לנושאים בסיסיים אלה של שיפוץ ובלי להסס, יוכל לספק תשובות מפורטות ומרגיעות. תשובות מעורפלות שאינן כוללות דברים כמו קירות אבק, מגרדי אוויר והסרה באותו יום הם דגל אדום.

ביטוח: חיוני כי כל קבלן שיפוצים בתל אביב ישמור על הביטוח הדרוש כדי להגן על השקעתך בבית. זה כולל אחריות כללית וביטוח חובה לעובדים. בקש לראות את המדיניות שלהם וליצור קשר עם הספקים שלהם כדי לאמת את זה.

אורך חיים: כמה זמן הקבלן בעסק? למרבה הצער, למידה הכרחית רבה נובעת מניסיון ושגיאות. אינך רוצה שהבית שלך יהיה הכיתה עבור קבלן צעיר או חסר ניסיון.

תקשורת: זה אולי המפתח לקיום יחסים טובים עם הקבלן שלך. עליהם להיות בעלי דרכי תקשורת מבוססים לתקשורת קבועה (יומית ושבועית) אתך. וחשוב שיהיה לך נוח לתקשר עם קבלן השיפוצים שלך. האם תרגיש בנוח לספר לאדם הזה אם אתה לא מרוצה ממשהו שקרה או שלא קרה? האם יש לך ביטחון שהוא יקשיב לך ויפעל לפי מה שהם שומע?

בסיס הידע: הבית הממוצע כולל למעלה מאלפיים חלקים שונים. לרוב לחלקים הללו יש מאות, אם לא אלפי אפשרויות שונות. אפשרויות אלה ממשיכות להתרחב ולהשתפר. למרות פיצוץ מידע חדש זה, רבים בענף הבנייה מתקשים לקבל שינויים. נסה להעסיק חברה בעלת תרבות למידה. ניסיון לבד אינו מספיק.

שליטה: כל פרויקטים של בנייה כוללים המון משתנים, שאם לא מטפלים בהם כראוי, יכולים ליצור כאוס. שגרה חזקה, תשומת לב לפרטים ומשמעת הם מאפיינים שכדאי לחפש אצל קבלן. כדי לקבל תחושת שליטה וסדר שיש לקבלן הפוטנציאלי שלכם, שאלו כיצד הם מגיעים למחיר. למרות שהם עשויים לא להיכנס לפרטי הסימון והשוליים, הם צריכים להיות מסוגלים לתאר כיצד הם מגיעים למחיר עבודה. שימו לב כי חלק מהקבלנים מבצעים במכוון מחיר נמוך ראשוני, המנופח בהמשך בהזמנת שינוי. הזמנות שינוי הן חלק בלתי נמנע מכל פרויקט שיפוץ מחדש, אך הן לא צריכות להתעורר מכיוון שקבלן שכח לכלול משהו בעת ההצעה. וודא שלקבלן יש גישה שיטתית וממושמעת לחלק מכריע זה בתפקיד. קבלן איכות בדרך כלל יחזיר הצעה גבוהה יותר אך יבצע את העבודה עבור פחות בסופו של דבר וודאות תפחית את העלות שלך לאורך זמן על ידי הפחתת עלויות התחזוקה והשירות.

הכירו את הצוות: קבלני שיפוץ רבים מקבלים קבלן משנה לקבל את כל הדברים; אחרים משתמשים כמעט בכל כוח העבודה שברשותם. ישנם יתרונות וחסרונות לכל אחד. שאל את הקבלן הפוטנציאלי שלך מה העבודה שתתבצע על ידי קבלני משנה ומה תעשה על ידי העובדים שלהם. בקש לדבר עם כמה מהאנשים האלה. אתה רוצה לוודא שיש תחושה של צוות ושהקבוצה שמחה.

בית אינו אתר בנייה: ההבדל בין שיפוץ מגורים לכל צורות הבנייה האחרות הוא ששיפוץ אינו מתבצע באתר בנייה הוא נעשה בבית. לעתים קרובות בית עם דיירים. לא כל קבלני השיפוצים מבינים את ההבחנה הזו. הבית שלך הוא המקדש שלך; היזהר למי אתה נותן סמכות.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]