בלי בושה: ח"כ מהאופוזיציה מציגה בחו"ל את עם ישראל כמי ששואף לחלוקת ארצנו עם הערבים - 0404
צילום: ערוץ ABC

בלי בושה: ח"כ מהאופוזיציה מציגה בחו"ל את עם ישראל כמי ששואף לחלוקת ארצנו עם הערבים

דעות אישיות הנאמרות בפומבי ללא כל חשש מהוות את אחד היסודות המרכזיים בדמוקרטיה, אולם מה קורה כאשר חברת כנסת מהאופוזיציה מתיימרת להכליל את דעתה האישית על הכלל ולהציג תמונה מעוותת כלפי העולם? זה בדיוק מה שעשתה חברת הכנסת מרב מיכאלי ממפלגת העבודה.

ח"כ מיכאלי השתתפה אתמול (שני בלילה, שעון מקומי) בפאנל שנערך במסגרת התכנית "שאלות ותשובות" (Q&A) בערוץ האוסטרלי ABC וסיפרה עד כמה עם ישראל חושק בפתרון של "שתי מדינות לשני עמים" או במילים אחרות, חושק בחלוקת ארצנו.

מיכאלי השיבה במהלך התכנית לאחת השאלות ואמרה כי "לא שאלת בנוגע לזה אבל כאשר אתה מסתכל על שני המנהיגים ועל שתי הממשלות, הישראלית והפלסטינית – הרשות הפלסטינית – ואתה רואה בשתי החברות רוב מכריע שתומך בפתרון שתי המדינות ורוצה פתרון ורוצה שלום אבל אתה רואה שתי הנהגות שלא מעוניינות, חסרות יכולת או אני לא יודעת מה. הן לא עושות את זה. למרות שזהו האינטרס הטוב ביותר עבור שתי החברות ושתי המדינות".

עוד אמרה ח"כ מיכאלי כי "אני חושבת שהאנשים, בסופו של דבר, יודעים מה הם רוצים והאנשים בישראל רוצים מדינה דמוקרטית, לכן הם לא יתנו לאף אחד לקחת את זה מהם".

(בסרטון המצורף: קטע מהתכנית ששודרה)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com