לקראת רעננה: סלליך צפוי לפתוח. קהת ומזרחי בסגל - 0404
+
לקראת רעננה: סלליך צפוי לפתוח. קהת ומזרחי בסגל יוסי שקל

לקראת רעננה: סלליך צפוי לפתוח. קהת ומזרחי בסגל

לוזון שוב צפוי לשנות הרכב ומערך מול רעננה, סלליך יפתח ומי ישלם את המחיר?

לאחר ההפסד הלא צפוי להפועל עכו ביום ראשון, מאמן מכבי חיפה, גיא לוזון, עושה רושם הפנים את שלל הטעויות שעשה בהכנה למשחק, בהרכב והמערך שבחר ושוב יעשה מספר שינויים מול רעננה.

מאמן הירוקים עדיין לא מצא את ההרכב והשיטה איתה הוא רוצה לרוץ ומאמין בה, למרות שאנחנו כבר לקראת המחזור הרביעי בליגה ואחרי קיץ שלם של בנייה והכנות ועל כך הוא סופג ביקורות רבות מכל עבר.

הפעם מי שעלולים לשלם את מחיר הכישלון מול עכו הם ורמוט וקאיו, שהיו חלשים מול קבוצתו של שלומי דורה ולא הצליחו לבוא לידי ביטוי ובנוסף אליהם גם דמארי עשוי למצוא את עצמו על הספסל.

 סלליך ורוקביצה צפויים לשוב להרכב ונראה שגם אחד מהחלוצים יפנה את מקומו והכיוון הוא שאזולאי יפתח במקום דמארי, דבר שיסיט את קוסטדינוב לעמדה קדמית יותר כפי ששיחק בנבחרתו והרשים.

 עדיין לא ברור האם מזרחי וקהת שהיו מחוץ לסגל מול עכו יחזרו, אך גיא נוטה להחזיר לפחות אחד מהם לספסל. מי ימצא את מקומו בחוץ הפעם? למאמן הירוקים יש עודף שחקנים בחלק הקדמי וכאב ראש לא קטן בבחירת הסגל למשחק הקרוב אחרי האכזבה במחזור הקודם.

 הירוקים ממשיכים במאמצים להכשיר את דוס סנטוס למשחק, כשרמי גרשון צפוי לראשונה להיות בסגל הקבוצה אך לא אמור לפתוח. במידה ודוס סנטוס לא יהיה כשיר נראה שההגנה שפתחה מול עכו תפתח גם מול רעננה, כשיש גם סיכוי שמאיר או לביא ישתלבו בחלק האחורי.

בכרמל מודעים שבמשחק הקרוב כל תוצאה מלבד ניצחון לא באה בחשבון ויותר מכך, מצפים שגיא לוזון סוף כל סוף יעמיד קבוצה התקפית ומהנה ולא כמו כל התקופה תחתיו עד עתה בה הקבוצה נראתה אנמית, חסרת שיטה ויכולת לייצר מצבים או ללחוץ את היריבה בחלק המסוכן.