ליגת העל: 1:2 לבית"ר ירושלים במושבה על מכבי פ"ת, נותרה מושלמת - 0404
+
ליגת העל: 1:2 לבית"ר ירושלים במושבה על מכבי פ"ת, נותרה מושלמת ליאת אבשלומי, האתר הרשמי בית"ר ירושלים

ליגת העל: 1:2 לבית"ר ירושלים במושבה על מכבי פ"ת, נותרה מושלמת

ללא איתי שכטר הפצוע ולמרות שנותרה ב-10 שחקנים מהדקה ה-24, בית"ר ירושלים גברה הערב (שני) באצטדיון המושבה לעיני כ-8000 צופים על מכבי פ"ת 1:2, צברה 3 נקודות נוספות ונותרה עם מאזן מושלם לאחר המחזור השלישי בליגת העל. בשבת הקרובה תארח בית"ר ירושלים את הפועל חיפה באצטדיון טדי במפגש בין שתי הקבוצות היחידות בליגת העל עם מאזן מושלם עד כה. 

הקבוצה של גיל לבנדה ואלי כהן עלתה ליתרון בדקה ה-18 משער נגיחה של ז'אורז'יניו לאחר בישול יוצא מן הכלל של עידן ורד. בדקה ה-24 בית"ר ירושלים נותרה ב-10 שחקנים לאחר שמיקי סירושטיין הכשיל את יובל אבידור מאחור והורחק. רומאריו פירס לקח את האחריות והשווה את התוצאה, 1:1. בדקה ה-78 המשחק הוכרע, אדגר המחליף חטף כדור במרכז המגרש, העביר לורד שמסר שמאלה מדויק להייסטר אשר הגיע מאחור ובעט מדויק לפינה, 1:2 לבית"ר ירושלים בסיום. 

מאמן בית"ר ירושלים גיל לבנדה, אמר לאחר המשחק: "להסיר את הכובע בפני השחקנים. הם הראו המון אופי וסבלנות, שיחקנו טקטית חכם במחצית השנייה. ידענו לסגור את האמצע ולצאת למתפרצות ואני שמח שזה השתלם לנו לשער ניצחון. זו פתיחה מצוינת, אבל מוקדם לדבר על אליפות במחזור שלישי. בית"ר תמיד שואפת למעלה".