עשרות אלפי ילדי השומרון נהנו מפעילות וירטואלית שקיימה מוא״ז שומרון - 0404
עשרות אלפי ילדי השומרון נהנו מפעילות וירטואלית שקיימה מוא״ז שומרון

עשרות אלפי ילדי השומרון נהנו מפעילות וירטואלית שקיימה מוא״ז שומרון

ממני ממטרה ועד אסי ויהונתן. שלל אמנים שימחו את ילדי השומרון במהלך חול המועד סוכות כחלק מאירועי סוכות בצל הקורונה של אגף ישובים ומתנס במועצה האזורית שומרון.

עשרות אלפי ילדים השתתפו באירועים דרך הזום היוטיוב והפייסבוק, אתמול נהנו ילדי השומרון מהופעה של כוכב הילדים "מני ממטרה", שהעלה ילדים דרך הזום וקיים תחרויות, וביום שלישי מהופעה גם היא באמצעים דיגיטאלים במיוחד עבור ילדי השומרון של אסי ויהונתן כוכבי ערוץ מאיר לילדים.

"אנחנו לא זוכים בחג הסוכות הזה, להגיע להופעות, לבלות עם המשפחה המורחבת ולרקוד בבית הכנסת בשמחת תורה" אמר לילדים בפתיחת המשדר ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן "אבל אנחנו זוכים לקיים "ואהבת לרעך כמוך" בזה שאנחנו נזהרים ובכך שומרים על הבריאות של כולם"

אגף ישובים ומתנ"ס במועצה האזורית שומרון מקיים שלל אירועים בכל ימי חול המועד בדגש על אירועים לילדים ולמשפחות, מקיים חידונים נושאי פרסים ועוד "כדי לתת אפשרות להורים, ולילדים להרגיש את החג גם אם מרחוק" סיכם דגן.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]