מתנדב איחוד הצלה שהותקף ע״י ערבים ונאלץ לירות באוויר: ״מחר אברך הגומל״ - 0404
+

מתנדב איחוד הצלה שהותקף ע״י ערבים ונאלץ לירות באוויר: ״מחר אברך הגומל״

לאחר שערבים רבים רגמו באבנים, דפקו באלות וזרקו בלוקים לעבר רכבו, נאלץ אבי מילר לשלוף את אקדחו האישי ולהגן על משפחתו ועל חייו שלו.

מילר, המתנדב באיחוד הצלה מזה שנים רבות ונחשב לזמר וחזן חסידי מצליח ומבוקש, לא חשש והבין כי רק איום עם אקדחו האישי ימנע לינץ׳ בו ובמשפחתו.

מילר, המשרת מזה כ-10 שנים בגדוד חי״ר בפיקוד מרכז, סיפר לחדשות 0404: ״הם עמדו עם שבריות (סכינים) ובדקו רכב רכב כדי לזהות אם יש בו יהודים. עברתי דרך שכונת אבו-טור בירושלים לאחר שבשבת הופעתי בבית המלון שמעל הר הזיתים. אני מתגורר בירושלים ועברתי במקום פעמים רבות.

בשלב מסוים נאלצתי לשלוף את האקדח ולאיים עליהם ולאחר מכן גם לירות באוויר. רק אז הם ברחו מהמקום כמו עכברים. נזק נגרם לרכב, חלון נופץ לחלוטין ובאורח נס לא נפצענו. אני שמח שפעלתי בצורה כזאת והצלתי את משפחתי. המשטרה בדקה את האירוע והחזירה לי את הנשק, תוך שציינו את פעולתי הטובה״.

מילר, המשיך וסיפר לחדשות 0404: ״באותם הרגעים חששתי ממש לחיי משפחתי, אך פעלתי בקור רוח, בלי לחשוש לגורלי שלי ותוך ידיעה שרק כך אוכל למנוע פגיעה בחיינו. מחר, אברך את ברכבת הגומל״. (צפו בתיעוד מהרשתות הערביות).