רחובות: הונחה אבן פינה בשכונת "רחובות elite" של קבוצת יצחקי - 0404
+
רחובות: הונחה אבן פינה בשכונת "רחובות elite" של קבוצת יצחקי יוסי גוטה

רחובות: הונחה אבן פינה בשכונת "רחובות elite" של קבוצת יצחקי

ביום שישי האחרון התקיים אירוע חגיגי להנחת אבן הפינה של שכונת  "רחובות elite" ברחובות המוקמת על ידי קבוצת יצחקי.

האירוע התקיים בנוכחות בכירים מענף הנדל"ן ומחברת יצחקי בפרט ביניהם מישאל יצחקי – מבעלי קבוצת יצחקי, דניאל יצחקי – מייסד ובעלים של קבוצת יצחקי, רוני יצחקי – מבעלי קבוצת יצחקי השקעות, חנן חדד ואיציק יוד – השותפים בפרויקט מחברת נווה יסמין, נציגי הבנק המלווה של הפרויקט והאדריכל גיל שנהב והאדריכל זמיר תירוש מחברת האדריכלים כנען-שנהב מתכננת הפרויקט.

במקביל להנחת אבן הפינה בפרויקט חברת יצחקי פתחה לשיווק גם את הבניין השני בפרויקט כשמחירי דירות 4 חדרים החל מ- 1.65 מיליון ש"ח.

קבוצת יצחקי נמצאת בשלבי שיווק מתקדמים בשיווק שלב א' של שכונת "רחובות elite" הכולל 188 יחידות דיור ב- 2 בניינים בני 24 קומות כל אחד. בהמשך צפויה החברה לפתוח לשיווק את יתר השלבים בשכונה שתכלול בסך הכל 620 יחידות דיור על פני 7 בנייני מגורים.

בשכונה החדשה שתבנה יוקם פארק ירוק בשטח של 12.5 דונם, גני ילדים, בית ספר, מרכז מסחרי שישלב משרדים ומרפאות ופיתוח סביבתי שישרת את תושבי השכונה והסביבה. מיקום השכונה החדשה בעיר הוא באזור דרך הים, והוא נמצא בנגישות גבוהה לכביש 411,42, חיבור עתידי ל- 431, מה שיגדיל משמעותית את הנגישות אליה.

על פי רשות המסים, נראה שהמחירים ברחובות זולים בכ- 300 אלף ש"ח פחות בהשוואה לערים הסמוכות כמו נס ציונה, ראשון לציון ובאר יעקב. למעשה זו הזדמנות נדל"ן מבטיחה למשפרי דיור מהסביבה – רחובות, נס ציונה, באר יעקב, חולון ובת ים, המחפשים לרכוש דירה גדולה, בשכונה חדשה ובפרויקט איכותי במחיר נמוך.

לדברי רוני טננבאום, סמנכ"לית השיווק בקבוצת יצחקי, "אנו שמחים ונרגשים על הנחת אבן הפינה בפרויקט שמסמלת את היציאה לדרך בהקמת השכונה החדשה בעיר רחובות. שכונת רחובות eliteתביא בשורה חדשה לאזור, ותגדיל משמעותית את היצע הדירות בעיר, המבוקשת מאד על ידי זוגות צעירים ומשפרי דיור. רחובות נמצאת במיקום מושלם בפאתי גוש דן, ומביאה אליה כל שנה אוכלוסייה חזקה חדשה".