חיפה: התקבל טופס 4 לפרויקט המגורים חביבה רייך - 0404
+
חיפה: התקבל טופס 4 לפרויקט המגורים חביבה רייך

חיפה: התקבל טופס 4 לפרויקט המגורים חביבה רייך

בימים אלו התקבל טופס 4 לפרויקט ההתחדשות העירונית ברחוב חביבה רייך 41-45 בחיפה. מדובר בפרויקט התחדשות עירונית מסוג עיבוי-בינוי הכולל 43 יחידות דיור חדשות מתוכן 18 יחידות דיור קיימות. כמו כן בימים אלו החל אכלוס הפרויקט אשר הוקדם ב- 3 חודשים מהצפוי.

הפרויקט ממוקם על רכס הכרמל במרכז שכונת רמות רמז, בסמוך למרכז זיו ולמוסד הטכניון ובקרבתו מוסדות חינוך ושירותי ציבור שונים. לפרויקט מיקום ייחודי, המעניק לו נגישות גבוהה לנתיבים והגעה למקומות מרכזיים בעיר. כמו כן סמיכותו למוסד הטכניון, הופך את הפרויקט ליעד מגורים מבוקש עבור סטודנטים ומשפחות צעירות.

פרויקט חביבה רייך 41-45 הוא פרויקט התחדשות עירונית 5 מתוך 9 פרויקטים אותם ביצעה החברה ברחוב. כאשר 4 בניינים אוכלסו זה מכבר, הבניין הנכחי מתאכלס בימים אלו ועוד 3 בניינים צפויים להתחיל להיבנות ב-3 החודשים הקרובים. בימים אלו החברה משווקת ברחוב את פרויקט חביבה רייך 36-40.

שלמה גרינברג, מבעלי חברת גרינברג-שנאור מציין, כי "אנו נרגשים סוף סוך להתחיל באכלוס פרויקט חביבה רייך 41-45. מלבד העובדה שהפרויקט שיפר את חייהם של האנשים הגרים במקום, הוא הגדיל את מספר יחידות הדיור החדשות בשכונה ואפשר לזוגות צעירים ומשפרי דיור לגור במקום".

חברת גרינברג את שניאור, הפעילה בתחום היזמות ומקרקעין משנת 1997, מתמחה בתחומי היזמות, תכנון, פיתוח והקמתם של בנייני מסחר ומגורי יוקרה. החברה הינה אחת החברות המובילות באזור הצפון ובעלת ייצור של כ-800 יח"ד. לחברה התמחות מיוחדת בביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית ותמ"א 38.