הזמנת פירות וירקות באינטרנט חשיפה: מה שלא ידעתם על הזמנת פירות וירקות באינטרנט - 0404
הזמנת פירות וירקות באינטרנט חשיפה: מה שלא ידעתם על הזמנת פירות וירקות באינטרנט freepik

הזמנת פירות וירקות באינטרנט חשיפה: מה שלא ידעתם על הזמנת פירות וירקות באינטרנט

חשבתם להזמין פירות וירקות באינטרנט? רגע לפני שאתם עושים את זה, אנחנו קוראים לכם: היזהרו. נכון, למרות שאנו יודעים כי הזמנת פירות וירקות באינטרנט כבר מזמן אינם פינוק או פריבילגיה למעמד העליון, מספיק שאתם עובדים ועסוקים, שאתם לא מרוצים מהסחורה בחנות הקטנטנה לידכם או מעדיפים משלוח עד הבית, כדי שזה שיקרה.

רגע לפני שאתם מקישים על מקלדת האינטרנט שלכם כדי למצוא איזשהוא אתר להזמנת ירקות ופירות באינטרנט, ואולי שוב להיאנח כי אתם לא בדיוק יודעים מה יגיע אליכם, מתי ואיך (שוב הגיעו ירקות רקובים ואת חצים נאלצתם לקטום), רצינו להתריע בפניכם: 'זהירות'. פירות וירקות באינטרנט לא מזמינים בכל מקום. למה? בגלל הבריאות, אבל לא רק.

מה, אתם שואלים אותנו, מה כבר יכול להיות טמון בהזמנה פשוטה ותמימה באתר כלשהוא באינטרנט, כשמבחינתכם, העיקר שהירקות, בסופה של הזמנה, יגיעו אליכם? ובכן, ההזמנה שלכם עלולה להתגלות כלא פשוטה ולא תמימה.

אז מה כבר יכול להיות בהזמנת פירות וירקות עד הבית?

לא כולנו יודעים, אך כשמדובר על הזמנת ירקות מהחקלאי כל שדות הירקות והפירות במדינת ישראל נדרשים לקבל, כחלק בלתי נפרד מגידולי השדה, אישור של המשרדים והרשויות השונות הכוללים תקנים והנחיות לפעילות הנדרשת עבור השדות. זה מצוין בשבילנו: אף אחד מאתנו לא רוצה לקבל מלפפונים שהודברו בשיטות אגרסיביות ובחומרים מסוכנים כמו שלא נרצה לקבל אבטיחים שקיבלו דישון ממקורות לא נקיים (וזאת, בלשון המעטה) או שהושקו ממים ממוחזרים שלא על פי התקנים הנדרשים לעניין. אכן, זה לא רק עניין של ניקיון או הוראות שבלוניות, זה פשוט עלול להיות לנו מסוכן ולגרום לנו לאכול אוכל מזוהם או מסכן חלילה.

אבל רגע לפני שאתם נלחצים, אתם יכולים לנשום לרווחה. כאשר מדובר בהזמנת פירות וירקות מאתר בטיחותי בעל רישיונות ואישורים מותאמים, הכול יהיה בשבילכם – בסדר. כדי לספר ולהסביר לנו איך כל זה קורה, אנו מפנים את השורות הבאות ל'שולינקה', חברה למשלוח פירות וירקות באינטרנט (ולא רק) ושם, מסבירים לנו הכול: על מה שאנחנו צריכים לדעת כאשר מדובר על הזמנת ירקות מהחקלאי, איך וכיצד מזמינים וכיצד כדי נוודא שאנו בידיים ובמקלדת הכי בטוחות שיכולות להיות.

"כאשר מדובר על הזמנת פירות וירקות באינטרנט", מסבירים לנו ב'שולינקה', האתר המתקדם להזמנת פירות וירקות, "ולא ברכישה בירקן או בצרכנייה למשל, כדאי שנבדוק שהאתר בטיחותי ונח עם ממשק מותאם ואם לחברה המפעילה את האתר קיים רישיון מהמשרדים ומהרשויות המתאימים. אם האתר הוא אכן כזה, אנו יכולים להיות רגועים שהירקות יגיעו משדות וממשווקים הוגנים וישרים, בעלי רישיונות מתאימים ולא שהסחורה תסופק חלילה מגנבות במקרה הרע או מסחורה שגודלה בתנאי יצור לא מתאימים במקרה הרע יותר, כמו כזו שדושנה עם חומרים לא מתאימים ואף מסוכנים. כאשר מדובר בסחורה מדושנת נדרשת התאמה, פיקוח, הדרכה ואישור לכל שימוש כזה. כך גם לגבי מקורות ההשקיה, אריזת הסחורה והשינוע – לכל הליך כזה ישנם כללים נדרשים שכדאי שתקפידו שהספק עומד בהם. לכן, פשוט בדקו שהאתר בו אתם מזמינים את משלוח ירקות בטיחותי עבורכם. אגב, כאשר אנחנו מדברים על אתר בטיחותי, ישנם לא מעט מעלות נוספות שאתם מקבלים בנוסף לתנאי תברואה נאותים כחלק בלתי נפרד משירות טוב עבור הזמנת פירות וירקות באינטרנט".

"בטיחות בחשבון הפיננסי שלכם למשל", מפתיעים אותנו שוב ב'שולינקה', "כאשר אתם קונים באתר בטוח ומאובטח, מחברה תקינה ורשמית, פרטי האשראי והפרטיים האישים שלכם – בטוחים יותר ושמורים יותר כך שלא תפלו על חיובים לא ברורים. באתר בטוח עבור פירות וירקות מהחקלאי לצרכן, אתם רגועים יותר גם לגבי טיב הירקות שתזמינו. בכל הזמנה – יהיה מי שיעמוד מאחורי ההזמנה וייקח אחריות במקרה הצורך. כאשר עומדת חברה רשמית וחזקה מאחורי האתר, לא תגלו שגבו ממכם כסף מיותר או שורת חיוב בלי שיהיה לכם הסבר לכך ולא תתקלו בקיר אטום. כן, ההזמנה שתשלימו תהיה מושלמת: בלי פירות מיותרים, בלי עגבניות מעוכות ובלי ענבים מתולעים שפג זמנם. אז זכרו הזמינו פירות וירקות באינטרנט באתר בטוח, רשמי, מאובטח והגייני כמו 'שולינקה', ותיהנו משירות בטוח ומושלם.

בטוחים בהזמנת פירות וירקות באתר בטוח

משלוחי פירות וירקות מאתר בטוח באינטרנט הם לא רק אמצעי בטוח יותר לרכישת פירות וירקות. כאשר ערכתם את הזמנתכם באתר בטוח שהנכם מכירים, כאשר הסחורה בו תהיה מעולה, אתם תוכלו ליהנות מעוד כמה הפתעות טובות שיהיו עבורכם בהזמנה.
הדבר הראשון הינו ההיבט הכלכלי של הקניה. כן, קניה באינטרנט מן הבית, בנינוחות, ברוגע – מן הספה, בליווי כוס קפה חמים, מעניקה לכם הרבה יותר פניות ושיקול הדעת לקניה יעילה ונכונה מאשר קניה צפופה בחנות הומה, בשיטוט כואב לאחר יום עבודה ובעמידה אינסופית בתורים. זו סיבה כלכלית, אבל גם טומנת בחובה נוחות, שניהן יחד וכל אחת לחוד, מהוות סיבות משמעותיות עבור הזמנת פירות וירקות באינטרנט.

כך, ברוגע ובמנוחה, אתם יודעים בדיוק את מה לקנות, מתוך שיקול דעת. אינכם מתחרטים על קניות מיותרות שביצעתם שלא לצורך: אתם קונים בדיוק את מה שאתם צריכים והתקציב נשאר נכון, שקול ומאוזן כשההזמנה מתקבלת בשירות מושלם עד הבית.

להזמנת פירות וירקות חפשו אתר בטיחותי – בשבילכם

בחברת 'שולינקה', מעדכנים אותנו, "עוד משהו שטוב במשלוח באינטרנט של פירות וירקות כשמדובר בהזמנה באתר הבטיחותי והנח של חברת 'שולינקה', הם המוצרים משלימים להכנת הארוחה. אכן, בהזמנה בטוחה של פירות וירקות באינטרנט, בחברה איכותית כמו 'שולינקה' אתם תיהנו גם ממבחר מוצרים משלימים לארוחה מהמבחר האיכותי והיוקרתי ביותר. כן, כשאתם מתכננים משלוחי פירות וירקות למשל, תוכלו כבר לצרף להזמנה גבינות ויינות, חומרי בישול ואת כל הדברים הטובים שהופכים את הסעודה למושלמת. כאמור, מכל זה תוכלו ליהנות רק באתר אינטרנט איכותי מקצועי להזמנת פירות וירקות".

אגב, לא נשכח את יתרון העל של הזמנת פירות וירקות מהחקלאי לצרכן ברשת: שכשאנו מקבלים את הזמנת הפירות והירקות במשלוח עד הבית, איננו סובלים מטרחה, שוטטות, אסיפה, ברירה, הערמה, עמידה בתור, נסיעה עד הבית והעלאה מתישה של כל הקניה. אנחנו מקבלים את כל המשלוח של הפירות והירקות שהזמנו, עם המוצרים הטובים ביותר, היוקרתיים ביותר, והאיכותיים ביותר להשלמת הארוחה, עד הדלת (וכמעט עד המקרר J ).

מתי ההזמנה תגיע? תלוי איפה הזמנתם

אז כל מה לא ידעתם על משלוחי פירות באינטרנט, אתם יודעים כעת. כל החששות והספקות התבהרו כבר. אבל ישנו נושא טעון אחד שרובנו מתחבטים בו – והוא זמן ההגעה של הפירות והירקות בהזמנה באינטרנט.

 ובצדק, בזמנים של עומס, כמו ערבי חגים למשל, או סגר (קורונה, כבר אמרנו?) הזמנות ברשת יכולות להתארך מעבר לצפוי, והירקות האומללים אליהם אנו מחכים כבר יומיים, טרם הגיעו. נושא זה הינו נושא טעון לרובנו, עד כדי שאנו מעדיפים לרכוש בזמנים שכאלו, ודווקא העמוסים בסופרים הצפופים, גם כשזה אומר מבחינתנו להידחק עם כל עמישראל בתורות הארוכים ובלבד שלא להמתין עד בוש עבור משלוחי פירות וירקות.
"כשמדובר ב'שולינקה'", מסבירים לנו בחברה," אתם יכולים להיות רגועים גם בתחום העמום הזה של מועד אספקת ההזמנה. 'שולינקה' מתחייבת בכל פנים שאם הזמנתם את המשלוח בבוקר, עד השעה 12, תוכלו לראות ולהנות מן הפירות והירקות המובחרים, עוד היום אצלכם בבית. שירות זה הינו ייחודי ל'שולינקה' ואנו גאים בו מאד".

אז מה חשוב שתדעו להזמנה הבאה שלכם?

אז כולנו הבנו שלהזמין פירות וירקות באתר מזדמן, זה לא תמיד משתלם, נקי ובטיחותי עבורנו, מכל הבחינות ובשבילנו – בשביל הבריאות, הביטחון הכלכלי משתלם להזמין באתר רשמי ומוכר להזמנת פירות וירקות.
ובנוסף, לא פחות חשוב מכל מה שציינו בכתבה, היא הנוחות שלכם. ההתנהלות בבטחה, באתר מוכר, הידיעה שכל הסחורה תגיע עד הבית כשהיא מושלמת טרייה ואיכותית, כמו שאתם אוהבים, עם השירות הטוב ביותר והמוצרים המשלימים לארוחה הטעימה, הם חשובים לנו – בשבילכם. וב'שולינקה' – הזמינו בבוקר וקבלו את כל המוצרים הטעימים והטובים עוד היום, עד הדלת.
  

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]