הכנסה פסיבית מובטחת ל-25 שנים - ועתיד טוב יותר לכולנו - 0404
הכנסה פסיבית מובטחת ל-25 שנים – ועתיד טוב יותר לכולנו solarfield

הכנסה פסיבית מובטחת ל-25 שנים – ועתיד טוב יותר לכולנו

אנרגיה סולארית מזוהה בעיקר עם ארגונים ירוקים שפועלים למען צמצום זיהום האוויר. אבל חשמל מהשמש הוא גם אפיק השקעה משתלם במיוחד: בטוח, יציב, נוח – ועם תשואה מרשימה. איך אפשר ליהנות מהכנסה פסיבית גבוהה, ארוכת טווח וידידותית לסביבה? עם Solarfield, פרויקט חדשני שכדאי מאוד להכיר.

איך להשקיע באנרגיה סולארית בלי להסתכן?

ישראל, כמו כל מדינה מפותחת שמכבדת את עצמה, התחייבה להעביר חלק נכבד מייצור החשמל לאנרגיות מתחדשות. ליתר דיוק היעד שנקבע הוא 25-30% עד שנת 2030. נכון ל-2020 השמש אחראית לכ-7-8% בלבד מייצור החשמל, כשבקליפורניה למשל למעלה משליש מהייצור הוא ממקורות מתחדשים ובנורווגיה כבר הגיעו לשיעור של 98%.

על-מנת לסגור את הפער בין המצוי לרצוי, חברת החשמל רוכשת חשמל שמיוצר במערכות אנרגיה סולארית – כלומר שדות פוטו-וולטאיים אשר מותקנים על גגות בכל רחבי הארץ. כמקובל בשוק האנרגיה, הסכמי הרכישה הם חוזים ארוכי טווח שמבטיחים מחיר הולם – במקרה זה ל-25 שנים. מאחר שניתן לדעת ברמה גבוהה במיוחד של ודאות כי חברת החשמל תעמוד בהתחייבות חוזית, התוצאה היא השקעה ללא סיכון.

מהי התשואה המובטחת על השקעה באמצעות סולארפילד?

התשואה שמקנה השקעה בסולארפילד היא 11 עד 14% לשנה, כאמור במשך 25 שנים – תשואה גבוהה בהרבה מזו שניתן למצוא בשוק הנדל"ן, שמטבעו מתאפיין בחוסר יציבות, ובוודאי גבוהה במידה משמעותית מזו שמציע שוק ההון (שגם הוא כרוך במידה בלתי מבוטלת של אי ודאות וסיכון).

עבור השקעה של 500,000 ש"ח ההכנסה החודשית המובטחת (כאמור בחוזה מול חברת חשמל) היא 5,500 ש"ח. לאורך תקופה של 25 שנים הסכום המצטבר הוא 2.7 מיליון ש"ח. מי שישקיע היום 100,000 ש"ח (זהו סכום המינימום להשקעה), ייהנה מהכנסה פסיבית קבועה של 1,100 ש"ח בכל חודש, עד שנת 2045 – וגם מנחת רבה בזכות הזיהוי המוקדם של ההזדמנות והניצול החכם שלה.

למה כדאי להשקיע בעזרת Solarfield?

באופן עקרוני כל אחד וכל אחת יכולים להקים על גג פנוי מערכת פוטו-וולטאית ולמכור חשמל לחברת החשמל – בין אם מדובר על גג בבעלותכם ובין אם על גג שרכשתם או שכרתם את הזכויות הרלוונטיות מהבעלים החוקיים שלו. הבעיה היא כמובן שמדובר בפעולה מורכבת מבחינה הנדסית, מה גם שאיתור גגות שעומדים בתקנים הרלוונטיים מחייב השקעת זמן רבה (על-מנת שהשטחים שברשותכם יהיו גדולים מספיק כדי שהיקף ייצור החשמל יניב הכנסה חודשית מרבית). בנוסף ההיבטים המשפטיים השונים מצריכים ליווי צמוד של עורכי דין בעלי בקיאות ספציפית בשוק האנרגיה.

לעומת זאת, כשניצול האופציה של השקעה באנרגיות מתחדשות ובמכירת חשמל לחברת החשמל נעשה באמצעות סולארפילד, אין שום טרחה מבחינתכם, ואין צורך לבזבז זמן יקר. Solarfield כבר איתרה שלל גגות פנויים וממשיכה כל העת לאתר עוד ועוד מקומות מתאימים. החברה גם צברה ידע מעמיק לגבי הקמת המערכות הפוטו-וולטאיות ולכן כל הפעילות שלה מתנהלת ביעילות מקסימלית – שמשאירה רווח מקסימלי למי שחובר אליה.

השקעה מידית בשקיפות מרבית – בעתיד של כולנו

החוזה החתום של סולארפילד מול חברת החשמל, בתוספת העובדה שהחלק היחסי של כל משקיע בחווה שהקימה החברה רשום על שמו ומהווה נכס לכל דבר, הופכים את ההשקעה לבטוחה. השקיפות שעליה מקפידה החברה החדשנית תורמת כמובן גם היא לשקט הנפשי.

בנוסף, זוהי השקעה עם ערך מוסף. כדאי לדעת שקרנות השקעה מובילות רבות בעולם כבר הכניסו לסל השיקולים שלהם את הקיימות, ובוחרות השקעות לא "רק" על סמך התשואה שהן מניבות אלא גם על פי ההשפעה שלהם על העולם – ובעצם על העתיד של כולנו כאן על פני כדור הארץ. הסיוע למדינת ישראל לעבור לייצור חשמל מהשמש מספק נחת רבה, וביחד עם ההכנסה הכספית הקבועה והמשמעותית, בלי טרחה ובלי חששות, צפויה לכם תועלת עצומה מניצול ההזדמנות האטרקטיבית מאוד.

לפרטים: solarfield

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]