סיכום חדשות השבת - 0404
+
סיכום חדשות השבת תקשורת ערבית

סיכום חדשות השבת

ארגון הטרור חיזבאללה טען בצהריים שהצליח לחשוף מתקן ריגול ישראלי שהוחבא בתוך סלע באזור הכפר שובא שבדרום לבנון. על פי דיווח ברשת אל-מיאדין הלבנונית, המתקן כלל מצלמה תרמית.

משרד החוץ הלבנוני הודיע בצהריים כי בכוונתו להגיש "תלונה דחופה" נגד ישראל במועצת הביטחון של האו"ם בגין "הפרת המרחב האווירי של לבנון" במהלך תקיפת "מתקן ממשלתי סורי" על ידי מטוסי חיל האוויר הישראלי ביום חמישי לפנות בוקר.

מוסיף להיות קשה מצבו של החייל בן ה-19 שנפצע אתמול מהתפוצצות רימון במהלך אימון בבסיס בדרום ארצנו. כתבת חדשות 0404, נועה מגיד, מוסרת כי החייל שסובל מפציעות קשות בפלג גופו העליון אושפז בבית החולים סורוקה שבבאר שבע לאחר שנותח במשך מספר שעות.

הוריקן אירמה התחזק לפנות בוקר לדרגה 5 והכה בקובה שבצפון האיים הקריביים, כחלק ממסלול התקדמותו לעבר מדינת פלורידה שבארצות הברית, בה נוצרו עומסי תנועה כבדים בכל הדרכים צפונה בעקבות עזיבתם של מליוני בני אדם. פרטים נוספים בידיעה נפרדת בחדשות 0404.

אישה כבת 60 טבעה אמש בחוף טרומפלדור בתל אביב ופונתה תוך כדי פעולות החייאה לבית החולים.

צעיר כבן 21 נפצע לפנות בוקר באורח קשה, נער כבן 16 וגבר כבן 30 בינוני בתאונת דרכים בין רכב לבין אופנוע בכביש 2, סמוך לבית ינאי.

הולך רגל כבן 20 נפצע לפנות בוקר באורח קשה, לאחר שנפגע מרכב ברחוב דרך יותם באילת.

נער כבן 16 נפצע טרם יציאת השבת באורח בינוני במהלך משחק כדורגל בפארק הכט בחיפה.

רוכב אופנוע כבן 40 נפצע טרם יציאת השבת באורח בינוני, לאחר שנפגע מרכב ברחוב שדרות חטיבת יפתח בלוד.

רוכב אופנוע כבן 20 נפצע הבוקר באורח בינוני, לאחר שהחליק בכביש 1, ממזרח למחלף שורש.

נהג רכב כבן 80 פגע אמש בילד כבן 11 ברחוב מרדכי אלקחי שבירושלים, גרם לפציעתו באורח קל ועזב את מקום התאונה. כתב חדשות 0404, איציק וייס, מוסר כי מאוחר יותר אותר הנהג בביתו ורכבו נתפס. בחקירתו הראשונית מסר כי לא הבחין בפגיעה בילד ולכן המשיך בנסיעתו.

תושב קריית גת נתפס לפנות בוקר כשהוא נוהג ובגופו רמת אלכוהול הגבוהה פי ארבע מהמותר, לאחר שאיבד שליטה על הרכב ועלה על כיכר בצומת הרחובות אדוריים ושדרות מלכי ישראל. כתב חדשות 0404, ירון ליפשיץ, מוסר כי זו אינה הפעם הראשונה בשנים האחרונות בה נתפס הנהג כשהוא נוהג בשכרות ולאחר חקירתו בידי בוחני אגף התנועה של משטרת ישראל, הוחלט על מעצרו.

דוברות המשטרה

מקסיקו: מספר הנספים בעקבות רעידת האדמה החזקה שהורגשה אתמול בבוקר בעצמה של 8.1 דרגות עלה אמש לכ-60 בני אדם. מאות נוספים נפצעו בדרגות פציעה שונות ונזקים כבדים נגרמו למבנים, תשתיות ורכוש.

ארצות הברית: הזמר האמריקני טרוי ג'נטרי ושלושה בני אדם נוספים נהרגו אמש בהתרסקות מסוק רפואי בצפון קרוליינה.

התחזית: מחר, יום ראשון, לא צפוי שינוי ניכר במעלות החום ברחבי ארצנו שימשיכו להיות מעט גבוהות יחסית לעונה. במהלך יום שני תורגש עליה משמעותית במידות החום לקראת מזג אוויר שרבי, מלווה בעומסי חום קיצוניים, שיימשך עד ליום חמישי הקרוב.

מערכת חדשות 0404 השיקה אפליקציות משודרגות. לא ניתן לקבל חדשות באפליקציות הישנות ויש לעדכנן או להורידן מחדש בחנויות אפסטור וגוגל פליי. ניתן לסמן באפליקציות אפשרות לקבלה או השתקה של התראות.

נתקלתם באירוע חשוב ואתם רוצים לדווח עליו? שלחו הודעה פרטית למספר הסלולרי של חדשות 0404: 054-3070000. (ניתן לשלוח אלינו הודעת וואטסאפ או הודעת סמס). מערכת חדשות 0404 אינה מפעילה קבוצת וואטסאפ. (נא לא לפנות בעניין קבוצת וואטסאפ).

את סיכום חדשות השבת ערך מקסים לנגו.

שבוע טוב ובשורות טובות,
מערכת חדשות 0404