המתנה הגדולה לילד המדהים שלכם - 0404
המתנה הגדולה לילד המדהים שלכם FREEPIK

המתנה הגדולה לילד המדהים שלכם

אם אתם רוצים לפרגן לבן שלכם לקראת יום-הולדת או אירוע חגיגי אחר, ולקנות לו מתנה שתגרום לו, לא רק לשמוח ולהגיד תודה, אלא פשוט להיות 'בעננים' עם עיניים בורקות ושמחות למשך תקופה ארוכה – כדאי לכם לשקול לרכוש את אחד מכלי הרכב הממונעים שבחנות.

 ישנם כמה סוגים של רכבים אופציונאליים: אופנועים ממונעים לילדים עם מרץ, רכבי מנהלים לילדים עם סגנון, טרקטורונים ממונעים לילדים שאוהבים את הטבע, וג'יפים ממונעים לילדים שאוהבים את הטבע, אבל בסטייל. כמו כן ישנם רכבים ממונעים בעיצוב המתאים לילדות.

למה כדאי לרכוש רכב ממונע לילדים

לקנות את אחד מהרכבים הממונעים לילדים זו לא מתנה רגילה, אלא מתנה גדולה שווה וענקית. ויש לה משמעות גדולה עבור הילד שלכם:

ראשית כל, הילד רואה שאתם אוהבים אותו, אוהבים לראות אותו שמח, ומוכנים להשקיע על כך לא מעט כסף וזמן. הרושם שנשאר בנפשו של הילד, הוא מצד אחד היכולת לפרגן לעצמו, ומצד שני היכולת לפרגן לקרובים אחרים שהוא אוהב, בצורה נדיבה ובעין טובה.

כניסה של רכב ממונע (רכב חשמלי לילדים) גדול וחדש למרחב החברתי של הילד שלכם ובני כיתתו או השכונה, תלמד אותו מיומנות חברתיות חשובות חדשות: של השמחה להיות במרכז העניינים, אך עדיין בדרך ארץ ומתוך שמירה על חברות אמת, היכולת לפרגן ולשתף חברים בדבר משמח ששייך רק לו, וכן הלאה.

אחריות אישית – מי שלוקח את ההגה לידיים מתחיל להרגיש את האחריות והכח שיש למעשיו על אחרים. הילד מבין מגיל צעיר שבשביל להתקדם קדימה, צריך להיזהר מ'לדרוס אחרים', כשהכביש הוא מטפורה לחיים. הילד לומד לקחת אחריות על הבטיחות של עצמו ושל אחרים, וזה רווח עצום בגיל צעיר.

איזה רכב ממונע נבחר לילד שלנו? 4 כללי אצבע:

כשאתם באים לרכוש את אחד מסוגי הרכבים לילדים, רכב ממונע לילדים 2 מושבים עליכם לשים לב לכמה פרמטרים:

1) הגודל – האם הגודל של הרכב מתאים לילד שלכם, כמובן שזה משתנה מסוג רכב ובהתאם לגיל של הילד ששלכם

2) בטיחות – שימו לב שהרכב הממונע לא נוסע במהירות גבוהה מדי, ושיש אפשרות שליטה טובה על ההגה, כדי שחלילה הילד לא יאבד את השליטה

3) הסטייל – יש כמה סוגים של סגנון לרכבים הממונעים: אופנוע, ג'יפ, טרקטורון, מכונית מנהלים יוקרתית ומכונית מרוץ – נסו לבחור סוג של רכב ממונע כזה המתאים לאישיות של הבן שלכם, ושיגדיל לו את הביטחון העצמי לכיוון הנכון

4) בטרייה – בסופו של דבר הרכב הממונע עובד על חשמל, שימו לב לצורת ההטענה של הרכב, ולזמן שניתן להשתמש בו מהטענה אחת לשנייה.

5) תנאי השטח – שימו לב שתנאי השטח של הבית והסביבה שלכם מתאימה לרכב ממונע, אם לא – תוכלו לרכוש את הרכב הממונע כמתנה לסבא ולסבתא ולהשאיר אותו אצלם כדי שהנכדים יוכלו להנות בביקורים משפחתיים

לסיכום נאמר שרכב ממונע חדש לילד שלכם יעשה לו הרבה טוב על הלב, ויכול לקדם אותו ברמה רגשית, חברתית ואישית.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com