פרשקובסקי מדווחת על מכירות של 84.9 מיליון ש''ח באוגוסט - 0404
פרשקובסקי מדווחת על מכירות של 84.9 מיליון ש

פרשקובסקי מדווחת על מכירות של 84.9 מיליון ש"ח באוגוסט

חברת הנדל״ן פרשקובסקי דיווחה כי במהלך חודש אוגוסט היא מכרה 73 יחידות דיור בהיקף כולל של 84.9 מיליון ש"ח. מרבית המכירות במהלך החודש, בהיקף של 61 יחידות דיור, היו בפרויקט ״פרשקובסקי רקפות בראשון לציון״, שם נמכרו דירות בהיקף כולל של 66.1 מיליון ש"ח.

בנוסף לכך דיווחה החברה כי דירקטוריון החברה אישר חלוקת דיבידנד בהיקף של 42 מיליון שקל. החלוקה מגיעה לאחר תוצאות שיא לחברה במחצית הראשונה של 2017, ורווח של 88.3 מיליון ש"ח לתקופה. סך יתרת רווחי פרשקובסקי לאחר החלוקה יעמוד על 167.6 מיליון ש"ח.

מבחינת דיווח המכירות של החברה באוסוגט, בסך הכל מדווחת פרשקובסקי כי מכרה מתחילת שיווק הפרויקטים בדיווח 1,298 יחידות דיור בהיקף כספי כולל של 1.893.2 מיליארד ש"ח. המכירות של פרשקובסקי בדיווח היו ב-8 פרויקטים שונים ברחבי הארץ, כאשר הגדולים בהם מבחינת מכירות הם פרשקובסקי בראש העין (403 יח״ד בהיקף של 512.6 מיליון שקל), פרויקט ביקל – גן נחום החדשה בראשון לציון, שלבים א׳-ד׳ (232 יח״ד בהיקף של 454.1 מיליון ש"ח ומגדלי פרשקובסקי בבאר יעקב 224 יח״ד שנמכרו בהיקף של 356.8 מיליון ש"ח.

במהלך אוגוסט מכרה החברה מלבד פרויקט הרקפות 12 דירות גם בפרויקטים מגדלי פרשקובסקי בבאר יעקב, פרשקובסקי בנתניה, פרשקובסקי ראש העין ופרשקובסקי בחיפה. בחברה מדגישים אין בנתונים הללו בכדי להצביע על מכירות החברה שיפורסמו במסגרת הדוחות הכספיים לרבעון השלישי של השנה, כאשר ההכרה במכירות באוגוסט בדו״חות תהיה במועד מסירת יחידות הדיור לרוכשים.

על פי מצגת החברה לשוק ההון, החברה צפויה למסור עד לסוף השנה כ-340 יח״ד בבאר יעקב (בניינים 5-6) והשלב הראשון של הפרויקט בראש העין (בניינים 8-18), פרויקט מחיר למטרה הראשון בו נמסרות דירות למשתכנים. ע״פ מצגת החברה לשוק ההון הרווחיות הגולמית בפרויקטים בבאר יעקב וראש העין עומדת על כ-24%.

לדברי יוסי פרשקובסקי, מנכ״ל החברה, "במהלך אוגוסט הגענו לישורת האחרונה בפרויקט בראשון לציון, כאשר הצפי הוא בספטמבר לסיים את המלאי. בסה״כ במלאי החברה נותרו כ-200 יח״ד למכירה בשוק החופשי, כאשר בשנה הבאה אנחנו מתכוונים להוציא לשיווק כ-200 יח״ד נוספות לשוק החופשי בפרויקטים בשכונת נווה דורון החדשה במערב רמלה (120 דירות) ובשכונת גליל ים בהרצליה". 

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]