תוספי תזונה מומלצים מהטבע לילדים ומבוגרים שחשוב להכיר - 0404
תוספי תזונה מומלצים מהטבע לילדים ומבוגרים שחשוב להכיר RF123

תוספי תזונה מומלצים מהטבע לילדים ומבוגרים שחשוב להכיר

בשיתוף פרמה גורי

פעמים רבות יש רכיבים שיכולים לסייע לנו לתפקד טוב יותר או להתמודד בצורה מוצלחת יותר עם תופעות שונות לאורך החיים שקשה מאוד לקבל ממקורות תזונתיים או באופן טבעי מהגוף.
הבשורות המשמחות הן שקיימים תוספי תזונה שנועדו להשלים את החסר ולסייע בין אם מדובר בהתמודדות עם גלי החום האימתניים של גיל המעבר או שיפור התפקוד עם הפרעות קשב וריכוז. אספנו מספר המלצות על תוספי תזונה מומלצים שחשוב להכיר:

תפקוד גבוה גם עם הפרעות קשב וריכוז
בשנים האחרונות עם שכלול האבחונים ועליית המודעות לתופעה, יותר ילדים ומבוגרים מאובחנים כסובלים מהפרעות קשב וריכוז המקשות עליהם להתרכז ולהתמקד במיוחד בעידן עתיר הגירויים בו אנו חיים. הפרעות אלה מציבות מכשולים גם בהישגים לימודיים, בעבודה ואפילו בחיי היום יום ובתקשורת עם אנשים, מערכות יחסים, הורות ועוד.
בשוק קיימות תרופות ממריצות לשיפור הריכוז אך לאלה עשויות להיות תופעות לוואי לא נעימות כלל והן גם מייצרות תלות. עם זאת, יש תוספי תזונה כמו למשל פורמולת ריכוזית המבוססת על צמחים סיניים להם מיוחסת השפעה חיובית על הריכוז והמיקוד שיכולים להוות אלטרנטיבה מהטבע. ריכוזית היא מוצר שנחקר באופן קליני ונמצאה כמשפרת תוצאות מבחן TOVA ומתאימה הן לילדים והן למבוגרים.

להפחית את השיעול
תקופת השיעולים החלה ושיעול יכול להיות מטריד מאוד במיוחד בשעות הלילה וכן אם מנסים לתפקד עמו במהלך היום והוא עוצר אתכם במהלך דיבור או מפריע בשיעור ובמשרד. הבעיה היא שתרופות נוגדות שיעול מדכאות את השיעול שנחשב רפלקס טבעי של הגוף והן גם עשויות להיות מלוות בתופעות לוואי כמו סחרחורת או בחילה, עייפות וכדומה. כאן נכנס לתמונה גרינטוס מבית אבוקה, שהינו סירופ המבוסס על רכיבים טבעיים דוגמת דבש, מים, תמצית עלי לחך, תמצית מיובשת של גרינדליה, תמצית מיובשת של הליקריסיום ומגוון שמנים חיוניים שאינו מדכא את פעולת השיעול אך יכול להקל עליו וכן מתאים במצבים של שיעול לח או יבש.

מה עושים עם גלי החום?
גיל המעבר הוא תקופת חיים מאתגרת לכל הדעת שמלווה בשינויים בעקבות ירידה האסטרוגן בגוף והפסקת הוסת החודשית. נשים רבות סובלות מגלי חום שגורמים גם להזעה לילית מעיקה ומחפשות אלטרנטיבה שתסייע להן. פרומנסיל הן טבליות מרוכזות מתמצית פרחי תלתן אדום שנחקר במחקרים קליניים ומדעיים ונמצא מקל על תופעה של גלי חום בגיל המעבר ויש גם ספריי להרחקת חום מיידית מאותו מותג.

להשיג את השלווה המבוקשת
לחץ, כידוע, הוא לא דבר בריא אפילו אם בעבר הוא נועד לעזור לנו לשרוד ולהתגונן, הרי שבשנים האחרונות מחקרים הראו שהוא עשוי להוביל למחלות קשות ולפגוע באיכות החיים. רסקיו רמדי המבוסס על תמציות פרחי באך יכול לסייע בהשגת הרגיעה ובהתמודדות עם מצבים רגשיים יומיומיים ומתאים גם לילדים וגם למבוגרים.
חפשו את תוספי התזונה המומלצים להעלאת ושיפור איכות החיים בכל תקופה בחיים!

*** פרמה גורי מציעה תוספי תזונה ומוצרים טבעיים כולל ריכוזית להפרעות קשב וריכוז, רסקיו למצבי לחץ יומיומי, פרומנסיל לגיל המעבר, אבוקה לשיעול ועוד

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]