לראות את הבית באור אחר - 0404
+
לראות את הבית באור אחר

לראות את הבית באור אחר

עוברים לדירה חדשה? מחפשים דרך מקורית שבה תוכלו לרענן את הדירה הפרטית שלכם? כאן מעצב פנים מקצועי נכנס לתמונה. זהו איש המקצוע שעמו תרצו להתייעץ בכל הנוגע למבנה החללים שלכם. מעצב מנוסה יבחן את ביתכם וילווה אתכם צעד אחר צעד בעריכת השינוי שאתם מעוניינים לבצע לאורך כל התהליך – עד לקבלת התוצאה הסופית והרצויה.

לעצב בית בירושלים

המבנה המיוחד של עיר הקודש מעורר את דמיונם של מעצבי הפנים. בתי האבן העתיקים הבנויים מהאבן הירושלמית המפורסמת והנוף ההררי הנשקף מהחלונות מעניקים לבתים אווירה מיוחדת. על רקע זה עובדת מעצבת פנים מומלצת בירושלים כדי להעניק לבית הלקוח את המראה האידיאלי. אז לפני שאתם מחליטים לשבור את הקיר המפריד בין המטבח לסלון או לצבוע את חדר השינה שלכם בצבע ירוק בהיר, כדאי לעצור הכול ולפנות לאשת המקצוע.

מהלך העיצוב

עיצוב בתים פרטיים מצריך תכנון מראש. אלה כמה מבין השלבים המרכזיים ביותר בתהליך:

פגישת ייעוץ – זוהי הפגישה הראשונית שבה פוגשת המעצבת את הלקוח שלה ולומדת על כוונותיו ועל טעמו האישי. הפגישה מיועדת למגוון רחב של אנשים – לאלה אשר אינם יודעים באיזה עיצוב לבחור, לאלה שיש להם רעיון בראש אך הם אינם יודעים איך לפתח אותו, או לאנשים אשר יש להם תקציב מוגבל והם מבקשים לנצל אותו בדרך הטובה ביותר.

תכנון העיצוב – לאחר שהמעצבת והלקוח מחליטים על דרכי פעולה, מוגשת ללקוח סקיצה לאישור.

מגישים את התכנית לקבלן – על פי החוק יש צורך להגיש את תכנון הבנייה לקבלן. קיימות תכניות שונות כדוגמת תכנון תאורה, תכנית צבע או תכנון גבס לצורך בנייה.

ליווי צמוד מעצבת פנים במודיעין או בכל עיר אחרת תשמח ללוות אתכם לאורך כל התהליך. הליווי כולל למשל סיור בחנויות לצורך רכישת החומרים הדרושים, תכנון התאורה או תכנון החללים השונים של הבית כדוגמת מטבח או סלון.

מחפשים דרך מקורית לשדרג את העיצוב של הבית שלכם? רונית פלטי היא מעצבת פנים מקצועית ומנוסה, בוגרת שנקר, אשר מוכנה לצאת עמכם למסע החלום העיצובי שלכם. כאן תקבלו ליווי לאורך כל הדרך, יחס אישי ושירות אדיב.