מתנה אחת שווה אלף מילים - 0404
+
מתנה אחת שווה אלף מילים

מתנה אחת שווה אלף מילים

כולנו אוהבים לקבל מתנות, ובייחוד הילדים הצעירים. כל מי שיש לו ילדים בגיל הגן יודע כי לא צריך הרבה כדי לשמח את הזאטוט הקט. די בהענקת קופסת עפרונות צבעוניים על מנת לשמר את החיוך על פניו. עם זאת, בגני הילדים מתקיימים אירועים רבים הדורשים התייחסות מיוחדת. זו יכולה להיות קבלת שבת מסורתית, חגיגות ימי הולדת, חגיגות לקראת החג הקרב ובא או מתנות קטנות לסוף שנה – לקראת היציאה אל החופש הגדול.

מתנות בכל מקום

מתכוננים לקראת מסיבת גן גדולה? אלה כמה מתנות לילדים שתוכלו לשקול לרכוש לכולם:

פאזלים – הפאזל הוא מתנה מיוחדת, מכיוון שהוא משלב הנאה ומשחק מאתגר. הילדים יכולים להרכיב תמונה מרהיבה ובה בעת לאמץ את מוחם ולהרכיב חלק אל חלק, עד שתתקבל תמונה שלמה.

דובוני צעצוע – דובון פרוותי הוא מתנה נהדרת לילד אשר חוגג יום הולדת. הדובון הוא אחד הצעצועים הנפוצים ביותר בעולם, עד כי רבים מאתנו ישנו עם דובון נעים ורך למגע כשהיינו קטנים. כעת, הגיע הזמן שגם הילדים ייהנו מהחיה הפרוותית המדהימה.

מד גובה – כל ילד רוצה לגדול ולצמוח, ולכן הוא מקשב לכם כשאתם אומרים לו שיש לסיים את ארוחת הבוקר. כדי שגם הילד הקטן יוכל לעקוב אחר הגובה שלו, אפשר לקנות לו מד גובה צבעוני ולראות אותו נעמד בכל יום ליד הסרגל כדי לראות אם גדל במקצת.

קוף חיבוקי – אם אתם מחפשים מתנות לימי הולדת לילדי הגן, קוף חיבוקי הוא מתנה נהדרת. הקוף הפרוותי בעל הזרועות הארוכות הוא מתנה מפתיעה לכל ילד יום הולדת, מתנה אשר מחברת את הילד אל הטבע.

בקבוק לשתייה – כדי להדגיש עבור הילד את חשיבות השתייה, אפשר לקנות לו בקבוק אקולוגי הכולל הדפס לפי בחירה.

מנורה ללילה – זה הזמן לגמול את הילד מסיוטי הלילה, וכל זאת באמצעות מנורה צבעונית ויפה. ברגע שתקנו לילד את המתנה המקורית והיפהפייה הזו, הוא יפסיק לפחד ממפלצות, כי ברגע שהוא ידליק את מנורת הלילה, הוא יגלה כי המפלצת היא בסך הכול חולצה התלויה על גב הכיסא.

כוחה של ברכה יפה

עם ישראל התברך בחגים לרוב. ברכות לחגים הפכו לא רק לאיחולים לבביים, אלא גם להקדשות אישיות. בכל שנה מקדישים אנשים רבים זמן כדי לכתוב ברכה מיוחדת ליקרים להם. כך למשל, לקראת ראש השנה מאחלים התושבים זה לזה שנה טובה, בתוספת מגוון רחב של איחולים. אך מעבר לברכות האישיות, ניתן לעשות אף מעבר לכך. כדי להפוך למברכים המקוריים ביותר, ניתן להזמין ברכה בעיצוב מיוחד. אם אתם מכינים ברכות לילדי הגן ולהוריהם, לדוגמה, תוכלו להזמין ברכות בהדפסה מיוחדת – אגרת ברכה אשר תכלול את תמונתו של הילד ולצדה ברכה יפה.

לדעת היכן לקנות

קניית מתנות לימי הולדת בגן או לכל אירוע אחר שרק תעלו על הדעת אינה עניין של מה בכך. כשאתם בוחרים את המתנה, אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם קונים את המתנות האיכותיות ביותר. משום כך, לפני שאתם פונים לחברת מתנות זו או אחרת, כדאי לבצע בדיקה מקיפה. ראשית, בחנו את החברות באינטרנט. בקרו באתרים, התרשמו מהתמונות המוצעות והחליטו אם זה הסגנון שאתם מחפשים. תוכלו גם להתייעץ עם הסביבה הקרובה שלכם – הגננת בגן השכן קנתה סט מצעים מעוצב לילד יום ההולדת? בקשו ממנה פרטים נוספים על החברה.

חברת צילום ראשון היא חברה ותיקה בתחום שיווק ויצירת מתנות מקוריות לילדי הגן, לגננות ולהוריהם. כאן תוכלו לקבל שירותי מקצועי ואדיב ולבחון מגוון רחב של מתנות לכל אירוע גדול בחיי הילדים.